آموزش آسان و سریع برنامه نویسی SQL server 🌐

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش SQl
تکمیل شده

آموزش مقدماتی SQL SERVER

SQL Server یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزارهایی است که می تواند ما را در ساخت، نگهداری و مدیریت بانک های اطلاعاتی یاری دهد.

2:32:00
رایگان
آموزش SQl
تکمیل شده

آموزش پیشرفته SQL SERVER

SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه‌ داده رابطه‌ای یا RDBMS است که عصر حاضر با آموزش پیشرفته SQL یادگیری آن میتوانید پروژه های زیادی را به دست بگیرید.

14:00:00
349000 

آموزش SQL SERVER

آموزش SQL Server ، تقریبا تمام کسانی که در حوزه داده و اطلاعات فعالیت میکنند نام SQL Server را شنیده اند آموزش sql server رایگان به شما در بازیابی و نگهداری داده ها و اطلاعات کمک میکند و در هر سازمان یا شرکتی تقریبا یک فرد مسلط به آموزش SQL Server وجود دارد که بتواند در حفظ داده های ان سازمان یا شرکت کمک کند. آموزش SQL Server جزو زبان های برنامه نویسی حوزه اطلاعات است که پیشینه بسیار قدیمی دارد و تعداد افراد مسلط به ان در حوزه برنامه نویسی بسیار زیاد است. در کسب و کار های بزرگ وجود یک متخصص مسلط به آموزش sql server رایگان واجب است چرا که در مواردی مانند پشتیبان گیری و داده کاوی بسیار مورد اهمیت قرار میگیرد. بسیاری از افراد هم هستند که آموزش sql server رایگان را بخاطر قدیمی بودن ان زود قضاوت میکنند اما در حالی که آموزش sql server رایگان بخاطر سادگی و کاربردی بودن مشهور است و قدیمی بودن آموزش SQL Server اتفاقا دلیلی بر کاربردی بودن ان است که از زمان قبل تا به الان مورد استفاده قرار میگیرد.

ویژگی آموزش SQL SERVER

اولین ویژگی که شما با آموزش SQL Server به دست میاورید این است که به محبوبت ترین نرم افزار ساخت پایگاه داده مسلط میشوید که این مورد به شما در اینده و رزومه کاری خود بسیار کمک میکند. همچنین آموزش sql server رایگان ویژگی های منحصر به فردی دارد که شما را بیشتر به یادگیری ان سوق میدهد. پس به یاد داشته باشید که آموزش SQL Server یکی از نرم افزار های مهم حوزه اطلاعات است که کاربرد های بسزایی دارد و همین کاربرد ها شما در بازار کار میتواند نسب به بقیه متمایز کند. چرا که همانطور که گفتیم بسیاری گمان میکنند که دوران آموزش sql server رایگان گذر کرده است اما شما با اموزش اصولی و درست به راحتی میتوانید از بقیه افراد جلو بزنید.

مهمترین ویژگی هایی که برای آموزش SQL Server می توان نام برد عبارتند از:

1- بانک اطلاعاتی آن از نوع رابطه ای یا relational است.

2- از فایل های XML پشتیبانی می کند.

3- ویژگی OLAP را دارد.

4- می توان از trigger، view و stored procedure استفاده کرد.

5- از لحاظ حجم و تعداد رکورد هیچ محدودیتی ندارد و از این لحاظ بسیار قدرتمند است.

6- امکان استفاده از زبان طبیعی در جستجو ها وجود دارد.

7- برای افزایش سرعت در بازیابی اطلاعات از Full Text Search می توان استفاده کرد.

پس می توان گفت آموزش SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای یا RDBMS است، که توسط شرکت مایکروسافت توسعه پیدا کرده است. آموزش sql server رایگان برای رقابت با پایگاه داده MySQL و Oracle طراحی شده و توسعه پیدا کرده است. این سیستم از زبان استاندارد ANSI SQL پشتیبانی می کند، که زبان استاندارد SQL است.

