آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP

آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP یکی از مهم ترین دوره های آماده شده توسط گروه آموزشی مداد سبز است که توسط مهندس داوود رویس محمره تهیه شده است که چندین سال بر روی انواع فریم ورک ها و ساخت آنها کار کرده اند. در آموزش پیشرفته  MVC در PHP پروژه محور که دارای کامل ترین سرفصل های اموزشی بود که تقدیم شما شد شما با تهیه آموزش مقدماتی معماری MVC در PHP به صورت رایگان به راحتی توانستید با مفاهیم کلی MVC در PHP آشنا شده و وارد آموزش حرفه ای معماری MVC در PHP شوید.

توضیحات

آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP

بسیار خرسندیم که مداد سبز اینبار با آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP از سری آموزش های آموزش MVC در PHP میزبان شما علاقه مندان به آموزش برنامه نویسی هستیم امیدواریم که از این آموزش نهایت لذت و استفاده را ببرید و با نظراتتون ما را در بهبود کیفیت آموزش ها یاری کنید.

چرا آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP

مداد سبز همیشه در تلاش بودهع است تا بهترین آموزش های ممکن را با بهترین کیفیت در اختیار دانشجویان قرار دهد و این بار با آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP به میدان آموزش مجازی آمده است. آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP پروژه محور با ساخت فریم ورک آموزشی است که هر شخصی برای ورود به بازار کار به آن نیاز دارد. آموزش حرفه ای MVC در PHP آموزشی است که تمام افرادی که میخواهند درک بهتری از این زمینه داشته باشند مهم و ضروری است.

آموزش حرفه ای معماری MVC در PHP مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزش پیشرفته MVC در PHP مناسب افرادی است که میخواهند سربع با آموزشی پروژه محور وارد بازار کار شوند و سریع به مسیر درآمد زایی از طریق معماری MVC در PHP شوند. این دوره با بهره گیری از چندین دوره بین المللی با روشی ساده و مختصر راه درآمد زایی و ورود به بازار کار راه فراهم کرده است.

آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP شامل چه سرفصل هایی است ؟

این آموزش یا بهتر است بگوییم آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP پروژه محور شامل سرفصل ها و مباحثی هستند که در یک مسیر صفر تا صدی باید آن را گرفت و شما میتوانید سرفصل های دوره آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP را برای هر جلسه ببنید.

نتیجه گیری :

ما دراین آموزش پیشرفته MVC در PHP سعی کریدم که مباحث به صورت کلی و با بیشترین بازده توضیح داده شود آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP به صورت پروژه محور بوده و در آن شما علاوه بر اینکه آموزش میبینید پروژه ای را هم همراه با مدرس جلو میبرید که این کار باعث میشود شما علاوه آموزشد دیدن در آموزش حرفه ای معماری MVC در PHP  صفر تلا ثد انجام پروژه را نیز فرا بگیرید

قیمت دوره:

299,000 تومان

وضعیت دوره:

تکمیل شده

سطح دوره:

پیشرفته

مدت زمان دوره:

128 دقیقه

تعداد سرفصل ها:

10 جلسه

حجم دوره:

805 مگابایت

پشتیبانی:

ندارد

محصولات مرتبط

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش پیشرفته معماری MVC در PHP”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 16 =