آموزش آسان و سریع برنامه نویسی فلاتر 📲

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش برنامه نویسی فلاتر
درحال برگزاری

آموزش جامع فلاتر

در طول دوره آموزش فلاتر (Flutter) قصد داریم روش استفاده از این فریمورک برای ایجاد کردن اپلیکیشن‌های موبایلی را به شکل قدم به قدم به شما آموزش دهیم.

1:27:00
239000 

آموزش فلاتر

یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد امروزه برنامه‌نویسی موبایل است که می‌تواند برای شما به بهترین شکل دارایی بیافریند و کسب و کار پر رونقی شود. لازمه برنامه‌نویسی موبایل دانستن زبان‌های مرتبط با آن است که یکی از این زبان‌ها فلاتر است. این زبان عمر کمتری نسبت به بقیه دارد اما بسیار کاربردی‌تر است. در ادامه این مطلب درباره آموزش فلاتر و نحوه آموزش فلاتر پروژه محور به شما اطلاعاتی خواهیم داد تا بهتر با این حرفه آشنا شوید.

درباره زبان برنامه نویسی فلاتر چه می‌دانید؟

ممکن است شما نام این زبان برنامه‌نویسی را شنیده باشید و به آموزش برنامه‌نویسی فلاتر علاقمند باشید اما درباره این زبان اطلاعات کامل نداشته باشید. پس در اینجا ابتدا کمی درباره این زمان برای شما صحبت خواهیم کرد. سال ۲۰۱۷ کمپانی گوگل یک فریم ورک جدید به نام فلاتر را معرفی کرد. فریم ورک قالب استاندارد یک زبان برنامه‌نویسی است که کدهای از قبل نوشته شده را دارد. شما می‌توانید توسط آن یک برنامه برای پلتفرم‌های مختلف بنویسید که فریم ورک فلاتر برای موبایل است و قابلیتی دارد که توسط آن می‌توان به صورت همزمان برای اندروید و ios  خروجی نیتیو تولید کند. همین ویژگی باعث شد تا این زبان بسیار مورد توجه قرار بگیرد.
اموزش برنامه نویسی فلاتر و دوره آموزش فلاتر از سیر تا پیاز بسیار مورد توجه افراد علاقمند به برنامه‌نویسی واقع شده است. البته بهتر است بگوییم که این زبان اوپن سورس است که برنامه نویس می‌تواند خود نیز به این کدها کد اضافه کرده و برنامه‌نویسی را ارتقا دهد. لزوم یادگیری این فریم ورک برای برنامه نویسان این اتفاق را فراهم کرد که دوره آموزش فلاتر و دوره آموزش برنامه نویسی فلاتر بسیار فراگیر شود که در ادامه مقاله شما را با نحوه دسترسی به این آموزش‌ها آشنا خواهیم کرد.

چطور در دوره آموزش فلاتر flutter به صورت حضوری شرکت کنیم؟

معمولا افراد علاقمند بعد از اینکه با این زبان برنامه‌نویسی آشنا می‌شوند تصمیم به یادگیری آن می‌گیرند. اموزش برنامه نویسی فلاتر همراه با آموزش فلاتر pdf و آموزش فلاتر رایگان در بسیاری از آموزشگاه‌ها ‌و مکان‌هایی که به آموزش علوم رایانه می‌پردازند، وجود دارد. شما می‌توانید با جستجو در اینترنت یا افراد با تجربه که به این کار مشغول هستند، بهترین آموزش فلاتر را پیدا کنید. در این مکان‌ها هم‌چنین سر فصل های اموزش برنامه نویسی فلاتر به صورت آموزش جامع فلاتر یا دوره آموزش فلاتر از سیر تا پیاز وجود دارد تا همه افراد بتوانند در این دوره ها شرکت کنند. هم‌چنین کسانی که در این کلاس‌ها حضور می‌یابند باید کتاب آموزش فلاتر فارسی را تهیه کنند.
 کتاب آموزش فلاتر صفر تا صد و آموزش گوگل فلاتر را می‌توان تهیه کرد تا بتوان آموزش جامع فلاتر را فرا گرفت. این کتاب‌ها هم به صورت اینترنتی قابل دانلود هستند و هم می‌‌توان آن‌ها را از کتاب فروشی‌های معتبر مربوط به رایانه در سراسر کشور خریداری کرد. بعد از اینکه اقدامات لازم برای آموزش flutter را انجام دادیم می‌توان کارهای ثبت نام را پیگیری کرد و در کلاس‌های حضوری شرکت کرد. همچنین شما با استفاده از آموزش فلاتر رایگان میتوانید دوره مقدماتی را دریافت کنید.

اموزش فلاتر (flutter) پروژه محور به چه صورت است؟

آموزش فلاتر گاهی به صورت پروژه محور می‌شود، یعنی سر فصل های اموزش flutter  (فلاتر) به گونه‌ای آموزش داده می‌شود تا شما بعد از یادگیری دوره فریمورک flutter (فلاتر) وارد بازار کار شوید و حتی در حین یادگیری نیز بتوانید پروژه‌هایی را قبول کنید. این یکی از بهترین دوره فلاتر است و روش آموزش فلاتر رایگان را به بهترین شکل به شما یاد می‌دهد. البته شما می‌توانید اموزش صفر تا فلاتر را نیز به شکل پروژه محور بیاموزید تا با دستی پر وارد بازار کار شده و از رقیبان خود پیشی بگیرید.

