آموزش پروژه محور و پیشرفته دارت

برای کسانی که به توسعه اپ موبایل علاقه مندند!

با تدریس امیر سجاد حسین پور

توسعه دهنده بک اند در UDEMY

 

تصویر مدرس
4.5 ساعت
15 جلسه
120 روز پشتیبانی
بازگشت وجه
خرید دوره مشاهده رایگان

آموزش پیشرفته زبان دارت (Dart)👨‍💻

خیلی خوش آمدید به دوره پیشرفته و پروژه محور زبان دارت در مداد سبز امیدواریم که از گذراندن آموزش مقدماتی زبان دارت نهایت استفاده را کرده باشید آموزش پروژه محور زبان دارت (DART) از مهم ترین آموزش زبان دارت می باشد. آموزش پیشرفته زبان دارت با مثال علمی همراه می باشد که باعث یادگیری عمیق شما خواهد شد. امیدواریم از آموزش حرفه ای زبان برنامه نویسی دارت نهایت استفاده را ببرید و اگر تمایل دارید که زبان های برنامه نویسی دیگری را نیز فرا بگیرید میتوانید از آموزش برنامه نویسی مداد سبز استفاده کنید

زبان برنامه نویسی دارت، یکی از زبان‌های تحت حمایت گوگل است که از سال 2011 تاکنون در سراسر دنیا طرفدارانی پیدا کرده است. در ابتدا گوگل به شکل انحصاری از دارت استفاده می‌کرد و این زبان محبوبیتی در بین برنامه نویسان نداشت اما با روی کار آمدن فریم ورک فلاتر، آن روی سکه نیز نمایان شد.
دارت به عنوان زبانی ساده و کاربردی خود را به برنامه نویسان معرفی کرد و سعی داشت مشکلات جاوا اسکریپت را حل کند. البته ناگفته نماند که بسیاری از کارشناسان این حوزه، دارت را زبانی پر از اشکال می‌بینند. در ادامه این مطلب با مداد سبز همراه باشید تا اطلاعات بیشتری درباره این زبان و همچنین اموزش حرفه ای زبان دارت (dart) به دست آورید.

آموزش پیشرفته زبان دارت چیست؟🤔

در آموزش پیشرفته زبان دارت (dart) چه مطالبی را می‌آموزیم؟ این سوالیست که اکثر افرادی که می‌خواهند وارد این حوزه شوند از خود می‌پرسند و با وجود سورس‌های متنوعی که در بازار وجود دارد، کمی سردرگمی طبیعی است.
در آموزش پیشرفته زبان دارت شما در ابتدا نحوه ارتباط با مفهوم شی گرایی را فرا خواهید گرفت زیرا لازمه تسلط بر دارت، آشنایی کامل با شی گرایی است. زبان دارت بسیار به جاوا و سی پلاس پلاس شبیه است و داشتن اطلاعاتی در این زمینه‌ها نیز کمک شایانی به شما خواهد کرد.

به طور کلی در آموزش پیشرفته زبان دارت (dart) پروژه محور شما یک خط داستانی را دنبال خواهید کرد و گام به گام جلو خواهید رفت. پروژه محور بودن آموزش مزیت‌های بسیاری دارد زیرا شما در این بین با چالش‌های واقعی دنیای برنامه نویسی آشنا خواهید شد و طریقه دیباگ و رفع مشکل را یاد می‌گیرید.

 مزیت آموزش پیشرفته زبان دارت🏅

آموزش دیدن این زبان برنامه نویسی خالی از لطف نیست و همچنان با ضعف‌هایی که داراست، خواهان زیادی در دنیای وب اپلیکیشن دارد. یکی از مزیت‌های آموزش این زبان برنامه نویسی این است که فهمش آسان بوده و به خصوص برای کسانی که آشنایی قبلی با جاوا اسکریپت دارند بسیار مناسب است.
به دلیل این که گوگل از این زبان برنامه نویسی بسیار حمایت می‌کند، مستندات دقیق و جزئی در گوگل موجود است که صفر تا صد آموزش دارت را برای هر زبان آموزی راحت می‌کند. اپلیکیشن‌هایی که با دارت نوشته می‌شود، در اجرا بسیار سریع عمل می‌کند و به همین دلیل روز به روز به تعداد افرادی که می‌خواهند این زبان را یاد بگیرند، افزوده می‌شود.

نصب و استفاده از دارت بسیار راحت است و هر کسی می‌تواند تماما آن را خودش انجام دهد. اموزش کامل زبان دارت (dart) با مثال علمی نیز راهکاری بسیار مناسب برای افراد مبتدی است که ابتدا درک کلی از این زبان و ساختار آن پیدا کنند و سپس مطالب دیگر را بهتر هضم کنند. که در آموزش پروژه محور زبان دارت (dart) تمام آنچه که لازم دارید را فرا خواهید گرفت

 پیش نیاز آموزش پیشرفته زبان دارت🙄

همانطور که در بالا به ان اشاره شد، زبان دارت بسیار شبیه به زبان سی پلاس پلاس و جاوا است و اگر در هر یک از این زبان‌ها اطلاعات هرچند کمی دارید، در طول آموزش حرفه ای زبان برنامه نویسی زبان دارت (dart) در دیگران چند قدمی جلوتر خواهید بود. شی گرایی نیز یکی از موارد بسیار مهم است در درک کلیت زبان دارت به شما کمک می‌کند.

 مهارت هایی که بعد از گذراندن اموزش پیشرفته زبان دارت به دست میاورید🔥

اگر عزم خود را جزم کرده‌اید که این زبان عالی را یاد بگیرید، باید به شما این نوید را بدهیم که با زبان آینده دنیای برنامه نویسی رو به رو هستید. کارشناسان این حوزه معتقدند که این زبان هنوز جای کار دارد اما به دلیل قابلیت‌های عالی، به عنوان زبان آینده برنامه نویسی لقب گرفته است.
شما بعد از گذراندن بهترین اموزش حرفه ای زبان دارت (dart)، قادر خواهید بود اپلیکیشن‌های را بنویسید که هم سرعت بالایی دارند و هم به نسبت کدی که نوشته‌اید، کارایی بی نظیری از خود نشان می‌دهند.
دارت به دلیل این که رقابتی با جاوا اسکریپت دارد، همواره به عنوان زبانی ساده‌تر نسبت به آن یاد می‌شود زیرا جاوا اسکریپت قبل از نسخه ES6 خود از شی گرایی پشتیبانی نمی‌کرد اما دارت کاملا این ویژگی را به طور پیش فرض بر روی خود دارد.

 بازار کار زبان دارت💰

بازار کار این زبان در ایران در حال رونق است و هر چه می‌گذرد، صاحبان مشاغل و کسب و کارها بیشتر با مزیت‌های دارت آشنا می‌شوند و به دنبال برنامه نویس دارت و فلاتر می‌گردند. در حال حاضر شرکت‌های برنامه نویسی که می‌خواهند تحولی در مجموعه خود به وجود آورند، به سمت این زبان می‌روند و با سرمایه گذاری بر روی آن نتایج خوبی گرفته‌اند.
توصیه ما به شما این است که حتما دانلود آموزش پیشرفته زبان برنامه نویسی دارت (dart) را شروع کنید تا بتوانید خیلی آسان و سریعتر، به درآمد برسید. بهتر است بدانید که درآمد برنامه نویس دارت در ایران کم نیست و با یادگیری آن می‌توانید حقوق خوبی را چه به شکل پروژه‌ای و چه به شکل رسمی در شرکت‌ها به دست آورید.

در انتها در مورد این زبان نوظهور همیشه این نکته را مد نظر داشته باشید که شروع اموزش خالی از لطف نیست و چیزی بیشتر از آن چه فکرش را بکنید در انتها نصیبتان خواهد شد. درست است که کارشناسان بسیاری در این زمینه عقیده دارند هنوز زبان دارت پر از اشکالات ریز و درشت است، اما از خاطر نبرید که در حال حاضر خیلی از وب اپلیکیشن‌ها با همین زبان ساخته می‌شوند و به دلیل سرعت بالایی که دارند، محبوبیتشان بیش از پیش شده است.
مداد سبز به شما توصیه می‌کند که اگر به این حوزه علاقه مند هستید حتما اموزش پیشرفته زبان برنامه نویسی دارت (dart) را دنبال کنید و اگر در این زمینه سوالی داشتید از مشاوران ما بهره بگیرید. حتما نظرات خودتان را در مورد آموزش پروژه محور زبان برنامه نویسی دارت (dart) با ما در میان بگذارید.

نمایش ادامه متن

همین الان دوره رو بخر

جشنواره ویژه دوره دارت ویژه بازارکار
همین امروز میتونید دوره تخصصی دارت که ویژه بازار کار است را تهیه کنید و به یک توسعه دهنده اپلیکیشن حرفه‌ای تبدیل شوید.✌
199000تومان

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب اسـت؟

 • کسانی که به طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل علاقه دارند!
 • کسانی که به یادگیری فریمورک فلاتر علاقه دارند!

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب نیست؟

 • !کسانی که به برنامه نویسی های سیستمی علاقه ندارند
 • !کسانی که به فکر توسعه اپلیکیشن نیستند

نظرات دانشجویان دانشجویان سابق دوره چه می گویند؟

حسین احمدی 97 روز با مداد سبز

دوره به قدری ساده و روان بود که برای خود من که تازه برنامه نویسی رو شروع کردم و تجربه زیادی ندارم درک موضوعات و آموزش ها خیلی راحت بود و پیشنهاد میکنم اگر دنبال یه دوره ای هستید که به زبان ساده بهتون دارت رو یاد بده میتونید از آموزش استفاده کنید.💚

سمیرا قندی | ‏ 214 روز با مداد سبز

من تازه این دوره رو خریدم و الان وسط شی گرایی هستم و میخواستم در پایان نظر بدم اما اینقدر که تا همینجاش چیز یاد گرفتم دلم نیومد نگم، من کسی هستم که به جرات میتونم بگم همه پکیج های دارت ایرانی رو خریدم و دیدم ولی جناب حسینی تا همینجاش که دیدم حداقل یک سر و گردن بالاتر از بقیه هست. ممنونم بابت وقتی که برای آموزش برنامه نویسی میزارید و امیدوارم که ادامه اش بدید

ویژگی های دوره

قطعا برای اینکه بتوانید مسیر درست برنامه نویسی را پیش ببرید به یک منتور و کوچ نیاز دارید تا ایرادات و مشکلات شما را در این مسیر بررسی کند تا بهترین عملکرد را از خود نشان دهید. در مداد سبز با شرکت در هر کدام از دوره ها شما امکان این را خواهید داشت تا با استاد مربوطه به صورت مستقیم در ارتباط باشید و سوالات درسی خود را مطرح کنید و رفع اشکال شوید.✔

پلتفرم آموزشی مداد سبز خود را موظف می داند تا ویدئو ها و شرایط آموزشی با کیفیتی را در اختیار دانش پژوهان محترم قرار دهد پس در صورت عدم رضایت شما وجه پرداختی شما به صورت 100% عودت داده خواهد شد. برای اطلاع از شرایط بازگشت وجه، میتوانید به صفحه مربوطه در فوتر سایت مراجعه کنید. و در صورت داشتن هر نوع پرسش یا راهنمایی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درطول این دوره یادگیری به صورت پروژه محور و مهارت محور خواهد بود که عالی ترین روش یادگیری در مسیر برنامه نویسی می باشد. و هم چنین بعد از گذراندن این دوره ها با تمرین و پروژه هایی که توسط استاد مربوطه ارائه می شود،می توانید خودتان را محک بزنید و از اطلاعات خودتان مطلع شوید.

هر گونه سوال یا مشکلی در سایت و پنل کاربری یا هنگام دانلود و مواردی از این قبیل داشتید می توانید با کارشناسان ما از طریق تیکت و تماس تلفنی یا پیام رسان واتساپ در تماس باشید و مطمئن باشید مشکلات شما را به سرعت بررسی و حل می کنیم.

از روز خرید دوره تا 120 روز استاد مربوطه به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته در خدمت شما خواهد بود تا مسیر یادگیری کامل و محیطی کاملا شبیه آموزش حضوری را تجربه نمایید البته بعد از این مدت هم میتوانید زمان پشتیبانی را به اختیار خود تمدید نمایید و مطمئن باشید مداد سبز در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود.

تمامی محصولات خریداری شده از سایت مداد سبز برای همیشه و به صورت مادام العمر در پنل کاربری شما خواهد بود و در هر زمان و مکان در اختیار شما خواهد بود که با خیالی آسوده یادگیری را شروع و ادامه دهید در ضمن اگر دوره ای به روز رسانی شود در پنل کاربری شما به صورت خودکار آپدیت خواهد شد و دیگر نیازی نیست در مورد آپدیت بودن اطلاعات خود نگران باشید. با آرزوی موفقیت برای شمادر تمامی عرصه ها به ویژه در عرصه علم و فرهنگ

سرفصل های دوره

 • جلسه اول-مقدمه و تعاریف اولیه رایگان 9:11 دقیقه
 • جلسه دوم-معرفی RPC و Protobuff رایگان 9:35 دقیقه
 • جلسه سوم-راه اندازی gRPC رایگان 10:28 دقیقه
 • جلسه چهارم-مباحث OOP دارت:کلاس ها منتشر شده 14:26 دقیقه
 • جلسه پنجم-مباحث OOP دارت: constructor ها منتشر شده 12:18 دقیقه
 • جلسه ششم-مباحث OOP دارت: ارث بری یا inheritance منتشر شده 14:49 دقیقه
 • جلسه هفتم-مباحث OOP دارت: چند ریختی یا Polymorphism منتشر شده 17:31 دقیقه
 • جلسه هشتم-بررسی کد های پروتو منتشر شده 10:20 دقیقه
 • جلسه نهم-ساختار پروژه این دوره منتشر شده 21:43 دقیقه
 • جلسه دهم-ساخت Protobuff منتشر شده 15:05 دقیقه
 • جلسه یازدهم-ایجاد کد دارت از فایل proto منتشر شده 8:23 دقیقه
 • جلسه دوازدهم-interfaces منتشر شده 23:27 دقیقه
 • جلسه سیزدهم-Helper class منتشر شده 15:18 دقیقه
 • جلسه چهاردهم-Categories منتشر شده 50:35 دقیقه
 • جلسه پانزدهم-حذف و ویرایش Category منتشر شده 35:17 دقیقه
نمایش ادامه سرفصل ها

از چه کسی یاد میگیری؟

تصویر مدرس

امیر سجاد حسین پور

برنامه نویسی دارت / فلاتر / طراحی وب و اندروید

توسعه دهنده بک اند (Back end developer) در UDEMY

توسعه دهنده بک اند (Back end developer) در بتاطرح

وسعه دهنده فرانت اند (Front end developer) در بتاطرح

4 سال فعالیت تخصصی در زمینه توسعه با فلاتر و دارت 

10 سال سابقه برنامه نویسی و مسلط به زبان های برنامه نویسی

 • پایتون 
 • اندروید 
 • فلاتر 
 • دارت
 • HTML
 • JS

رزومه و نمونه تدریس

نیاز به مشاوره تخصصی دارید؟

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

Hidden
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

طراحی با توسط

دانتـــه
آموزش پروژه محور و پیشرفته دارت دسترسی سریع به جمع متخصصین بپیوندید ...
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://medadsabz.com/?p=21996

برای مشاهده ویدئو رایگان دوره لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام کنید