[breadcrumb]

مقالات آموزش سی شارپ | مجموعه مقالات سی شارپ

در صفحه‌ی مجموعه مقالات آموزشی #C قصد داریم تا هر آنچه را که مربوط به برنامه نویسی و آموزش #C است را با زبانی ساده و آسان در قالب مجموعه مقالات سی شارپ که در سطح های مختلف تخصصی و عمومی می‌باشد، در اختیار علاقه مندان دنیای برنامه نویسی مخصوصاً برنامه نویسان #C قرار دهیم تا دیگر نیازی نباشد برای مطالعه مقالات سی شارپ (#C) و اطلاعات جدید حوزه برنامه نویسی سی شارپ به جستجو در منابع مختلف بپردازید و تنها با نشان کردن این صفحه (BookMark) در مرورگر دسکتاپ و یا با اضافه کردن به صفحه نمایش (Add to Home Screen) در گوشی موبایل خودتان می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن مقالات جدید این زبان برنامه نویسی را مطالعه کنید و همیشه آپدیت باشید.

آیکون صفحه مقالات آموزش سی شارپ
آیکون صفحه مقالات آموزش سی شارپ
ایکون مقالات

مجموعه مقالات آموزش #C

#C چیست؟

#C به زبان ساده یکی از زبان های برنامه نویسی است که بر پایه ساختار زبان C و برای برنامه نویسی در محیط .Net طراحی شده است. یک وب سایت ASP.Net معمولاً از کدی که به وسیله زبان Vb.Net یا #C ( بخوانید سی شارپ) نوشته شده تشکیل یافته است.

کاربرد #C در برنامه نویسی

توسعه برنامه وب / توسعه برنامه های ویندوز / توسعه بازی به همراه چندین کاربرد دیگر

آموزش های برنامه نویسی #C

پلتفرم آموزشی مداد سبز مجموعه ای از  آموزش برنامه نویسی را  به همراه آموزش سی شارپ (#C) توسط مدرسین متخصص و مجرب را در اختیار دارد که شما می‌توانید با مراجعه به صفحات هر کدام از طریق لینک های زیر آموزش مد نظر و مناسب خود را تهیه کنید.

دانلود مقالات سی شارپ (#C)

شما می‌توانید در آخر هر مقاله از طریق فایل دانلود مقالات سی شارپ، pdf مقاله مورد نظر را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید