آموزش مقدماتی سالیدیتی

برای کسانی که به حوزه بلاک چین علاقه دارند!

با تدریس علی امانی

توسعه دهنده بک انک (Back-end) و فرانت اند

تصویر مدرس
3 ساعت
6 جلسه
120 روز پشتیبانی
بازگشت وجه
خرید دوره مشاهده رایگان

آموزش مقدماتی سالیدیتی🏅

آموزش مقدماتی سالیدیتی توسط مهندس علی امانی یکی از بهترین برنامه نویسان حوزه بلاکچین آموزش داده شده است که برگرفته از 20 دوره آموزشی داخی و بین المللی است. آموزش رایگان سالیدیتی به صورت مقدماتی شامل مفاهیم اولیه و ابتدایی می باشد که شما را در آشنایی با این حوزه کمک خواهد کرد. با دیدن آموزش مقدماتی سالیدیتی (SOLIDITY) شما با شتیاق برای تبدیل به برنامه نویسی در حوزه بلاک چین میتوانید وارد دوره پیشرفته شده و با کسب مهارت به راحتی وارد بازار کار برنامه نویسی قرارداد های هوشمند شوید.

بسیار خوش حالیم که این بار با آموزش مقدماتی سالیدیتی (solidity) زبان رمز ارز ها با شما هستیم و مفتخریم که کاملترین دوره آموزش زبان برنامه نویسی سالیدیتی از 20 دوره جامع داخلی و بین المللی را به شما از پلتفرم آموزش آنلاین مداد سبز تقدیم کنیم آموزش مقدماتی سالیدیتی شامل مفاهیم اولیه و پایه برای یادگیری این زبان برنامه نویسی می باشد که شما بهد تز فراگیری آموزش مقدماتی سالیدیتی (solidity) رایگان وارد دوره پیشرفته خواهید شد و بعد از آن خواهید فهمید که چه چیز هایی در پشت پرده دنیای بلاکچین وجود دارد. اگر به دنیای برنامه نویسی مانند آموزش زبان سالیدیتی علاقه دارید میتوانید از آموزش برنامه نویسی مداد سبز نهایت استفاده را ببرید.

در این مقاله سعی به عمل آمده که درباره زبان سالیدیتی که همگان با عنوان زبان رمز ارز‌ها با آن آشنایی دارند توضیحاتی کامل داده شود. تا با خواندن این مقاله و آشناسس با زبان برنامه نویسی سالیدیتی بتوانید با ذهنی آگاه وارد آموزش مقدماتی سالیدیتی (solidity) شوید

سالیدیتی چیست؟🤔

این زبان حوزه‌ای برای بقیه زبان‌ها به کار می‌رود. اصلی ترین زبان برنامه نویسی برای ساخت قرارداد‌های هوشمند است که بر روی بلاک چین اتریوم قرار می‌گیرد. با استفاده از چنین قرارداد‌های هوشمندی می‌توان برنامه‌هایی غیر متمرکز تولید کرد که بدون هیچ وقفه و واسطه و سرپرستی تا هر موقع که نیاز باشد فعالیت کنند. سالیدیتی نیز زبان اختصاص یافته اتریوم برای ایجاد قرارداد‌های هوشمند است. آموزش مقدماتی زبان برنامه نویسی سالیدیتی (solidity) در سایت مداد سبز، تمامی نیاز‌های شما را در زمینه یادگیری رفع خواهد کرد و شبیه به یک معلم تمام عیار تا پایان دوره فراگیری این زبان خواهد بود.

دوره مقدماتی سالیدیتی مناسب چه کسانی است؟👨‍💻

این دوره برای افرادی که تجربه‌ برنامه نویسی با زبان c، اعم از سی شارپ و سی پلاس پلاس را دارند و دانشجویانی که با چنین زبان‌هایی کار کرده‌اند، بسیار مناسب است. در صورتی که تجربه کامل برخود با این نوع زبان را نداشته‌اید تنها کافی‌ است سایت مداد سبز به نشانی medadsabz.com را در گوگل سرچ کنید و دوره آموزش مقدماتی سالیدیتی (solidity) را دوباره درون سایت سرچ کنید تا در آنی از ثانیه برای شما ویدیو‌های مقدماتی تا پیشرفته این زبان به نمایش گذاشته شود. این نوع از یادگیری سبب می‌شود در تمامی ارکان ارزشمند شما مانند وقت و هزینه کاملا صرفه جویی شود.

مهارت هایی که بعد از گذراندن دوره مقدماتی سالیدیتی به دست میاورید💜

با این زبان می‌توانید قرارداد‌های هوشمند برای رای‌گیری، انواع مزایده، چند امضایی کیف پول‌های کریپتو و…. انجام بدهید و بیزینس خود را به سادگی و با درآمد بالا ایجاد کنید.

در این زبان با شرکت در دوره‌های اموزشی به سرعت نوشتن برنامه‌های غیر متمرکز را یاد می‌گیرید و سبب پیداش و ساخت بهترین قرار‌های هوشمند می‌شوید.

با فرا گرفتن این زبان می‌توانید قرارداد‌های هوشمندی بسازید که از دو بخش کد و داده متشکل اند، با فرا گرفتن زبان برنامه نویسی سالیدیتی درون یک آدرس در بلاک چین اتریوم و معرفی کردن متغیر‌ها و توابع پیچیده، باعث می‌شوید دریافت داده‌ها به صورت خودکار انجام گیرد.

در اموزش رایگان سالیدیتی (solidity) از صفر که در سایت مداد سبز قرار داده شده است، ویدیو‌های مقدماتی قرارداد‌های هوشمند را به صورت کامل توضیح و اموزش می‌دهند.

چرا باید برنامه نویسی مقدماتی سالیدیتی را یاد بگیریم؟🔥

این زبان به عنوان یک آفریننده مدرن قرارداد‌های هوشمند بسیار فراتر از نیاز انسان عمل کرده و به طور حتم انقلابی در عرصه تولید بلاک چین‌‌ها و برنامه‌های غیر متمرکز است.

زبان سالیدیتی از آن جایی که تنها زبان طراحی شده مخصوص به اتریوم است، از دست دادن فرصت یادگیری آن اشتباهی غیر قابل انکار است، ارز‌های دیجیتال تمام اقتصاد را در بر گرفته‌اند و غافل شدن از ارزش این زبان بسیار سنگین تمام می‌شود.

یک برنامه نویس سالیدیتی سالانه تا سقف ۱۴۵ هزار دلار می‌تواند به دست بیاورد به شرطی که تمام این زبان را به صورت حرفه‌ای آموزش دیده باشد و آزمون و خطا را فراموش نکند، در اینجا بهترین پیشنهاد نیز دانلود آموزش رایگان زبان برنامه نویسی سالیدیتی (solidity) می‌باشد که در رابطه با هنرجویان از کمترین فرصتی برای آموزش فروگذار نمی‌کند.

ارزش‌های یادگیری این زبان را ندید نگیرید و تمام تمرکز خود را بر روی یادگیری با دوره‌های آنلاین بگذارید تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابید.

بازار کار برنامه نویسی سالیدیتی💰

نکته‌ای در اینجا وجود دارد و این است که در حال حاضر ۱۰۰۰ برنامه غیر متمرکز در دست ساخت یا در حال فعالیت‌ اند. طبق نظر سنجی که صورت گرفت توسط برنامه نویسان، ۶۵ درصد به طور میانگین در سال ۲۰۲۲ از زبان برنامه نویسی سالیدیتی استفاده می‌کردند که این رقم بدین معنی بود، این زبان بسیار محبوب است و زبانی ک محبوب باشد نتیجا بازار کار پر رونقی هم دارد. همچنین آنها افزودند که در ۹۳ درصد پروژه‌های اخیرشان زبان برنامه نویسی دخیل بوده است و بسیار راضی از روند این زبان بوده‌اند. در مقایسه با پایتون و جاوا، زبان سالیدیتی در رتبه اول قرار گرفت زیرا که این نظر برنامه نویسان در رابطه با کاربرد‌های گسترده تر سالیدیتی بود. در سایت مداد سبز ما افتخار این را داریم که برنامه نویسانی متخصص تحویل جامعه بدهیم، این کلمات تنها شعار نیستند، نشانی گفته شده را سرچ کنید و از اموزش رایگان زبان سالیدیتی لذت ببرید.

پیش نیاز لازم برای دوره سالیدیتی😁

زبان سالیدیتی مرتبط با زبان جاوا و پایتون می‌باشد، حتی یک برنامه نویس آماتور به پیش زمینه‌ای از سمت زبان‌های جاوا و پایتون نیاز دارد تا بتواند با زبان سالیدیتی نیز ارتباط برقرار کند. ویدیو‌های اموزش زبان پایتون و جاوا در نیز در سایت مداد سبز قرار گرفته که بهترین فرصت برای یادگیری است.

سخن اخر

به دست آوردن سطح بالایی در برنامه نویسی اللخصوص زبان سالیدیتی، نیازمند تلاش فراوان و مستمر  و تکرار کد‌ها و آموزن خطاست. باید قوانین را حتی درباره مبتدی ترین‌ کد‌های ممکن رعایت کنید تا مبادا خرابی‌های بزرگتری به بار بیاید. در پایان خیلی خوشحال میشسیم از آموزش مقدماتی و رایگان سالیدیتی (solidity) استفاده کنید تا با این زبان بسیار کاربردی بیشتر آشنا بشید.

نمایش ادامه متن

همین الان دوره رو بخر

با ثبت نام در این دوره، تمام پیش نیاز های آموزش سالیدیتی رو در قالب یک دوره پروژه محور یاد خواهید گرفت!
بلافاصله بعد از دریافت دوره مقدماتی سالیدیتی میتوانید در مسیر یادگیری اولیه سالیدیتی قدم بردارید و در آینده به یک متخصص تبدیل شوید.✌
0تومان

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب اسـت؟

 • کسانی که به حوزه بلاک چین علاقه دارند!
 • کسانی که به فکر یادگیری حوزه های هوشمند هستند!

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب نیست؟

 • !کسانی که به حوزه های بلاک چین علاقه ای ندارند
 • کسانی که وقت کافی و علاقه ای به برنامه نویسی ندارند!

نظرات دانشجویان دانشجویان سابق دوره چه می گویند؟

شیما شجاعی 99 روز با مداد سبز
دانشجوی دوره مقدماتی سالیدیتی

سالیدیتی یکی از زبان های جدید حوزه بلاک چین هست که دوره های زیادی هم برای آموزش اون وجود نداره اما دوره سالیدیتی استاد امانی با فن بیان و تسلطی که نسبت به این حوزه دارند واقعا ادم رو به وجد میاره و پروژه محور بودن این دوره با وجود نوپا بودن این زبان برای من خیلی جذاب بود.

سامان گودرزی | ‏ 214 روز با مداد سبز
دانشجوی دوره مقدماتی سالیدیتی

سالیدیتی یکی از زبان های سخت حوزه های برنامه نویسی ارز دیجیتال هست که کمتر کسی تو ایران وجود داره که به این صورت اون هم پروژه محور سالیدیتی رو درس بده و یکی از چیزای که باعث شد در این دوره شرکت کنم جامع بودن محتوای دوره و هدایت به سمت بازار کار بود.

ویژگی های دوره

قطعا برای اینکه بتوانید مسیر درست برنامه نویسی را پیش ببرید به یک منتور و کوچ نیاز دارید تا ایرادات و مشکلات شما را در این مسیر بررسی کند تا بهترین عملکرد را از خود نشان دهید. در مداد سبز با شرکت در هر کدام از دوره ها شما امکان این را خواهید داشت تا با استاد مربوطه به صورت مستقیم در ارتباط باشید و سوالات درسی خود را مطرح کنید و رفع اشکال شوید.✔

پلتفرم آموزشی مداد سبز خود را موظف می داند تا ویدئو ها و شرایط آموزشی با کیفیتی را در اختیار دانش پژوهان محترم قرار دهد پس در صورت عدم رضایت شما وجه پرداختی شما به صورت 100% عودت داده خواهد شد. برای اطلاع از شرایط بازگشت وجه، میتوانید به صفحه مربوطه در فوتر سایت مراجعه کنید. و در صورت داشتن هر نوع پرسش یا راهنمایی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درطول این دوره یادگیری به صورت پروژه محور و مهارت محور خواهد بود که عالی ترین روش یادگیری در مسیر برنامه نویسی می باشد. و هم چنین بعد از گذراندن این دوره ها با تمرین و پروژه هایی که توسط استاد مربوطه ارائه می شود،می توانید خودتان را محک بزنید و از اطلاعات خودتان مطلع شوید.

هر گونه سوال یا مشکلی در سایت و پنل کاربری یا هنگام دانلود و مواردی از این قبیل داشتید می توانید با کارشناسان ما از طریق تیکت و تماس تلفنی یا پیام رسان واتساپ در تماس باشید و مطمئن باشید مشکلات شما را به سرعت بررسی و حل می کنیم.

از روز خرید دوره تا 120 روز استاد مربوطه به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته در خدمت شما خواهد بود تا مسیر یادگیری کامل و محیطی کاملا شبیه آموزش حضوری را تجربه نمایید البته بعد از این مدت هم میتوانید زمان پشتیبانی را به اختیار خود تمدید نمایید و مطمئن باشید مداد سبز در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود.

تمامی محصولات خریداری شده از سایت مداد سبز برای همیشه و به صورت مادام العمر در پنل کاربری شما خواهد بود و در هر زمان و مکان در اختیار شما خواهد بود که با خیالی آسوده یادگیری را شروع و ادامه دهید در ضمن اگر دوره ای به روز رسانی شود در پنل کاربری شما به صورت خودکار آپدیت خواهد شد و دیگر نیازی نیست در مورد آپدیت بودن اطلاعات خود نگران باشید. با آرزوی موفقیت برای شمادر تمامی عرصه ها به ویژه در عرصه علم و فرهنگ

سرفصل های دوره

 • جلسه اول رایگان 14:58 دقیقه
 • جلسه دوم رایگان 26:12 دقیقه
 • جلسه سوم رایگان 29:47 دقیقه
 • جلسه چهارم رایگان 22:34 دقیقه
 • جلسه پنجم رایگان 42:45 دقیقه
 • جلسه ششم رایگان 34:11 دقیقه
نمایش ادامه سرفصل ها

از چه کسی یاد میگیری؟

تصویر مدرس

علی امانی

مدرس ++C و سالیدیتی در مداد سبز

توسعه دهنده بک انک (Back-end) در افق کوروش

توسعه دهنده فول استک در سداد

مدرس و منتور دوره های برنامه نویسی

 • مسلط به برنامه نویسی های سالیدیتی
 • #c
 • c
 • فلاتر
 • دارت
 • Network+
 • CCNA
 • CCNP
 • HTML
 • CSS

رزومه و نمونه تدریس

سوالات متداول

تا چه مدت به محتوای خریداری شده دسترسی دارم؟🤔

این دوره به صورت مادام العمر در پنل کاربری شما خواهد بود.

چطور میتونم از پشتیبانی استاد استفاده کنم؟🤦‍♂️

از طریق پنل کاربری میتوانید تیکت ارسال کنید و در اسرع وقت توسط استاد مربوطه پشتیبانی دریافت کنید.

شرایط بازگشت وجه چطور خواهد بود؟😊

در صفحه بازگشت وجه (از قسمت فوتر سایت) میتوانید از این شرایط مطلع شوید.

کیفیت دوره در چه سطحی قرار دارد؟😉

این دوره پیشرفته و پروژه محور می باشد و توسط اساتید و کارشناسان مداد سبز تایید شده است.

نیاز به مشاوره تخصصی دارید؟

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

Hidden
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

طراحی با توسط

دانتـــه
آموزش مقدماتی سالیدیتی دسترسی سریع به جمع متخصصین بپیوندید ...
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://medadsabz.com/?p=21990

برای مشاهده ویدئو رایگان دوره لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام کنید