آموزش مقدماتی سی شارپ (#C)

آموزش مقدماتی سی شارپ (#C) از چمله کامترین و به روز ترین آموزش هایی می باشد که پلتفرم آموزش مداد سبز به صورت رایگان با کیفیتی عالی برای دانسجویان ارائه کرده است. آموزش مقدماتی سی شارپ (#C) یا بهتر است بگوییم آموزش رایگان سی شارپ (#C)  به صورت پروژه محور بوده و شما میتوانید فایل دانلودی را به همراه آموزش دریافت کرده و خود مهارت خود را در کد نویسی افزایش دهید. در آموزش مقدماتی سی شارپ (#C) شما تمام مفاهیم اولیه برای کد زنی را آموزش خواهید دید و به راحی میتوانید برای دوره پیشرفته و حتی بازار کار با این آموزش مقدماتی سی شارپ (#C) آماده شوید.

توضیحات

سی شارپ مهم ترین ربان برنامه نویسی ارائه شده از طرف مایکروسافت که تا به الان در لیست محبوب ترین و کاربردی ترین زبان های برنامه نویسی قرار دارد و این بار مداد سبز با ارائه آموزش رایگان سی شارپ به صورت مقدماتی از سری آموزش سی شارپ ، آموزشی با کیفیت و سرشار از مفاهیم پایه برنامه نویسی را به شما تقدیم میکند. اگر به دنبال آموزش های دیگری هستید میتوانید از آموزش برنامه نویسی مداد سبز استفاده کنید

آموزش مقدماتی سی شارپ (C#)

زبان سی شارپ یکی از قدیمی‌ترین زبان‌های زنده دنیاست‌. در ابتدا زبان c اختراع شد و سپس بعد از آن سی پلاس پلاس و در آخر از زبان‌های c، سی شارپ به وجود آمد. سی شارپ به نوعی مکمل زبان c است.
آموزش مقدماتی سی شارپ (C#) - مداد سبز

سی شارپ (C#) چیست؟

سی شارپ زبانی قوی برای برنامه‌نویسی کامپیوتر است. بیشتر برنامه‌های اجرایی در کامپیوتر‌ها با ویندوز پایین همانند xp با سی شارپ و در کل با زبان سی ساخته شده‌اند. برنامه‌نویسی دنیای گسترده‌ای دارد و علمی است که دنیا و آینده را تسخیر خواهد کرد. در این راه اموزش رایگان زبان سی شارپ (C#) به شما کمک خواهد کرد که در این را قدم بردارید و بتوانید پله‌های موفقیت را بپیمایید.

اموزش مقدماتی زبان برنامه نویسی سی شارپ (C#) مناسب چه کسانی است؟

آموزش مقدماتی سی شارپ (C#) سبب می‌شود که از صفر تا صد سی شارپ را کامل یاد بگیرید. در بیشتر سایت‌های آنلاین و دوره‌های حضوری آموزش مقدماتی سی شارپ (C#) مدرک نیز به هنر‌جو داده می‌شود. بیشتر این مدرک‌ها از سمت وزارتخانه تهران صادر می‌شود. برای افرادی که به تازگی اقدام به یادگیری زبان سی شارپ کرده‌اند، آموزش مقدماتی زبان برنامه نویسی سی شارپ (C#) بسیار مناسب است. در صورتی که مایل به یادگیری زبان سی شارپ هستید، معطل نکنید و در دوره‌های آنلاین یا حضوری شرکت کنید.

چه مهارت هایی بعد از گذراندن مقدماتی سی شارپ (C#) به دست میاورید؟

برنامه‌نویسی خود به تنهایی علمی گسترده است که مهارت‌های متفاوتی را در فرد ایجاد می‌کند. نوشتن انواع کد‌ها و تولید انواع برنامه‌ها توسط سی شارپ امکان پذیر خواهد بود. ساختن برنامه‌های ابتدایی حسابداری، ماشین حساب و بازی‌های ساده با زبان سی شارپ ممکن است. ساختار شاخه‌های زبان c به هم بسیار نزدیک است و تفاوت کلی این زبان‌ها با یکدیگر در اصطلاحات آن است. این زبان چند منظوره سبب شده که هرگونه پلتفرم‌هایی را بتوانید اجرا کنید. این زبان هر ماه از طریق مایکروسافت بروزرسانی می‌شود که سبب پویایی این زبان شده است. کد‌هایی که از ابتدا تا الان تولید شده‌اند دچار تغییرات بسیاری شده که در حال حاضر برای تولید هر بازی استفاده می‌شود و سبب اجرا شدن این بازی‌ها بر روی هر پلتفرمی می‌شود.
سی شارپ (C#) چیست؟ - مداد سبز

پیش نیاز های آموزش مقدماتی سی شارپ (C#)

منشا اصلی این زبان، زبان c است. برای اینکه بتوانید به سطحی بالایی از زبان سی شارپ برسید لازم است که زبان سی را کامل فرا گرفته باشید. معرفی برنامه‌نویسی و اهداف آن، معرفی فرآیند برنامه‌نویسی تجاری و اتوماسیون، معرفی تاریخچه زبان های برنامه‌نویسی، بررسی مفهوم ساخت یافتگی، شیء گرایی و معرفی ارکان چهارگانه شیء گرایی، معرفی مفهوم انتزاع، وراثت، چندگانگی، بسته بندی، معرفی ساختار حافظه و معرفی Value Type‌ها و Reference Typeها و روش تعریف متغیر، بررسی مدیریت حافظه خودکار و BCL و مفهوم namespace بررسی ساختار کلی پروژه و نحوه کامپایل با CSC، و Source Control و موارد استفاده از آن، مقایسه Git و TFS و ارائه مثال از روش استفاده از آن‌ها، بررسی ساختار‌های شرط، تصمیم و تکرارمعرفی مفهوم ساختمان داده و تفاوت انواع آن‌ها از نظر ایستا، پویا، همنوع و غیر همنوع‌، تأثیر موارد در بازدهی و انعطاف پذیری ساختمان، معرفی آرایه‌های یک بعدی، چند بعدی و دندانه‌ای و روش استفاده از آن‌ها، بررسی توابع و انواع آن‌ها، معرفی نکات مربوط به پارامترهای ورودی و خروجی، معرفی توابع بازگشتی، معرفی ابزارهای انتزاع کلاس، ساختار، اینترفیس و enum بررسی کامل ساختار کلاس و مفهوم وراثت صریح و ضمنی، بررسی فیلدها بررسی Operator‌ها، بررسی نقش Property و انواع آن و ایندکسر، بررسی Delegate و Event و انواع روش‌های ارسال اطلاعات در رویداد، معرفی Interface و موارد استفاده از آن، بررسی کلاس‌های abstract از جمله اطلاعاتی هستند که در اموزش فارسی رایگان سی شارپ (C#) فرا خواهید گرفت. در زبان c سینتکس مشابهی با سی شارپ یافت می‌شود. برای آزمون و خطا در کامپیوتر شما نیاز به نرم‌افزار‌های متعدد خواهید داشت. فضای Dev برای یادگیری زبان سی شارپ مناسب است و شما پایه‌های ابتدایی زبان c را فرا خواهید گرفت.
پیش نیاز های مقدماتی سی شارپ (C#) - مداد سبز

بازار کار سی شارپ (C#)

چند جانبه بودن زبان سی شارپ سبب می‌شود که پس از یادگیری آموزش مقدماتی سی شارپ (C#) و رسیدن به سطح حرفه‌ای بتوانید به راحتی در بیشتر مکان‌های معتبر مشغول به کار شوید. برنامه‌های اندروید و ios با سی شارپ نوشته می‌شوند پس با داشتن مدرک معتبر و مهارت کافی در سی شارپ می‌توانید در شرکت‌های استارتاپ مشغول به کار شوید. بخش جذاب بازار کار سی شارپ این است که هم در داخل کشور و هم خارج کشور خواهان زیادی دارد زیرا که زبان برنامه‌نویسی در هر جای دنیا ساختار یکسانی دارد. حقوقی که یک برنامه‌نویس ماهانه دریافت می‌کند، بسته به مهارت اوست. هر چقدر در این زمینه تجربه داشته باشید، به همان اندازه در برنامه‌نویسی ماهر خواهید بود. هیچ‌گاه نباید نگران از مد افتادن این زبان و از بین رفتن بازار کار آن باشید زیرا که جز پنج زبان زنده و محبوب دنیا است و ممکن نیست تا ۵۰ سال آینده از استفاده بیوفتد.

در صورتی که مایل هستید این زبان بی‌نظیر را یاد بگیرید تنها کافی است جمله دانلود اموزش رایگان زبان سی شارپ (C#) مقدماتی را در اینترنت سرچ کنید و به سادگی این زبان را فرا بگیرید. بیشتر افراد موفق در حوزه برنامه‌نویسی، امروزه دوره‌های خود را در یوتیوب و اینستاگرام اجرا می‌کنند و هنرجو می‌پذیرند. پس از اینکه دوره‌های سی شارپ را فرا گرفتید، در دوره آزمون‌های وزارتخانه شرکت کنید و مدرک خود را میز بگیرید، زیرا لازمه کار کردن در شرکت‌های داخلی و خارجی، مدرک است.

قیمت دوره:

69,000 تومان

وضعیت دوره:

تکمیل شده

سطح دوره:

مقدماتی

مدت زمان دوره:

157 دقیقه

تعداد سرفصل ها:

13 جلسه

حجم دوره:

338 مگابایت

پشتیبانی:

ندارد

محصولات مرتبط

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش مقدماتی سی شارپ (#C)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 4 =