آموزش مقدماتی سالیدیتی

آموزش مقدماتی سالیدیتی توسط مهندس علی امانی یکی از بهترین برنامه نویسان حوزه بلاکچین آموزش داده شده است که برگرفته از 20 دوره آموزشی داخی و بین المللی است. آموزش رایگان سالیدیتی به صورت مقدماتی شامل مفاهیم اولیه و ابتدایی می باشد که شما را در آشنایی با این حوزه کمک خواهد کرد. با دیدن آموزش مقدماتی سالیدیتی (SOLIDITY) شما با شتیاق برای تبدیل به برنامه نویسی در حوزه بلاک چین میتوانید وارد دوره پیشرفته شده و با کسب مهارت به راحتی وارد بازار کار برنامه نویسی قرارداد های هوشمند شوید

توضیحات

بسیار خوش حالیم که این بار با آموزش مقدماتی سالیدیتی (solidity) زبان رمز ارز ها با شما هستیم و مفتخریم که کاملترین دوره آموزش زبان برنامه نویسی سالیدیتی از 20 دوره جامع داخلی و بین المللی را به شما از پلتفرم آموزش آنلاین مداد سبز تقدیم کنیم آموزش مقدماتی سالیدیتی شامل مفاهیم اولیه و پایه برای یادگیری این زبان برنامه نویسی می باشد که شما بهد تز فراگیری آموزش مقدماتی سالیدیتی (solidity) رایگان وارد دوره پیشرفته خواهید شد و بعد از آن خواهید فهمید که چه چیز هایی در پشت پرده دنیای بلاکچین وجود دارد. اگر به دنیای برنامه نویسی مانند آموزش زبان سالیدیتی علاقه دارید میتوانید از آموزش برنامه نویسی مداد سبز نهایت استفاده را ببرید.

آموزش مقدماتی سالیدیتی

در این مقاله سعی به عمل آمده که درباره زبان سالیدیتی که همگان با عنوان زبان رمز ارز‌ها با آن آشنایی دارند توضیحاتی کامل داده شود. تا با خواندن این مقاله و آشناسس با زبان برنامه نویسی سالیدیتی بتوانید با ذهنی آگاه وارد آموزش مقدماتی سالیدیتی (solidity) شوید

سالیدیتی چیست؟

این زبان حوزه‌ای برای بقیه زبان‌ها به کار می‌رود. اصلی ترین زبان برنامه نویسی برای ساخت قرارداد‌های هوشمند است که بر روی بلاک چین اتریوم قرار می‌گیرد.

با استفاده از چنین قرارداد‌های هوشمندی می‌توان برنامه‌هایی غیر متمرکز تولید کرد که بدون هیچ وقفه و واسطه و سرپرستی تا هر موقع که نیاز باشد فعالیت کنند.

سالیدیتی نیز زبان اختصاص یافته اتریوم برای ایجاد قرارداد‌های هوشمند است.

آموزش مقدماتی زبان برنامه نویسی سالیدیتی (solidity) در سایت مداد سبز، تمامی نیاز‌های شما را در زمینه یادگیری رفع خواهد کرد و شبیه به یک معلم تمام عیار تا پایان دوره فراگیری این زبان خواهد بود.

آموزش مقدماتی سالیدیتی - مداد سبز

دوره سالیدیتی مناسب چه کسانی است؟

این دوره برای افرادی که تجربه‌ برنامه نویسی با زبان c، اعم از سی شارپ و سی پلاس پلاس را دارند و دانشجویانی که با چنین زبان‌هایی کار کرده‌اند، بسیار مناسب است.

در صورتی که تجربه کامل برخود با این نوع زبان را نداشته‌اید تنها کافی‌ است سایت مداد سبز به نشانی medadsabz.com را در گوگل سرچ کنید و دوره آموزش مقدماتی سالیدیتی (solidity) را دوباره درون سایت سرچ کنید تا در آنی از ثانیه برای شما ویدیو‌های مقدماتی تا پیشرفته این زبان به نمایش گذاشته شود. این نوع از یادگیری سبب می‌شود در تمامی ارکان ارزشمند شما مانند وقت و هزینه کاملا صرفه جویی شود.

دوره سالیدیتی مناسب چه کسانی هست -مداد سبز

مهارت هایی که بعد از گذراندن دوره سالیدیتی به دست میاورید:

با این زبان می‌توانید قرارداد‌های هوشمند برای رای‌گیری، انواع مزایده، چند امضایی کیف پول‌های کریپتو و…. انجام بدهید و بیزینس خود را به سادگی و با درآمد بالا ایجاد کنید.

در این زبان با شرکت در دوره‌های اموزشی به سرعت نوشتن برنامه‌های غیر متمرکز را یاد می‌گیرید و سبب پیداش و ساخت بهترین قرار‌های هوشمند می‌شوید.

با فرا گرفتن این زبان می‌توانید قرارداد‌های هوشمندی بسازید که از دو بخش کد و داده متشکل اند، با فرا گرفتن زبان برنامه نویسی سالیدیتی درون یک آدرس در بلاک چین اتریوم و معرفی کردن متغیر‌ها و توابع پیچیده، باعث می‌شوید دریافت داده‌ها به صورت خودکار انجام گیرد.

در اموزش رایگان سالیدیتی (solidity) از صفر که در سایت مداد سبز قرار داده شده است، ویدیو‌های مقدماتی قرارداد‌های هوشمند را به صورت کامل توضیح و اموزش می‌دهند.

چرا باید برنامه نویسی سالیدیتی را یاد بگیریم؟

این زبان به عنوان یک آفریننده مدرن قرارداد‌های هوشمند بسیار فراتر از نیاز انسان عمل کرده و به طور حتم انقلابی در عرصه تولید بلاک چین‌‌ها و برنامه‌های غیر متمرکز است.

زبان سالیدیتی از آن جایی که تنها زبان طراحی شده مخصوص به اتریوم است، از دست دادن فرصت یادگیری آن اشتباهی غیر قابل انکار است، ارز‌های دیجیتال تمام اقتصاد را در بر گرفته‌اند و غافل شدن از ارزش این زبان بسیار سنگین تمام می‌شود.

یک برنامه نویس سالیدیتی سالانه تا سقف ۱۴۵ هزار دلار می‌تواند به دست بیاورد به شرطی که تمام این زبان را به صورت حرفه‌ای آموزش دیده باشد و آزمون و خطا را فراموش نکند، در اینجا بهترین پیشنهاد نیز دانلود آموزش رایگان زبان برنامه نویسی سالیدیتی (solidity) می‌باشد که در رابطه با هنرجویان از کمترین فرصتی برای آموزش فروگذار نمی‌کند.

ارزش‌های یادگیری این زبان را ندید نگیرید و تمام تمرکز خود را بر روی یادگیری با دوره‌های آنلاین بگذارید تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابید.

چرا باید سالیدیتی یاد بگیریم - مداد سبز

بازار کار برنامه نویسی سالیدیتی:

نکته‌ای در اینجا وجود دارد و این است که در حال حاضر ۱۰۰۰ برنامه غیر متمرکز در دست ساخت یا در حال فعالیت‌ اند.

طبق نظر سنجی که صورت گرفت توسط برنامه نویسان، ۶۵ درصد به طور میانگین در سال ۲۰۲۲ از زبان برنامه نویسی

سالیدیتی استفاده می‌کردند که این رقم بدین معنی بود، این زبان بسیار محبوب است و زبانی ک محبوب باشد نتیجا بازار کار پر رونقی هم دارد. همچنین آنها افزودند که در ۹۳ درصد پروژه‌های اخیرشان زبان برنامه نویسی دخیل بوده است و بسیار راضی از روند این زبان بوده‌اند. در مقایسه با پایتون و جاوا، زبان سالیدیتی در رتبه اول قرار گرفت زیرا که این نظر برنامه نویسان در رابطه با کاربرد‌های گسترده تر سالیدیتی بود. در سایت مداد سبز ما افتخار این را داریم که برنامه نویسانی متخصص تحویل جامعه بدهیم، این کلمات تنها شعار نیستند، نشانی گفته شده را سرچ کنید و از اموزش رایگان زبان سالیدیتی لذت ببرید.

پیش نیاز لازم برای دوره سالیدیتی

زبان سالیدیتی مرتبط با زبان جاوا و پایتون می‌باشد، حتی یک برنامه نویس آماتور به پیش زمینه‌ای از سمت زبان‌های جاوا و پایتون نیاز دارد تا بتواند با زبان سالیدیتی نیز ارتباط برقرار کند. ویدیو‌های اموزش زبان پایتون و جاوا در نیز در سایت مداد سبز قرار گرفته که بهترین فرصت برای یادگیری است.

پیش نیاز های یادگیری سالیدیتی - مداد سبز

سخن اخر

به دست آوردن سطح بالایی در برنامه نویسی اللخصوص زبان سالیدیتی، نیازمند تلاش فراوان و مستمر  و تکرار کد‌ها و آموزن خطاست.

باید قوانین را حتی درباره مبتدی ترین‌ کد‌های ممکن رعایت کنید تا مبادا خرابی‌های بزرگتری به بار بیاید.

در پایان خیلی خوشحال میشسیم از آموزش مقدماتی و رایگان سالیدیتی (solidity) استفاده کنید تا با این زبان بسیار کاربردی بیشتر آشنا بشید.

قیمت دوره:

69,000 تومان

وضعیت دوره:

تکمیل شده

سطح دوره:

مقدماتی

مدت زمان دوره:

170 دقیقه

تعداد سرفصل ها:

6 جلسه

حجم دوره:

340 مگابایت

پشتیبانی:

ندارد

محصولات مرتبط

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش مقدماتی سالیدیتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 9 =