شرایط بازگشت وجه

تیم آموزشی مداد سبز به منظور احترام به سلیقه دانشجویان محترم  و جلب رضایت ایشان موظف است تا فیلم های آموزشی با کیفیت تولید و عرضه نماید. و این مهم قطعاً خط مشی مداد سبز بوده و سعی در ارتقاء روز افزون کیفیت دوره های آموزشی را دارد.

در صورتی که یکی از شرایط زیر ،در دوره های آموزشی ما باشد لطفا با ارسال تیکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید. به امید اینکه بتوانیم با این شرایط،آرامش خاطر شما را از خرید دوره های آموزشی سایت مداد سبز فراهم آوریم.

1- خطا یا اشکالی از سمت ما در ویدئو آموزشی باشد که کارشناسان ما نتوانند این مشکل را حل کنند.

2- فایل آموزشی دانلودی از سایت ،کیفیت صدا و تصویر بدی داشته باشد (نویز در صدای ویدئو ،هماهنگ نبودن صدا و تصویر و …) این مورد با تایید کارشناسان تیم تدوین و تولید محتوا صورت میگیرد.

3- دوره های سایت به صورت ناقص در اختیار کاربر قرار گرفته باشد. (اگر قرار باشد دوره آپدیتی را دریافت کند،و این آپدیت در اختیار کاربر قرار نگیرد.)

  • نکته مهم : کلیه شرایط ذکر شده  فقط در حالتی ممکن  است که حداکثر 15 روز از خرید دوره توسط کاربر گذشته باشد. 
  • نکته بسیار مهم : هیچ کدام از دوره های سایت مداد سبز از تاریخ 12 شهریور 1402 به بعد، شامل پشتیبانی توسط استاد نمی باشند. لذا خواهشمند است در هنگام خرید دوره به این موضوع توجه فرمائید زیرا شرط بازگشت وجه در ازای عدم پشتیبانی را نخواهید داشت.

در صورت احراز شرایط بزگشت وجه ، واحد مالی در طی حداکثر یک هفته ، وجه کامل پرداخت شده توسط شما را به حساب بانکی شما واریز خواهد کرد.

در خواست های بازگشت وجه خود را با ارسال تیکت پشتیبانی به تیم پشتیبانی 24 ساعته مداد سبز پیگیری نمائید. 

به امید پیروزی و سربلندی شما در همه عرصه ها به ویژه در عرصه آموزش و فرهنگ.

با افتخار تیم مداد سبز

شرایط بازگشت وجه