دوره آموزش SQL server

همانطور که در بالا توضیح دادیم آموزش SQL Server میتواند یکی از پرکاربرد ترین زبان ها در زمینه حفظ و ذخیره و بازیابی اطلاعات محسوب میشود. و سایت ها و سازمان های بزرگی که در زمینه وب فعالیت دارند و یا یک وب سایت در زمینه خدمات خود دارند به کارشناس اطلاعات و ذخیره نیاز دارد. و همچنین  هر زبان برنامه نویسی که در مداد سبز دارای حداقل ترین درخواست را هم برای آموزش داشته باشد را موجود میکنیم تا دیگر برای آموزش نیازی به هیچ منبع دیگری نداشته باشید و به راحتی و آسانی آموزش ببینید و آموزش رایگان sql از این امر مثتسنی نیست. برای همین مجموعه مداد سبز برای آموزش sql server رایگان نیز در راستای تهیه کامل ترین مجموعه آموزشی این زبان است.

ویژگی آموزش SQL server مداد سبز

در مجموعه آموزشی مداد سبز تمام اموزش ها به صورت جامع و پروژه محور ساخته میشود و این امر باعث میشود تا تمام دانشجویان حین آموزش با یک پروژه واقعی روبه رو باشند و آموزش SQL Server نیز به همین صورت است و شما با اموزشی پروژه محور SQL Server میتوانید با تمام قوائد اولیه پروژه های sql اشنا شوید و در کنار آموزش sql server رایگان که به صورت پروژه محور است یادگیری تعاملی داشته باشید. همچنین در آموزش SQL Server میتوانید با استاد در ارتباط باشید و از طریق ان به صورت مستقیم مشکل درسی خود را با استاد مربوطه در میان بگذارید تا بتوانید به طور کامل دوره خود را بگذرانید. 

آموزش sql server رایگان

آموزش sql server رایگان به شما این امکان را میدهد تا بدون پرداخت هزینه ای در اموزش SQL Server شرکت کنید همچنین آموزش sql server رایگان یکی از ویژگی هایی که دارد این است که شما میتوانید به راحتی با اصول اولیه و پایه اس کیو ال اشنا شوید و بتوانید تا حد امکان با مفاهیم پایه ای ان اشنا شوید مانند ساخت دیتابیس در اس کیو ال و غیره. همچنین با شرکت در آموزش sql server رایگان میتوانید سطح استاد مربوطه را سنجیده و صدا و کیفیت اموزش ها را هم مقایسه کنید تا برای ادامه مسیر اموزش برای شما مشکلی پیش نیاید. آموزش sql server رایگان که در 25 جلسه تماما پروژه محور تدریس شده است و جز کاملترین دوره های آموزش sql server رایگان در ایران است.

همچنین آموزش sql server رایگان مانند دیگر دوره ها هم در مداد سبز دارای پشتیبانی استاد است و شما با شرکت در این دوره در صورت بروز مشکلی میتوانید با استاد خود ان را رفع کنید. در آموزش sql server رایگان به مباحث های مختلفی پرداخته شده است که در نوع رایگان بودن خود بی نظیر است. مباحثی که در درک درست و پایه ای از sql server شما را همراهی میکند این مفاهیم در صورت عدم درک درست باعث میشود تا در آموزش پیشرفته sql server به مشکل بربخورید. همچنین در آموزش sql server رایگان به مباحثی مانند:

  • مفهوم پایگاه داده و تاریخچه آن و مزایای استفاده از آن در SQL Server
  • سطوح داده ها در پایگاه داده در SQL Server
  • ساختار سیستم فایلینگ و ِDBMS ها و انواع آنها
  • مدل داده سلسله مراتبی و شبکه ای در SQL Server
  • مدل داده رابطه ای(RDBMS) و انواع کلید ها
  • برنامه های کاربردی پایگاه داده و مدیریت حافظه و تراکنش ها
  • مبحث کامل نرمال سازی
  • مفهوم کامل نمودار ER و اجزای آن
    دسته بندی موجودیت ها و صفات ها در SQL Server
  • آشنایی با انواع رابطه ها در پایگاه داده
  • شروع کار با Visio و نصب کامل آن
  • آشنایی با محیط Visio و ابزار های آن 
  • رسم موجودیت و صفات ها و روابط بین آنها در محیط Visio در SQL Server
  • شروع پروژه و مشخص کردن اجزای آن
  • مفهوم کامل امنیت و عناصر اصلی آن
  • روش های ایجاد امنیت و ssl
  • آشنایی با role ها و بخش های آن
  • ابزار های امنیتی در SQL Server
  • آشنایی با فایروال و SSH در SQL Server
  • مفهوم SQL injection و راه های جلوگیری آن
  • و ….

تنها گوشه ای از آموزش sql server رایگان است که در نوع خود بی نظیر است و موردی که بی نظیر بودن این آموزش عالی میافزاید پروژه محور بودن تمام جلسات ان است که با این حجم از اطلاعات کاربردی در کنار آموزش sql server رایگان میتوانید به راحتی آموزش پیشرفته sql server را فرا بگیرید.

ویژگی مدرسین آموزش SQL Server مداد سبز

تمام مدرسینی که مجموعه مداد سبز در حال تدریس هستند توسط تیم فنی مدرسین بررسی شده اند این بررسی ها شامل رزومه کلیه مدرسین همراه با رزومه شغلی و موارد فنی‌تر مانند تسلط به گفتار و صدا است. در آموزش sql server نیز مدرسین تماما توسط تیم فنی مورد بررسی قرار گرفته اند و نگرانی بابت کیفیت ضبط و صدا و سطح محتوا نداشته باشید و اگر مشکلی بابت آموزش sql server رایگان داشته باشید به راحتی میتوانید با بخش تیکتی سایت در ارتباط باشید و مشکل خود را بیان کنید همچنیسن در آموزش sql server رایگان نیز همین شرایط موجود است و چون آموزش sql server رایگان به صورت رایگان در اختیار تمام دانشجویان قرار گرفته است به راحتی میتوانید در این دوره ثبت نام کنید و مواردی که گفته شد را بسنجید. همچنین مدرسین مداد سبز در حوزه تدریسی خود جز بهترین های ایران هستند و ان ها از بین هزاران مدرس درخواستی برای همکاری با مداد سبز انتخاب شده اند.

آموزش sql server رایگان pdf

بسیاری از دانشجویان فارغ از آموزش های ویدیویی علاقه مند به آموزش pdf یعنی جزوه هستند. و برای اینکه ما به راحتی دانشجویان احترام بگذاریم و بتوانند در فضای دلخواه خود به آموزش بپردازند آموزش sql server رایگان pdf را در اختیار دانشجویان قرار داده ایم. این مورد باعث میشود تا بتوانیم رضایت همگیدر اولویت کاری خودمان قرار دهیم. مزیت یادگیری pdf بدین شکل است که میتواند شما را به مرور جزوات آموزشی عادت دهد تا بتوانید همه مطالب را همیشه به یاد داشته باشید. چرا که عدم مرور دوباره مطالب باعث میشود محتوا های اموزشی هر چه سریع تر به دست فراموشی سپرده شوند و همین مورد یعنی آموزش sql server رایگان pdf باعث میشود تا این اتفاق نیوفتد. اما مضراتی نیز دارد چرا که در آموزش sql server رایگان pdf شما به طور خود آموز دست به یادگیری میزنید و این مورد میتواند در برخی از اوقات شما را به اشتباه بیندازد. و یا موجب میشود که شما زودتر از کورس آموزشی خود مطالب را بخوانید و باعث سردرگمی شما شود.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید