آموزش مقدماتی سی شارپ #C

افرادی که به فکر ارتقاء نرم‌افزار های سیستمی هستند

با تدریس عباس ظلی

عضو ارشد تیم بک اند شرکت Loreal فرانسه

تصویر مدرس
2.5 ساعت
13 جلسه
120 روز پشتیبانی
بازگشت وجه
خرید دوره مشاهده رایگان

آموزش مقدماتی سی شارپ (C#)🔥

آموزش مقدماتی سی شارپ (#C) از جمله کاملترین و به روز‌ترین آموزش‌هایی می‌باشد که پلتفرم آموزش مداد سبز به صورت رایگان با کیفیتی عالی برای دانشجویان ارائه کرده است. آموزش مقدماتی سی شارپ (#C) یا بهتر است بگوییم آموزش رایگان سی شارپ (#C) به صورت پروژه محور بوده و شما می‌توانید فایل دانلودی را به همراه آموزش دریافت کرده و خود مهارت خود را در کد‌نویسی افزایش دهید. در آموزش مقدماتی سی شارپ (#C) شما تمام مفاهیم اولیه برای کد زنی را آموزش خواهید دید و به راحی می‌توانید برای دوره پیشرفته و حتی بازار کار با این آموزش مقدماتی سی شارپ آماده شوید.

سی شارپ مهم‌ترین زبان برنامه‌نویسی ارائه شده از طرف مایکروسافت که تا به الان در لیست محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی قرار دارد و این بار مداد سبز با ارائه آموزش رایگان سی شارپ به صورت مقدماتی از سری آموزش سی شارپ ، آموزشی با کیفیت و سرشار از مفاهیم پایه برنامه‌نویسی را به شما تقدیم می‌کند. اگر به دنبال آموزش‌های دیگری هستید می‌توانید از آموزش برنامه‌نویسی مداد سبز استفاده کنید زبان سی شارپ یکی از قدیمی‌ترین زبان‌های زنده دنیاست‌. در ابتدا زبان c اختراع شد و سپس بعد از آن سی پلاس پلاس و در آخر از زبان‌های c، سی شارپ به وجود آمد. سی شارپ به نوعی مکمل زبان c است.

سی شارپ (C#) چیست؟ 🤔

سی شارپ زبانی قوی برای برنامه‌نویسی کامپیوتر است. بیشتر برنامه‌های اجرایی در کامپیوتر‌ها با ویندوز پایین همانند xp با سی شارپ و در کل با زبان سی ساخته شده‌اند. برنامه‌نویسی دنیای گسترده‌ای دارد و علمی است که دنیا و آینده را تسخیر خواهد کرد. در این راه اموزش رایگان زبان سی شارپ (C#) به شما کمک خواهد کرد که در این را قدم بردارید و بتوانید پله‌های موفقیت را بپیمایید.

اموزش مقدماتی زبان برنامه‌نویسی سی شارپ (C#) مناسب چه کسانی است؟ 👨‍💻

آموزش مقدماتی سی شارپ (C#) سبب می‌شود که از صفر تا صد سی شارپ را کامل یاد بگیرید. در بیشتر سایت‌های آنلاین و دوره‌های حضوری آموزش مقدماتی سی شارپ (C#) مدرک نیز به هنر‌جو داده می‌شود. بیشتر این مدرک‌ها از سمت وزارتخانه تهران صادر می‌شود. برای افرادی که به تازگی اقدام به یادگیری زبان سی شارپ کرده‌اند، آموزش مقدماتی زبان برنامه‌نویسی سی شارپ (C#) بسیار مناسب است. در صورتی که مایل به یادگیری زبان سی شارپ هستید، معطل نکنید و در دوره‌های آنلاین یا حضوری شرکت کنید.

چه مهارت‌هایی بعد از گذراندن مقدماتی سی شارپ (C#) به دست می‌اورید؟ 🏅

برنامه‌نویسی خود به تنهایی علمی گسترده است که مهارت‌های متفاوتی را در فرد ایجاد می‌کند. نوشتن انواع کد‌ها و تولید انواع برنامه‌ها توسط سی شارپ امکان‌پذیر خواهد بود. ساختن برنامه‌های ابتدایی حسابداری، ماشین حساب و بازی‌های ساده با زبان سی شارپ ممکن است. ساختار شاخه‌های زبان c به هم بسیار نزدیک است و تفاوت کلی این زبان‌ها با یکدیگر در اصطلاحات آن است. این زبان چند منظوره سبب شده که هرگونه پلتفرم‌هایی را بتوانید اجرا کنید. این زبان هر ماه از طریق مایکروسافت بروزرسانی می‌شود که سبب پویایی این زبان شده است. کد‌هایی که از ابتدا تا الان تولید شده‌اند دچار تغییرات بسیاری شده که در حال حاضر برای تولید هر بازی استفاده می‌شود و سبب اجرا شدن این بازی‌ها بر روی هر پلتفرمی می‌شود.

پیش نیاز‌های آموزش مقدماتی سی شارپ (C#)😁

منشأ اصلی این زبان، زبان c است. برای اینکه بتوانید به سطحی بالایی از زبان سی شارپ برسید لازم است که زبان سی را کامل فرا گرفته باشید. معرفی برنامه‌نویسی و اهداف آن، معرفی فرآیند برنامه‌نویسی تجاری و اتوماسیون، معرفی تاریخچه زبان‌های برنامه‌نویسی، بررسی مفهوم ساخت یافتگی، شیء گرایی و معرفی ارکان چهارگانه شیء گرایی، معرفی مفهوم انتزاع، وراثت، چندگانگی، بسته‌بندی، معرفی ساختار حافظه و معرفی Value Type‌ها و Reference Type‌ها و روش تعریف متغیر، بررسی مدیریت حافظه خودکار و BCL و مفهوم namespace بررسی ساختار کلی پروژه و نحوه کامپایل با CSC، و Source Control و موارد استفاده از آن، مقایسه Git و TFS و ارائه مثال از روش استفاده از آن‌ها، بررسی ساختار‌های شرط، تصمیم و تکرارمعرفی مفهوم ساختمان داده و تفاوت انواع آن‌ها از نظر ایستا، پویا، همنوع و غیر همنوع‌، تأثیر موارد در بازدهی و انعطاف‌پذیری ساختمان، معرفی آرایه‌های یک بعدی، چند بعدی و دندانه‌ای و روش استفاده از آن‌ها، بررسی توابع و انواع آن‌ها، معرفی نکات مربوط به پارامتر‌های ورودی و خروجی، معرفی توابع بازگشتی، معرفی ابزار‌های انتزاع کلاس، ساختار، اینترفیس و enum بررسی کامل ساختار کلاس و مفهوم وراثت صریح و ضمنی، بررسی فیلد‌ها بررسی Operator‌ها، بررسی نقش Property و انواع آن و ایندکسر، بررسی Delegate و Event و انواع روش‌های ارسال اطلاعات در رویداد، معرفی Interface و موارد استفاده از آن، بررسی کلاس‌های abstract از جمله اطلاعاتی هستند که در اموزش فارسی رایگان سی شارپ (C#) فرا خواهید گرفت. در زبان c سینتکس مشابهی با سی شارپ یافت می‌شود. برای آزمون و خطا در کامپیوتر شما نیاز به نرم‌افزار‌های متعدد خواهید داشت. فضای Dev برای یادگیری زبان سی شارپ مناسب است و شما پایه‌های ابتدایی زبان c را فرا خواهید گرفت.

بازار کار سی شارپ (C#)💰

چند جانبه بودن زبان سی شارپ سبب می‌شود که پس از یادگیری آموزش مقدماتی سی شارپ (C#) و رسیدن به سطح حرفه‌ای بتوانید به راحتی در بیشتر مکان‌های معتبر مشغول به کار شوید. برنامه‌های اندروید و ios با سی شارپ نوشته می‌شوند پس با داشتن مدرک معتبر و مهارت کافی در سی شارپ می‌توانید در شرکت‌های استارتاپ مشغول به کار شوید. بخش جذاب بازار کار سی شارپ این است که هم در داخل کشور و هم خارج کشور خواهان زیادی دارد زیرا که زبان برنامه‌نویسی در هر جای دنیا ساختار یکسانی دارد. حقوقی که یک برنامه‌نویس ماهانه دریافت می‌کند، بسته به مهارت اوست. هر چقدر در این زمینه تجربه داشته باشید، به همان اندازه در برنامه‌نویسی ماهر خواهید بود. هیچ‌گاه نباید نگران از مد افتادن این زبان و از بین رفتن بازار کار آن باشید زیرا که جز پنج زبان زنده و محبوب دنیا است و ممکن نیست تا ۵۰ سال آینده از استفاده بیوفتد.

در صورتی که مایل هستید این زبان بی‌نظیر را یاد بگیرید تنها کافی است جمله دانلود اموزش رایگان زبان سی شارپ (C#) مقدماتی را در اینترنت سرچ کنید و به سادگی این زبان را فرا بگیرید. بیشتر افراد موفق در حوزه برنامه‌نویسی، امروزه دوره‌های خود را در یوتیوب و اینستاگرام اجرا می‌کنند و هنرجو می‌پذیرند. پس از اینکه دوره‌های سی شارپ را فرا گرفتید، در دوره آزمون‌های وزارتخانه شرکت کنید و مدرک خود را میز بگیرید، زیرا لازمه کار کردن در شرکت‌های داخلی و خارجی، مدرک است.

نمایش ادامه متن

همین الان دوره رو بخر

با ثبت نام در این دوره، تمام پیش نیاز های آموزش سی شارپ رو در قالب یک دوره پروژه محور یاد خواهید گرفت!
بلافاصله بعد از دریافت دوره مقدماتی سی شارپ به صورت رایگان میتوانید در مسیر یادگیری اولیه سی شارپ قدم بردارید و در آینده به یک متخصص تبدیل شوید.✌
0تومان

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب اسـت؟

 • کسانی که به یک زبان همه کاره نیاز دارند!
 • کسانی که به زبان C و ++C علاقه دارند!

این دوره
برای چه کسانی
مناسـب نیست؟

 • !کسانی که به زبان های خانواده C علاقه ندارند
 • !کسانی که در این زبان متخصص هستند
 • !کسانی که وقت کافی برای تمرینات این دوره ندارند

نظرات دانشجویان دانشجویان سابق دوره چه می گویند؟

حسین جانثاری 90 روز با مداد سبز
دانشجوی دوره مقدماتی و پیشرفته سی شارپ

دوره به قدری ساده و روان بود که برای خود من که تازه برنامه نویسی رو شروع کردم و تجربه زیادی ندارم درک موضوعات و آموزش ها خیلی راحت بود و پیشنهاد میکنم اگر دنبال یه دوره ای هستید که به زبان ساده بهتون سی شارپ رو یاد بده میتونید از این آموزش استفاده کنید.💚

مهلا آشوری | ‏ 417 روز با مداد سبز
دانشجوی دوره مقدماتی و پیشرفته سی شارپ

یکی از مواردی که خیلی توی یادگیری برنامه نویسی مهمه تسلط مدرس هست که در این دوره و تدریس استاد ظلی همه چیز کاملا شفاف و با فن بیان ایشون مسائل سخت هم قابل فهم بود.

ویژگی های دوره

قطعا برای اینکه بتوانید مسیر درست برنامه نویسی را پیش ببرید به یک منتور و کوچ نیاز دارید تا ایرادات و مشکلات شما را در این مسیر بررسی کند تا بهترین عملکرد را از خود نشان دهید. در مداد سبز با شرکت در هر کدام از دوره ها شما امکان این را خواهید داشت تا با استاد مربوطه به صورت مستقیم در ارتباط باشید و سوالات درسی خود را مطرح کنید و رفع اشکال شوید.✔

پلتفرم آموزشی مداد سبز خود را موظف می داند تا ویدئو ها و شرایط آموزشی با کیفیتی را در اختیار دانش پژوهان محترم قرار دهد پس در صورت عدم رضایت شما وجه پرداختی شما به صورت 100% عودت داده خواهد شد. برای اطلاع از شرایط بازگشت وجه، میتوانید به صفحه مربوطه در فوتر سایت مراجعه کنید. و در صورت داشتن هر نوع پرسش یا راهنمایی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درطول این دوره یادگیری به صورت پروژه محور و مهارت محور خواهد بود که عالی ترین روش یادگیری در مسیر برنامه نویسی می باشد. و هم چنین بعد از گذراندن این دوره ها با تمرین و پروژه هایی که توسط استاد مربوطه ارائه می شود،می توانید خودتان را محک بزنید و از اطلاعات خودتان مطلع شوید.

هر گونه سوال یا مشکلی در سایت و پنل کاربری یا هنگام دانلود و مواردی از این قبیل داشتید می توانید با کارشناسان ما از طریق تیکت و تماس تلفنی یا پیام رسان واتساپ در تماس باشید و مطمئن باشید مشکلات شما را به سرعت بررسی و حل می کنیم.

از روز خرید دوره تا 120 روز استاد مربوطه به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته در خدمت شما خواهد بود تا مسیر یادگیری کامل و محیطی کاملا شبیه آموزش حضوری را تجربه نمایید البته بعد از این مدت هم میتوانید زمان پشتیبانی را به اختیار خود تمدید نمایید و مطمئن باشید مداد سبز در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود.

تمامی محصولات خریداری شده از سایت مداد سبز برای همیشه و به صورت مادام العمر در پنل کاربری شما خواهد بود و در هر زمان و مکان در اختیار شما خواهد بود که با خیالی آسوده یادگیری را شروع و ادامه دهید در ضمن اگر دوره ای به روز رسانی شود در پنل کاربری شما به صورت خودکار آپدیت خواهد شد و دیگر نیازی نیست در مورد آپدیت بودن اطلاعات خود نگران باشید. با آرزوی موفقیت برای شمادر تمامی عرصه ها به ویژه در عرصه علم و فرهنگ

سرفصل های دوره

 • جلسه اول-معرفی سی شارپ و ابزار های مورد نیاز رایگان 8:26 دقیقه
 • جلسه دوم-دستور چاپ (نمایش) پیغام رایگان 11:21 دقیقه
 • جلسه سوم-متغیر ها رایگان 10:42 دقیقه
 • جلسه چهارم-دستورات ورودی رایگان 8:05 دقیقه
 • جلسه پنجم-دستورات شرطی رایگان 17:28 دقیقه
 • جلسه ششم-دستورات تکرار رایگان 20:46 دقیقه
 • جلسه هفتم-عملگر ها رایگان 7:44 دقیقه
 • جلسه هشتم-آرایه ها (تک بعدی) رایگان 29:22 دقیقه
 • جلسه نهم-آرایه ها (دوبعدی) رایگان 12:12 دقیقه
 • جلسه دهم-توابع (معرفی و ساخت توابع) رایگان 11:05 دقیقه
 • جلسه یازدهم-توابع (گرفتن یک مقدار از ورودی) رایگان 7:19 دقیقه
 • جلسه دوازدهم-توابع (برگرداندن یک مقدار از توابع) رایگان 7:56 دقیقه
 • جلسه سیزدهم-توابع (سربار گذاری) رایگان 4:56 دقیقه
 • تمرین قسمت 1 رایگان 6:05 دقیقه
 • تمرین قسمت 2 رایگان 3:36 دقیقه
 • تمرین قسمت 1-3 رایگان 2:11 دقیقه
 • تمرین قسمت 2-3 رایگان 2:37 دقیقه
 • تمرین قسمت 4 رایگان 3:20 دقیقه
 • تمرین قسمت 5 رایگان 5:29 دقیقه
 • تمرین قسمت 6 رایگان 2:55 دقیقه
 • تمرین قسمت 7 رایگان 4:24 دقیقه
نمایش ادامه سرفصل ها

از چه کسی یاد میگیری؟

تصویر مدرس

سید عباس ظلی

مدرس سی شارپ

راهبر تیم بک اند شرکت Loreal فرانسه

توسعه دهنده بک اند در Dohler آلمان – ترکیه

توسعه دهنده فرانت اند در شرکت Awok امارات

مسلط به زبان های برنامه نویسی

 • سی شارپ
 • جاوا اسکریپت
 • visual basic
 • ++ c

آقای سید عباس ظلی سابقه شش سال برنامه نویسی بوده و تا بحال پروژه های زیادی را برای شرکت های معتبر کشور های ایرانی و انجام داده اند، ایشان در حوزه برنامه نویسی سی شارپ از بهترین مدرسان کشور بوده و چندین دوره در پلتفرم آموزش آنلاین مداد سبز دارند .

رزومه و نمونه تدریس

سوالات متداول

تا چه مدت به محتوای خریداری شده دسترسی دارم؟🤔

این دوره به صورت مادام العمر در پنل کاربری شما خواهد بود.

چطور میتونم از پشتیبانی استاد استفاده کنم؟🤦‍♂️

از طریق پنل کاربری میتوانید تیکت ارسال کنید و در اسرع وقت توسط استاد مربوطه پشتیبانی دریافت کنید.

شرایط بازگشت وجه چطور خواهد بود؟😊

در صفحه بازگشت وجه (از قسمت فوتر سایت) میتوانید از این شرایط مطلع شوید.

کیفیت دوره در چه سطحی قرار دارد؟😉

این دوره پیشرفته و پروژه محور می باشد و توسط اساتید و کارشناسان مداد سبز تایید شده است.

نیاز به مشاوره تخصصی دارید؟

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

Hidden
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

طراحی با توسط

دانتـــه
آموزش مقدماتی سی شارپ #C دسترسی سریع به جمع متخصصین بپیوندید ...
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://medadsabz.com/?p=21992

برای مشاهده ویدئو رایگان دوره لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا ثبت نام کنید