[breadcrumb]

مقالات آموزش پایتون | مجموعه مقالات پایتون

در صفحه ای مجموعه مقالات آموزشی Python قصد داریم تا هر آنچه را که مربوط به برنامه نویسی Python است را با زبانی ساده و آسان در قالب مجموعه مقالات پایتون که در سطح های مختلف تخصصی و عمومی در اختیار علاقه مندان دنیای برنامه نویسی مخصوصا برنامه نویسان Python قرار دهیم. تا دیگر نیازی نباشد برای مطالعه مقالات پایتون (Python) و اطلاعات جدید حوزه برنامه نویسی پایتون به جستجو منابع مختلف بپردازید و تنها با نشان کردن این صفحه (BookMark) در مرورگر دسکتاپ و یا با اضافه کردن به صفحه نمایش (Add to Home Screen) در گوشی موبایل خودتان میتوانید در سریع ترین زمان ممکن مقالات جدید این زبان برنامه نویسی را مطالعه کنید و همیشه آپدیت باشید.

آیکون صفحه مقالات آموزش پایتون
آیکون صفحه مقالات آموزش پایتون
ایکون مقالات

مجموعه مقالات آموزش پایتون

پایتون چیست؟

زبان برنامه‌نویسی پایتون در سال 1991 میلادی توسط یک برنامه‌نویس هلندی به‌نام خیدو فان روسوم (Guido van Rossum) ایجاد شد، این زبان با قابلیت‌های فراوان و شگفت‌انگیزی که دارد تحولی در دنیای برنامه‌نویسی به‌وجود آورده است، از توسعه‌ی برنامه‌های تحت وب گرفته تا ایجاد بازی‌های رایانه‌ای!

کاربرد پایتون در برنامه نویسی

طراحی وب / هوش مصنوعی / طراحی اپلیکیشن / طراحی بازی و موارد دیگر

آموزش های برنامه نویسی پایتون

پلتفرم آموزشی مداد سبز مجموعه ای از  آموزش برنامه نویسی را  همراه آموزش پایتون توسط مدرسین متخصص و مجرب را در اختیار دارد که شما میتوانید با مراجعه به صفحهات هر کدام از طریق لینک های زیر آموزش مد نظر و مناسب خود را تهیه کنید.

دانلود مقالات پایتون (Python)

شما میتوانید در اخر هر یک مقالات از طریق فایل دانلود مقالات پایتون pdf مقاله مورد نظر را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید