مجموعه آموزش برنامه نویسی سالیدیتی (Solidity)

آموزش سالیدیتی , امروزه بازار کریپتو در تمام دنیا طرفداران و سرمایه گذاران خود را پیدا کرده است و خیلی ها بازار کریپتو را آینده مالی در دنیا و ارزش برای معاملات بین کشور ها میدانند. به گونه ای که برخی کشور ها اکثر معاملات خود را با ارز های دیجیتال انجام میدهند. ارز دیجیتال اتریوم (ETH) دومین ارز دیجیتال محبوب و ارزشمند در دنیای کریپتو کارنسی است. از این رو زبان برنامه نویسی سالیدیتی برای نوشتن قراردادهای هوشمند در شبکه اتریوم طراحی شده است. که همین پوزیشن کاری در حال حاضر توسط شرکت های سرمایه گذاری در ایران و خارج از ایران خواستار زیادی دارد. زبان سالیدیتی یک زبان شی گرا و سطح بالا است و اگر میخواهید که این زبان برنامه نویسی آینده دار و پرخواستار را یاد بگیرید آموزش های جامع و تخصصی سالیدیتی مداد سبز در اختیار شما است.

آموزش سالیدیتی
آموزش سالیدیتی

مقدماتی تا پیشرفته

سطح آموزش دوره ها

120 روز

پشتیبانی توسط استاد

فارسی

زبان آموزش

آموزش آسان و سریع سالیدیتی 📈

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش مقدماتی سالیدیتی – رایگان

آموزش مقدماتی سالیدیتی
5.00 1 رای
آموزش مقدماتی سالیدیتی توسط مهندس علی امانی یکی از بهترین برنامه نویسان حوزه بلاکچین آموزش داده شده است که برگرفته از 20 دوره آموزشی داخی و بین المللی است. آموزش رایگان سالیدیتی به صورت مقدماتی شامل مفاهیم اولیه و ابتدایی می باشد که شما را در آشنایی با این حوزه کمک خواهد کرد. با دیدن آموزش مقدماتی سالیدیتی (SOLIDITY) شما با شتیاق برای تبدیل به برنامه نویسی در حوزه بلاک چین میتوانید وارد دوره پیشرفته شده و با کسب مهارت به راحتی وارد بازار کار برنامه نویسی قرارداد های هوشمند شوید
آموزش مقدماتی سالیدیتی
8
رایگان!

آموزش سالیدیتی

در این مقاله سعی به عمل آمده که درباره آموزش صفر تا صد زبان زبان برنامه‌نویسی solidity که همگان با عنوان زبان رمز ارز‌ها با آن آشنایی دارند توضیحاتی کامل داده شود. سالیدتی به زبان ساده حوزه‌ای برای بقیه زبان‌ها به کار می‌رود. اصلی‌ترین زبان برنامه‌نویسی برای ساخت قرارداد‌های هوشمند است که بر روی بلاک چین اتریوم قرار می‌گیرد. با استفاده از چنین قرارداد‌های هوشمندی می‌توان برنامه‌هایی غیر متمرکز تولید کرد که بدون هیچ وقفه و واسطه سرپرستی تا هر موقع که نیاز باشد فعالیت کنند. سالیدیتی نیز زبان اختصاص یافته اتریوم برای ایجاد قرارداد‌های هوشمند است.

اموزش رایگان سالیدیتی

آموزش رایگان زبان برنامه‌نویسی solidity (سالیدیتی) در سایت‌های کمپ، لینکدین و یودمی نیاز‌های شما را در زمینه یادگیری رفع خواهد کرد و شبیه به یک معلم تمام عیار تا پایان دوره فراگیری این زبان همراه شما خواهد بود. آموزش جامع زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی solidity برای افرادی که تجربه‌ برنامه‌نویسی با زبان c، اعم از سی‌شارپ و سی‌پلاس پلاس را دارند و دانشجویانی که با چنین زبان‌هایی کار کرده‌اند، بسیار مناسب است. همچنین آموزش سالیدیتی برای برنامه‌نویسی بلاکچین نیز کاربرد دارد.

تاریخچه اموزش سالیدیتی

در صورتی که تجربه کامل برخود با این نوع زبان را نداشته‌اید تنها کافی‌ است سایت لینکدین یا آموزش مبتدی تا پیشرفته solidity  (سالیدیتی) را در سایت Udemy در گوگل سرچ کنید تا در آنی از ثانیه برای شما ویدیو‌های اموزش پروژه محور solidity  (سالیدیتی) به نمایش گذاشته شود. این نوع از یادگیری سبب می‌شود در تمامی ارکان ارزشمند شما مانند وقت و هزینه کاملا صرفه جویی شود. تاریخچه آموزش زبان سالیدیتی قومت آنچنانی ندارد، شاید برای زبان‌های جاوا یا پایتون کتاب‌های زیاد و دوره‌های آموزشی فراوانی وجود داشته باشد اما برای سالیدیتی اینطور نیست پس باید بهترین استفاده را از دوره‌های اموزشی برد.

دوره مقدماتی اموزش زبان سالیدیتی

آموزش گام به گام solidity (سالیدیتی) سبب می‌شود بتوانید به سطح بالایی از یادگیری برسید و صفر تا صد قراردادهای هوشمند با solidity (سالیدیتی) برای رای‌گیری، انواع مزایده، چند امضایی کیف پول‌های کریپتو و…. انجام بدهید و بیزینس خود را به سادگی و با درآمد بالا ایجاد کنید. در این زبان با شرکت در دوره‌های آموزشی به سرعت نوشتن برنامه‌های غیر متمرکز را یاد می‌گیرید و سبب پیداش و ساخت بهترین قرار‌های هوشمند می‌شوید. با فرا گرفتن این زبان می‌توانید قرارداد‌های هوشمندی بسازید که از دو بخش کد و داده متشکل‌اند، با قرار گرفتن زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی درون یک آدرس در بلاک چین اتریوم و معرفی کردن متغیر‌ها و توابع پیچیده، باعث می‌شوید دریافت داده‌ها به صورت خودکار انجام گیرد.

دوره پیشرفته زبان سالیدیتی

در پکیج اموزش زبان برنامه نویسی solidity (سالیدیتی) از صفر تا پیشرفته که در سایت‌های گفته شده قرار داده شده است، آموزش کامل زبان سالیدتی قرار داده شده که مخاطبان می توانند به سادگی و رایگان فراگیری این زبان را شروع کنند. این زبان به عنوان یک آفریننده مدرن قرارداد‌های هوشمند بسیار فراتر از نیاز انسان عمل کرده و به طور حتم انقلابی در عرصه تولید بلاک چین‌‌ها و برنامه‌های غیر متمرکز است. زبان سالیدیتی از آن جایی که تنها زبان طراحی شده مخصوص به اتریوم است، از دست دادن فرصت یادگیری آن اشتباهی غیر قابل انکار است، ارز‌های دیجیتال تمام اقتصاد را در بر گرفته‌اند و غافل شدن از ارزش این زبان بسیار سنگین تمام می‌شود. یک برنامه نویس سالیدیتی سالانه تا سقف ۱۴۵ هزار دلار می‌تواند به دست بیاورد به شرطی که تمام این زبان را به صورت حرفه‌ای آموزش دیده باشد و آزمون و خطا را فراموش نکند، در اینجا بهترین پیشنهاد نیز دانلود رایگان پکیج آموزش برنامه‌نویسی سالیدیتی (solidity) می‌باشد که در رابطه با هنرجویان از کمترین فرصتی برای آموزش فروگذار نمی‌کند. ارزش‌های یادگیری این زبان را ندید نگیرید و تمام تمرکز خود را بر روی یادگیری با دوره‌های آنلاین بگذارید تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابید. نکته‌ای در اینجا وجود دارد و این است که در حال حاضر ۱۰۰۰ برنامه غیر متمرکز در دست ساخت یا در حال فعالیت‌‌اند. طبق نظرسنجی که صورت گرفت توسط برنامه‌نویسان، ۶۵ درصد به‌طور میانگین در سال ۲۰۲۲ از زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی استفاده می‌کردند که این رقم بدین معنی بود، این زبان بسیار محبوب است و زبانی که محبوب باشد قطعا بازار کار پر رونقی هم دارد. همچنین آنها افزودند که در ۹۳ درصد پروژه‌های اخیرشان زبان برنامه‌نویسی دخیل بوده است و بسیار راضی از روند این زبان بوده‌اند. در مقایسه با پایتون و جاوا، زبان سالیدیتی در رتبه اول قرار گرفت زیرا که این نظر برنامه‌نویسان در رابطه با کاربرد‌های گسترده‌تر سالیدیتی بود.

دوره صفر تا صد سالیدیتی

در سایت‌های گفته شده آموزش سالیدیتی بسیار فراتر از حد انتظار شما خواهد بود‌. به زودی خواهید فهمید که موفقیت گاهی رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد، تنها لازم است که برای کشف موفقیت خود پیش قدم شوید و پا به دنیای زبان‌های برنامه‌نویسی بگذارید. تمامی دوره‌های اموزشی زبان سالیدیتی از صفر تا صد در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

پیش نیاز لازم برای زبان سالیدیتی

زبان سالیدیتی مرتبط با زبان جاوا و پایتون می‌باشد، حتی یک برنامه‌نویس آماتور به پیش زمینه‌ای از سمت زبان‌های جاوا و پایتون نیاز دارد تا بتواند با زبان سالیدیتی نیز ارتباط برقرار کند. آموزش برنامه سالیدیتی به دانش زیادی از شما نیاز ندارد همین که زبان جاوا و پایتون را در نه بسیار کامل فرا گرفته باشید هشتاد درصد راه را پیموده‌اید. به دست آوردن سطح بالایی در برنامه نویسی اللخصوص زبان سالیدیتی، نیازمند تلاش فراوان و مستمر و تکرار کد‌ها و آزمون و خطاست اما به تنها چیزی که در این راه نیاز ندارید، خرج کردن‌های بی مورد است، با دانلود فیلم آموزش زبان برنامه‌نویسی  solidity (سالیدیتی ) از سایت‌های معتبر گفته شده، شما دیگر نیاز به هیچ گونه هزینه اضافی نخواهید داشت. باید قوانین را حتی درباره مبتدی ترین‌ کد‌های ممکن رعایت کنید تا مبادا خرابی‌های بزرگتری به بار بیاید. با یادگیری صفر تا صد از سایت های منتخب سبب می‌شود که جای خرابی و ابهامی باقی نماند.

اموزش سالیدیتی pdf

گاهی یادگیری از طریق ویدیو‌ها دور از دسترس است. جای نگرانی نیست زیرا که کتاب Solidity programming essential  به صورت پی‌دی‌اف در بعضی سایت‌ها قرار دارد. اسم کتاب گفته شده را سرچ کنید و به سادگی زبان سالیدیتی را در دستان خود بگیرید.