آموزش VB.net | مجموعه یادگیری برنامه نویسی VB.net

آموزش vb.net ,برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت یکی دیگر از زبان های برنامه نویسی که توسط مایکروسافت ساخته و پرداخته شد. VB.net که مخفف شده عبارت Visual Basic.‌NET می باشد، زبانی شی گرا به حساب آمده و برای توسعه برنامه های وب ، دسکتاپ و تلفن همراه و موارد دیگر استفاده می شود. از آنجایی که یادگیری برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت آسان است و دست برنامه نویسان را در بسیاری از موارد باز گذاشته است میتوانید با آموزش برنامه نویسی ویژوال بیسیک دات نت به تمام مواردی که در دنیای برنامه نویسی از جمله توسعه وب و دسکتاب با ویژوال بیسیک دات نت دست پیدا کنید. و اگر قصد یادگیری این زبان برنامه نویسی را دارید آموزش های مداد سبز در اختیار شما است .

آیکون صفحه آموزش vb.net
آیکون صفحه آموزش vb.net

مقدماتی تا پیشرفته

سطح آموزش دوره ها

120 روز

پشتیبانی توسط استاد

فارسی

زبان آموزش

آموزش آسان و سریع برنامه نویسی VB.net 🖥

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش vb.net

ما در آموزش vb.net وب سایت مداد سبز در این تلاش هستیم تا جامع ترین آموزش ممکن را در اختیار کسانی که به ما اعتماد کرده اند قرار بدهیم و این مورد را از طریق مدرسین مجرب و قیمت به صرفه همراه پشتیبانی 24 ساعته انجام میدهیم.

دوره آموزش vb.net ویژوال بیسیک دات نت

هر زبان برنامه نویسی که در مداد سبز دارای حداقل ترین درخواست را هم برای آموزش داشته باشد را موجود میکنیم تا دیگر برای آموزش نیازی به هیچ منبع دیگری نداشته باشید و به راحتی و آسانی آموزش ببینید. برای همین مجموعه مداد سبز برای یادگیری vb.net نیز در راستای تهیه کامل ترین مجموعه آموزشی این زبان است.

آموزش رایگان vb.net

تمام کسانی که در دوره های مداد سبز شرکت کرده اند به این مهم آشنا هستند که در وب سایت آموزشی مداد سبز هر زبان برنامه نویسی دارای آموزش رایگان ویژوال بیسیک دات نت نیز میباشد و آموزش ویژوال بیسیک هم از این مورد مثتسنا نیست.

آموزش ویژوال بیسیک pdf

بسیاری از دانشجویان فارغ از آموزش های ویدیویی علاقه مند به آموزش pdf یعنی جزوه هستند. برای همین آموزش pdf ویژوال بیسیک را در اختیار دانشجویان قرار داده ایم.

آموزش ویدیویی vb.net

در سایت آموزشی مداد سبز تمام آموزش های به جز بلاگ آموزشی دارای آموزش های ویدیویی با کیفیت بالا هستند که به راحتی میتوانید آن ها را در اختیار داشته باشید.