[breadcrumb]

مقالات آموزش VB.net | مجموعه مقالات VB.net

در صفحه‌ی مجموعه مقالات آموزشی VB.net قصد داریم تا هر آنچه را که مربوط به برنامه نویسی و آموزش VB.net است را با زبانی ساده و آسان در قالب مجموعه مقالات ویژوال بیسیک دات نت سرور که در سطح های مختلف تخصصی و عمومی وجود دارد، در اختیار علاقه مندان دنیای برنامه نویسی مخصوصاً برنامه نویسان VB.net قرار دهیم. تا دیگر نیازی نباشد برای مطالعه مقالات ویژوال بیسیک دات نت (VB.net) و اطلاعات جدید حوزه برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت به جستجوی منابع مختلف بپردازید و تنها با نشان کردن این صفحه (BookMark) در مرورگر دسکتاپ و یا با اضافه کردن به صفحه نمایش (Add to Home Screen) در گوشی موبایل خودتان می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن مقالات جدید این زبان برنامه نویسی را مطالعه کنید و همیشه آپدیت باشید.

ایکون مقالات آموزش vb.net
ایکون مقالات آموزش vb.net
ایکون مقالات

مجموعه مقالات آموزش Visual Basic.net

VB.net چیست؟

ویژوال بیسیک دات نت (VB.NET) یک زبان برنامه نویسی شی گرا و چند پارادایم است که در دات نت چارچوب (NET Framework.) اجرا شده است. مایکروسافت VB.NET را در سال 2002 به عنوان جانشین اصلی ویژوال بیسیک خود راه‌اندازی کرد.

کاربرد ویژوال بیسیک دات نت در برنامه نویسی

VB.net برای توسعه وب و خدمات آن تولید و طراحی شده است.

آموزش های برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت

پلتفرم آموزشی مداد سبز مجموعه ای از آموزش برنامه نویسی به همراه آموزش vb.net را توسط مدرسین متخصص و مجرب در اختیار دارد که شما می‌توانید با مراجعه به صفحات هر کدام از طریق لینک های زیر آموزش مد نظر و مناسب خود را تهیه کنید.

دانلود مقالات ویژوال بیسیک دات نت (VB.net)

شما می‌توانید در پایان هر یک از مقالات از طریق فایل دانلود مقالات ویژوال بیسیک دات نت pdf مقاله مورد نظر را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید