دسترسی سریع
ارتباط با استاد
بازگشت وجه
آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP یکی از مهم ترین دوره های آماده شده توسط گروه آموزشی مداد سبز است که توسط مهندس داوود رویس محمره تهیه شده است که چندین سال بر روی انواع فریم ورک ها و ساخت آنها کار کرده اند. در آموزش پیشرفته  MVC در PHP پروژه محور که دارای کامل ترین سرفصل های اموزشی بود که تقدیم شما شد شما با تهیه آموزش مقدماتی معماری MVC در PHP به صورت رایگان به راحتی توانستید با مفاهیم کلی MVC در PHP آشنا شده و وارد آموزش حرفه ای معماری MVC در PHP شوید.

بسیار خرسندیم که مداد سبز اینبار با آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP از سری آموزش های آموزش MVC در PHP میزبان شما علاقه مندان به آموزش برنامه نویسی هستیم امیدواریم که از این آموزش نهایت لذت و استفاده را ببرید و با نظراتتون ما را در بهبود کیفیت آموزش ها یاری کنید.

چرا آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP 

مداد سبز همیشه در تلاش بودهع است تا بهترین آموزش های ممکن را با بهترین کیفیت در اختیار دانشجویان قرار دهد و این بار با آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP به میدان آموزش مجازی آمده است. آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP پروژه محور با ساخت فریم ورک آموزشی است که هر شخصی برای ورود به بازار کار به آن نیاز دارد. آموزش حرفه ای MVC در PHP آموزشی است که تمام افرادی که میخواهند درک بهتری از این زمینه داشته باشند مهم و ضروری است.

آموزش حرفه ای معماری MVC در PHP مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزش پیشرفته MVC در PHP مناسب افرادی است که میخواهند سربع با آموزشی پروژه محور وارد بازار کار شوند و سریع به مسیر درآمد زایی از طریق معماری MVC در PHP شوند. این دوره با بهره گیری از چندین دوره بین المللی با روشی ساده و مختصر راه درآمد زایی و ورود به بازار کار راه فراهم کرده است.

آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP شامل چه سرفصل هایی است ؟

این آموزش یا بهتر است بگوییم آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP پروژه محور شامل سرفصل ها و مباحثی هستند که در یک مسیر صفر تا صدی باید آن را گرفت و شما میتوانید سرفصل های دوره آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP را برای هر جلسه ببنید.

نتیجه گیری :

ما دراین آموزش پیشرفته MVC در PHP سعی کریدم که مباحث به صورت کلی و با بیشترین بازده توضیح داده شود آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP به صورت پروژه محور بوده و در آن شما علاوه بر اینکه آموزش میبینید پروژه ای را هم همراه با مدرس جلو میبرید که این کار باعث میشود شما علاوه آموزشد دیدن در آموزش حرفه ای معماری MVC در PHP  صفر تلا ثد انجام پروژه را نیز فرا بگیرید

قیمت : 39000 تومان

سرفصل های دوره
مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
39,000 تومان
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.