آموزش طراحی فرم ثبت نام با HTML و CSS | مداد سبز

نویسنده: رضا حمیدی

آخرین ویرایش : 1 سال قبل

آموزش طراحی فرم ثبت نام با HTML و CSS | آموزش 100% ویدیویی

آموزش طراحی فرم ثبت نام با HTML و CSS که جزء پایه‌های طراحی هر سایتی می‌باشد. چرا که شما به عنوان مدیر سایت یا طراح آن باید قسمت‌های مختلف سایتتان زیبا و کاربر پسند باشد.

در آموزش برنامه نویسی فرم‌های ثبت نام نمونه‌های مختلفی وجود دارد که هر کدام توسط Html و CSS طراحی می‌شوند. به طور کلی ساخت فرم لاگین با Html و Css سخت نیست و اگر کمی دقت کنید، به راحتی می‌توانید یک فرم ثبت نام بسیار زیبا با اچ تی ام ال و سی اس اس بسازید.

اما نکته‌ای که وجود دارد این است که نوع طراحی که انجام می‌دهید باید کاملاً با تم طراحی سایت شما هماهنگ باشد و این بسیار مهم است که ساختار کلی UI/UX سایت را حتی در طراحی فرم ثبت نام با Html و Css رعایت کنید.

نگران نباشید، ما در این ویدیو از پلتفرم آموزشی مداد سبز آموزش طراحی فرم ثبت نام با Html و Css را به ساده‌ترین شکل ممکن به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید با داشتن سورس کد فرم ثبت نام html به همراه سورس کد فرم ثبت نام Css، یک فرم لاگین جذاب و عالی برای خودتان یا پروژه‌ای که در دست دارید طراحی کنید.

چرا که زیبایی آموزش برنامه نویسی در ساده آموختن آن است. پس در این آموزش همراه ما باشید.

طراحی فرم ثبت نام با Html

همان‌طور که می‌دانید آموزش  html جزء پایه‌های دنیای برنامه نویسی است که بیشتر اوقات از html به عنوان بدنه کلی صفحات وب یاد می‌شود.

همین امر در طراحی فرم ثبت نام نیز وارد است. شما برای طراحی فرم ثبت نام با html نیاز دارید که به این زبان نشانه‌گذاری مسلط باشید. البته اگر اطلاعات کاملی هنوز درباره اچ تی ام ال ندارید، حتماً مقاله جامع و کامل Html چیست؟ را مطالعه کنید.

همچنین اگر علاقه دارید تا اچ تی ام ال را رایگان آموزش ببینید، می‌توانید دوره رایگان آموزش مقدماتی Html را تهیه کنید و لذت ببرید.

طراحی فرم ثبت نام با CSS

درست است که اچ تی ام ال پایه‌ای طراحی است اما باید توجه داشت که در آموزش CSS وظیفه زیبا کردن فرم ثبت نام به عهده CSS است و اگر این زیبایی نباشد، علاوه بر عدم رعایت اصول طراحی با یک فرم ثبت نام زشت روبه‌رو خواهیم بود.

پس به یاد داشته باشید که برای طراحی فرم ثبت نام با CSS باید زیبایی‌سازی این فرم را انجام دهید. همچنین اگر درباره css اطلاعات چندانی ندارید، می‌توانید مقاله کامل و جامع CSS چیست؟ را مشاهده کنید.

نمونه طراحی فرم ثبت نام با Html و CSS

در این قسمت می‌خواهیم چندین نمونه طراحی فرم ثبت نام با html و Css را به شما نشان دهیم که می‌توانید بعد از آموزش ویدیویی ساخت فرم ثبت نام با html و css هر کدام را به دلخواه طراحی کنید.

نمونه فرم طراحی شده با css و htmlدر این فرم مشاهده می‌کنید که از پالت رنگی سفید و بنفش استفاده شده و موردی که این فرم را جذاب کرده است، استفاده از یک وکتور است که در گوشه سمت چپ قرار گرفته.

نمونه فرم طراحی شده با css و htmlدر این فرم نیز حالت طراحی مینیمال استفاده شده و بسیار ساده است که می‌تواند برای نوع سایتی که دارید کاربری به نظر برسد.

نمونه فرم طراحی شده با css و htmlدر این فرم هم می‌توانید ببینید که مورد فرم یک در اینجا هم رعایت شده است.

نتیجه‌گیری

در این مقاله آموزشی و ویدیویی از مداد سبز، آموزش طراحی فرم ثبت نام با Html و Css را یاد گرفتید و از این پس می‌توانید فرم‌های لاگین خود را به راحتی با سلایق خود طراحی کنید. اگر هر سؤالی درباره ساخت فرم ثبت نام با html و Css دارید را می‌توانید در قسمت کامنت‌ها از ما بپرسید. از اینکه همراه ما بودید از شما سپاس‌گذاریم.

فهرست مطالب

مقاله های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =