قوانین حریم خصوصی مداد سبز

تیم آموزشی مداد سبز با احترام به حریم خصوصی دانشجویان و کاربران سایت ،در هنگام ثبت نام و استفاده از منابع و مطالب سایت ،تنها اطلاعات نام و نام خانوادگی و شماره همراه و ایمیل را از کاربران درخواست میکند که اطلاعات مورد نیاز برای ثبت سفارش،ثبت نظرات در زیر پست ها ، محصولات آموزشی و … هستند و اطلاعات خصوصی  دیگری را از کاربران محترم مورد سوال قرار نمیدهد. 

چنانچه شخص یا شرکتی با جعل  عنوان تیم مداد سبز ،اطلاعات شخصی و خصوصی دیگری را از کاربران محترم درخواست کند،به هیچ عنوان به تیم مداد  سبز تعلق نداشته و قابل اعتماد نمیباشد. لذا در صورت درخواست چنین اطلاعاتی ، از شما کاربر عزیز میخواهیم ضمن عدم اعتماد به چنین افراد یا شرکت هایی، لطفا با راه های ارتباطی که در بخش تماس با ما قرار دارد ،این تخلف را گزارش دهید. 

تیم آموزشی مداد سبز ،بنا به ارزش و احترامی که برای کاربران محترم  و اطلاعات حریم خصوصی ایشان قائل است،متعهد میشود که از این اطلاعات به نحو احسن محافظت نموده و این اطلاعات را در اختیار هیچ شخص و یا سازمان و شرکتی قرار ندهد تا کاربران با اصل اعتماد و اعتبار وارد سایت مداد سبز شوند و از امنیت اطلاعات شخصی خود مطمئن بوده و با آرامش خاطر از مطالب آموزشی سایت بهره ببرند.ان شاالله

در هنگام پرداخت های بانکی خواهشمند است از صحت آدرس اینترنتی درگاه پرداخت بانکی(درگاه به پرداخت ملت) مطمئن شوید و حتما مبلغ مورد نظر و نام سایت “مداد سبز” را کنترل نمائید تا پرداختی مطمئن و امن را تجربه کنید.

هرگونه سوال و یا درخواستی از تیم پشتیبانی فنی مداد سبز داشتید: 

1-میتوانید با راه های ارتباطی که در بخش تماس با ما قرار دارد با با تماس بگیرید.

2- میتوانید با  ارسال تیکت پشتیبانی ،هر گونه سوال ، و درخواستی را با پشتیبان  های 24 ساعته ما درمیان بگذارید و در اسرع وقت پاسخ خود رادریافت نمایید.

به امید پیروزی و سربلندی شما در همه عرصه ها به ویژه در عرصه آموزش و فرهنگ.

با افتخار تیم مداد سبز

قوانین سایت مداد سبز و حریم خصوصی