آموزش مقدماتی زبان دارت

برای کسانی که به توسعه اپ موبایل علاقه مندند!

با تدریس امیر سجاد حسین پور

توسعه دهنده بک اند در UDEMY

تصویر مدرس
2 ساعت
10 جلسه
120 روز پشتیبانی
بازگشت وجه
خرید دوره مشاهده رایگان

آموزش مقدماتی زبان دارت🔥

آموزش مقدماتی دارت از مهم ترین بسته های آموزشی مداد سبز می باشد که توسط مهندس امیر سجاد حسین پور تدریس شده و این دوره شامل آموزش ها و مفاهیم پایه بوده که باعث یادگیری هر چه سریع تر شنا میشود شما با گذراندن دوره آموزش مقدماتی دارت میتوانید به راحتی وارد دوره پیشرفته شده و با دانشی که به دست آورده اید وارد بازار کار شوید.

به خوبی از این نکته آگاهی لازم را دارید که گوگل سعی کرده در زمینه های مختلف فناوری حداقل یک محصول مخصوص به آن را ارائه دهد. برای مثال می‌ توان به این موضوع اشاره کرد که در سال ۲۰۱۱ به عرصه زبان برنامه نویسی وارد شد تا از این امکان برخوردار شود که سهمی از آن را به خود اختصاص دهد. باید بیان کنیم که زبان برنامه نویسی دارت نیز به عنوان یک راه حل گوگل در نظر گرفته شده که می ‌تواند نقش بسیار مهمی در مشکلات رایج در جاوا اسکریپت را به همراه داشته باشد.

البته این زبان قبلاً در بین برنامه نویسان از اهمیت بالایی برخوردار نبود، اما در هر حال پس از معرفی فریم ورک فلاتر امکان ساخت اپلیکیشن موبایل با دارت بسیار مورد توجه قرار گرفت. در ادامه سعی داریم برای شما در رابطه با زبان برنامه نویسی دارت و آموزش مقدماتی زبان دارت dart مطالبی را بیان کنیم که می‌ تواند مفید واقع شود آگر میخواهید بدانید که آموزش مقدماتی زبان دارت رایگان مداد سبز دارای چه ویژگی هایی می باشد دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

شرکت مداد سبز بر این تلاش است که آموزش های بسیار کاربردی و مناسب بر اساس نیاز بازار و دانشجویان را فراهم آورد. همانطور که بیان شد زبان برنامه نویسی دارت یکی از مهم ترین زبان های برنامه نویسی در جهان است که ما آموزش زبان دارت را به دو قسمت آموزش مقدماتی زبان دارت و آموزش پیشرفته زبان دارت تقسیم کرده ایم که در این قسمت میتوانید آموزش مقدماتی دارت را به صورت رایگان مشاهده کنید و برای دوره پیشرفته که به صورت پروزه محور است خود را آماده کنید .

زبان برنامه نویسی دارت به چه معناست؟👨‍💻

اگر آشنایی کمی با زبان های برنامه نویسی داشته باشید به خوبی می‌ توانید متوجه این موضوع شوید که تنوع زبان های برنامه نویسی آنقدر زیاد است که اعتماد کردن به یک زبان جدید کار ساده ای نخواهد بود. برای انتخاب یک زبان برنامه نویسی در وهله اول باید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که از یک زبان چه انتظاری دارید و چه می خواهید کنید، یکی از بهترین انتخاب های شما می تواند زبان دارت باشد. توجه داشته باشید که شما می ‌توانید آموزش مقدماتی زبان دارت (dart) رایگان را از طریق سایت دانلود کنید.

دارت به عنوان یکی از زبان های برنامه نویسی نسبتاً جدید در نظر گرفته شده و در مطالب فوق نیز به این موضوع اشاره کردیم که گوگل در سال ۲۰۱۱ آن را معرفی کرد. زبان برنامه نویسی دارت از مجوز BSD برخوردار بوده و اکثر از افراد می توانند از آن استفاده کنند. این زبان برنامه نویسی در یکی از شهر های بسیار خاص و زیبای دانمارک رونمایی شده و حدود دو سال طول کشید تا توانستند نسخه 1.۰ آن را منتشر کنند.

لازم به ذکر است بیان کنیم که در پک اموزش مقدماتی  زبان دارت (dart) تمامی موارد به صورت کامل توضیح داده شده.

کارشناسانی که در دوره های زبان و کامپیوتر از تخصص بسیار بالایی برخوردار می باشند C را به عنوان مادر تمام زبان های برنامه نویسی می دانند و به این موضوع اعتقاد خاصی دارند که یادگیری این زبان می تواند ذهن افراد را جهت ورود به دنیای برنامه نویسی به شدت آماده کند و باید به توضیح این موضوع نیز بپردازیم که زبان دارت دارای یک مزیت اصلی می باشد و آن هم بر اساس زبان C بودن است.

بنابراین اگر قبلاً با زبان های مبتنی بر C که شامل PHP جاوا اسکریپت می شود کار کرده باشید دراموزش رایگان زبان برنامه نویسی دارت (dart) با مشکلی روبرو نخواهید شد و همچنین یادگیری آن به شدت لذت بخش خواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به سایت دانلود اموزش رایگان زبان دارت (dart) و دانلود اموزش رایگان زبان برنامه نویسی دارت (dart) را به سادگی انجام دهید.

مقایسه کردن دارت با جاوا اسکریپت🤔

در ابتدا باید به توضیح این موضوع بپردازیم که زبان برنامه نویسی دارت با توجه به در نظر گرفتن سینتکس شباهت بسیار زیادی با جاوا و سی پلاس دارد. این امکان فراهم است تا با استفاده از این زبان همه منظوره برنامه های سمت سرور و برنامه های سمت سرویس گیرنده را به راحتی نوشت. این نکته را حتما در نظر بگیرید که برای یادگیری زبان دارت در وهله اول تسلط و عینیت گرایی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. با دانلود اموزش مقدماتی زبان دارت (dart) و با کمک Flutter راحتی می توانید برای انواع سیستم عامل ها اپلیکیشن موبایل تولید کنید.

توجه داشته باشید که کامپایلر زبان دارت در Dart SDK یا ماشین دارت مجازی قرار گرفته است. زمان دانلود اموزش مقدماتی زبان برنامه نویسی دارت (dart) به خوبی می توانید ملاحظه کنید که تمامی موارد لازم توضیح داده شده است.

مزایای مربوط به آموزش زبان دارت🏅

لازم است این نکته را برای شما بیان کنیم که دارت به عنوان یکی از زبان های سطح بالا و قابل تفسیر در نظر گرفته شده که پشتیبانی گوگل با ویژگی های به روز آن را در بین تمامی برنامه نویسان محبوب کرده است. با دانلود اموزش زبان دارت (dart) از صفر و اموزش زبان دارت (dart) از پایه به خوبی می توانید با نکات آن آشنایی پیدا کنید اما برخی از مزایای این زبان عبارتند از:

 • یادگیری بسیار آسان علی الخصوص برای آن دسته از برنامه نویسانی که با جاوا اسکریپت آشنایی لازم را دارند.
 • هنگام دانلود برنامه به خوبی می توانید متوجه شوید که نصب و استفاده از آن بسیار ساده و روان است و به کمک آن به راحتی می توانید کد بنویسید و اجرا کنید.

پکیج رایگان اموزش زبان دارت (dart) از این امکان برخوردار است تا تمامی موارد از صفر تا صد نکات لازم را در اختیار شما قرار دهد و حتما در نظر داشته باشید که لازم است در قدم اول اموزش زبان دارت (dart) مبتدی را برای آمادگی خود دانلود کنید.

سرفصل های دوره آموزش رایگان زبان دارت✌

 1. معرفی دارت
 2. Core Concepts
 3. متغیر ها، دیتا تایپ و کامنت گذاری
 4. انواع تایپ در دارت
 5. اپراتور ها
 6. رشته ها
 7. دستورات شرطی
 8. حلقه ها
 9. مقادیر Null
 10. لیست ها
 11. مپ ها
 12. توابع
 13. توابع Nesting
 14. مقادیر دلخواه
 15. پارامترهای نام گذاری شدی و پیش فرض
 16. Anonymous Functions

با توجه به نکات گفته شده می توان فهمید که با آموزش مقدماتی دارت (dart) میتوان به راحتی مفاهیم پایه دارت را فرا گرفت و وارد دوره پیشرفته شد. باید توجه داشته باشیم که در این پکیچ آموزش رایگان زبان دارت مفاهیم اصلی و پایه ای بیان می شود که برای تمام دانشجویام مبتدی لازم بوده و بعد از آموزش پایه ای زبان دارت میتوان وارد دوره پروژه محور شد.

نمایش ادامه متن

همین الان دوره رو بخر

با ثبت نام در این دوره، تمام پیش نیاز های آموزش دارت رو در قالب یک دوره پروژه محور یاد خواهید گرفت!
بلافاصله بعد از دریافت دوره مقدماتی دارت میتوانید در مسیر یادگیری اولیه دارت قدم بردارید و در آینده به یک متخصص تبدیل شوید.✌
0تومان

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب اسـت؟

 • کسانی که به طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل علاقه دارند!
 • کسانی که به یادگیری فریمورک فلاتر علاقه دارند!

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب نیست؟

 • !کسانی که به برنامه نویسی های سیستمی علاقه ندارند
 • !کسانی که به فکر توسعه اپلیکیشن نیستند

نظرات دانشجویان دانشجویان سابق دوره چه می گویند؟

حسین احمدی 97 روز با مداد سبز
دانشجوی دوره مقدماتی و پیشرفته دارت

دوره به قدری ساده و روان بود که برای خود من که تازه برنامه نویسی رو شروع کردم و تجربه زیادی ندارم درک موضوعات و آموزش ها خیلی راحت بود و پیشنهاد میکنم اگر دنبال یه دوره ای هستید که به زبان ساده بهتون دارت رو یاد بده میتونید از آموزش استفاده کنید.💚

سمیرا قندی | ‏ 214 روز با مداد سبز
دانشجوی دوره مقدماتی و پیشرفته دارت

من تازه این دوره رو خریدم و الان وسط شی گرایی هستم و میخواستم در پایان نظر بدم اما اینقدر که تا همینجاش چیز یاد گرفتم دلم نیومد نگم، من کسی هستم که به جرات میتونم بگم همه پکیج های دارت ایرانی رو خریدم و دیدم ولی جناب حسینی تا همینجاش که دیدم حداقل یک سر و گردن بالاتر از بقیه هست. ممنونم بابت وقتی که برای آموزش برنامه نویسی میزارید و امیدوارم که ادامه اش بدید

ویژگی های دوره

قطعا برای اینکه بتوانید مسیر درست برنامه نویسی را پیش ببرید به یک منتور و کوچ نیاز دارید تا ایرادات و مشکلات شما را در این مسیر بررسی کند تا بهترین عملکرد را از خود نشان دهید. در مداد سبز با شرکت در هر کدام از دوره ها شما امکان این را خواهید داشت تا با استاد مربوطه به صورت مستقیم در ارتباط باشید و سوالات درسی خود را مطرح کنید و رفع اشکال شوید.✔

پلتفرم آموزشی مداد سبز خود را موظف می داند تا ویدئو ها و شرایط آموزشی با کیفیتی را در اختیار دانش پژوهان محترم قرار دهد پس در صورت عدم رضایت شما وجه پرداختی شما به صورت 100% عودت داده خواهد شد. برای اطلاع از شرایط بازگشت وجه، میتوانید به صفحه مربوطه در فوتر سایت مراجعه کنید. و در صورت داشتن هر نوع پرسش یا راهنمایی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درطول این دوره یادگیری به صورت پروژه محور و مهارت محور خواهد بود که عالی ترین روش یادگیری در مسیر برنامه نویسی می باشد. و هم چنین بعد از گذراندن این دوره ها با تمرین و پروژه هایی که توسط استاد مربوطه ارائه می شود،می توانید خودتان را محک بزنید و از اطلاعات خودتان مطلع شوید.

هر گونه سوال یا مشکلی در سایت و پنل کاربری یا هنگام دانلود و مواردی از این قبیل داشتید می توانید با کارشناسان ما از طریق تیکت و تماس تلفنی یا پیام رسان واتساپ در تماس باشید و مطمئن باشید مشکلات شما را به سرعت بررسی و حل می کنیم.

از روز خرید دوره تا 120 روز استاد مربوطه به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته در خدمت شما خواهد بود تا مسیر یادگیری کامل و محیطی کاملا شبیه آموزش حضوری را تجربه نمایید البته بعد از این مدت هم میتوانید زمان پشتیبانی را به اختیار خود تمدید نمایید و مطمئن باشید مداد سبز در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود.

تمامی محصولات خریداری شده از سایت مداد سبز برای همیشه و به صورت مادام العمر در پنل کاربری شما خواهد بود و در هر زمان و مکان در اختیار شما خواهد بود که با خیالی آسوده یادگیری را شروع و ادامه دهید در ضمن اگر دوره ای به روز رسانی شود در پنل کاربری شما به صورت خودکار آپدیت خواهد شد و دیگر نیازی نیست در مورد آپدیت بودن اطلاعات خود نگران باشید. با آرزوی موفقیت برای شمادر تمامی عرصه ها به ویژه در عرصه علم و فرهنگ

سرفصل های دوره

 • جلسه اول-معرفی دارت رایگان 6:14 دقیقه
 • جلسه دوم-معرفی کانسپت های اصلی رایگان 8:34 دقیقه
 • جلسه سوم-متغیر ها، کامنت گذاری، دیتا تایپ ها رایگان 13:24 دقیقه
 • جلسه چهارم-انواع داده در دارت رایگان 8:25 دقیقه
 • جلسه پنجم-اپراتور ها رایگان 13:41 دقیقه
 • جلسه ششم-رشته ها رایگان 8:12 دقیقه
 • جلسه هفتم-دستورات شرطی و توابع رشته ای رایگان 26:13 دقیقه
 • جلسه هشتم-حلقه ها رایگان 8:31 دقیقه
 • جلسه نهم-لیست ها و مپ رایگان 15:41 دقیقه
 • جلسه دهم-توابع رایگان 24:28 دقیقه
 • فایل ها و تمرین ها رایگان
نمایش ادامه سرفصل ها

از چه کسی یاد میگیری؟

تصویر مدرس

امیر سجاد حسین پور

برنامه نویسی دارت / فلاتر / طراحی وب و اندروید

توسعه دهنده بک اند (Back end developer) در UDEMY

توسعه دهنده بک اند (Back end developer) در بتاطرح

وسعه دهنده فرانت اند (Front end developer) در بتاطرح

4 سال فعالیت تخصصی در زمینه توسعه با فلاتر و دارت 

10 سال سابقه برنامه نویسی و مسلط به زبان های برنامه نویسی

 • پایتون 
 • اندروید 
 • فلاتر 
 • دارت
 • HTML
 • JS

رزومه و نمونه تدریس

سوالات متداول

تا چه مدت به محتوای خریداری شده دسترسی دارم؟🤔

این دوره به صورت مادام العمر در پنل کاربری شما خواهد بود.

چطور میتونم از پشتیبانی استاد استفاده کنم؟🤦‍♂️

از طریق پنل کاربری میتوانید تیکت ارسال کنید و در اسرع وقت توسط استاد مربوطه پشتیبانی دریافت کنید.

شرایط بازگشت وجه چطور خواهد بود؟😊

در صفحه بازگشت وجه (از قسمت فوتر سایت) میتوانید از این شرایط مطلع شوید.

کیفیت دوره در چه سطحی قرار دارد؟😉

این دوره پیشرفته و پروژه محور می باشد و توسط اساتید و کارشناسان مداد سبز تایید شده است.

نیاز به مشاوره تخصصی دارید؟

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

Hidden
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

طراحی با توسط

دانتـــه
آموزش مقدماتی زبان دارت دسترسی سریع به جمع متخصصین بپیوندید ...
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://medadsabz.com/?p=21994

برای مشاهده ویدئو رایگان دوره لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام کنید