چگونه زبان برنامه نویسی فلاتر را آموزش دهیم؟

ممکن است در اموزش فلاتر (flutter) و اموزش پروژه محور فلاتر به حدی از یادگیری برسید که بتوانید توانایی‌های خود را به دیگران نیز انتقال دهید. در این صورت می‌توانید در کنار برنامه‌نویسی، آموزش را هم به عنوان یک کسب‌و‌کار انجام دهید و از این راه نیز سود خوبی به دست آورید. برای این کار می‌توان پکیج آموزش فریمورک flutter (فلاتر) را ساخت و آن را در بهترین سایت آموزش فلاتر به فروش رساند. هم‌چنین  می‌توان اموزش برنامه نویسی فلاتر به زبان ساده را هم در آموزشگاه‌ها به افراد مبتدی یاد داد. یادگیری فلاتر کار سختی نیست و اگر بهترین آموزش فلاتر را فرا بگیرید و صفر تا صد flutter (فلاتر) را بدانید، به همراه استعدادی که در این زمینه دارید به بهترین شکل از این حرفه استفاده خواهید کرد.

آموزش فلاتر رایگان

همانطور که میدانید مجموعه آموزشی مداد سبز جز معدود سایت های آموزشی ایران است که در هر زمینه آموزش دوره های رایگان نیز دارد. آموزش فلاتر رایگان نیز از این قضیه مثتسنی نیست چرا که با این ویژگی ما این امکان را به دانشجویان میدهیم تا بتوانند با آموزش فلاتر رایگان سطح آموزش را بسنجند و بدانند که آیا این آموزش برای آن سازگار و مناسب است یا نه؟ آموزش رایگان فلاتر نیز مانند دیگر دوره ها توسط مدرس پشتیبانی میشود و این دلیل وجود ندارد که آموزش رایگان فلاتر چون رایگان ایت از پشتیبانی مدرس به دور باشید. همچنین فریم ورک فلاتر بسیار پرکاربرد است مخصوصا در این عصر که بسیاری به دنبال آموزش فلاتر هستند ما سعی کردیم تا با آموزش رایگان فلاتر به شما در زمینه یادگیری این فریم ورک کمک کرده باشیم.

خرید آموزش فلاتر چطور انجام می‌شود؟

سایت‌های زیادی در این زمینه وجود دارند که آموزش فلاتر فارسی را برای علاقمندان ارائه می‌دهند. خرید آموزش فلاتر از این سایت‌ها انجام می‌شود که یا به صورت خرید فیلم دوره آموزش فلاتر است و یا آموزش فلاتر pdf را به شما پیشنهاد می‌دهند. خرید آموزش فلاتر به راحتی انجام می‌شود اما باید از معتبر بودن سایت مربوطه اطمينان حاصل کرد. این سایت‌ها از آن‌هایی که اموزش رایگان فلاتر به صورت مقدماتی پیشرفته را در خود دارند متمایز هستند. معمولا آموزش‌های آنلاین به صورت اموزش جامع فلاتر نیز وجود دارد که یا به صورت رایگان بوده و یا با پرداخت هزینه انجام خواهند شد. حتی در کلاس‌های آنلاین می‌توان دوره آموزش فلاتر از سیر تا پیاز با پروژه‌های کاربردی و هم‌چنین دوره اموزش flutter (فلاتر) از سیر تا پیاز را فرا گرفت و به کار برد‌.

یکی از زبان‌هایی که برای برنامه‌نویسی ارزش یادگیری بالا دارد آموزش فلاتر است. به همین دلیل فیلم فارسی اموزش flutter (فلاتر) وجود دارد تا شما بتوانید این زبان را با دانلود فیلم فریمورک flutter (فلاتر) یاد بگیرید. هم‌چنین آموزشگاه‌های زیادی وجود دارند که اموزش برنامه نویسی فلاتر و یا سیر تا پیاز را آموزش می‌دهند. در این میان پکیج‌های آموزش فلاتر رایگان ر نیز وجود دارد که می‌توان دانلود آموزش فلاتر را از این طریق نیز انجام داد.

آموزش فلاتر pdf

بسیاری از دانشجویان فارغ از آموزش های ویدیویی علاقه مند به آموزش فلاتر pdf یعنی جزوه هستند. و برای اینکه ما به راحتی دانشجویان احترام بگذاریم و بتوانند در فضای دلخواه خود به آموزش بپردازند آموزش فلاتر pdf را در اختیار دانشجویان قرار داده ایم. این مورد باعث میشود تا بتوانیم رضایت همگیدر اولویت کاری خودمان قرار دهیم. مزیت آموزش فلاتر pdf بدین شکل است که میتواند شما را به مرور جزوات آموزشی عادت دهد تا بتوانید همه مطالب را همیشه به یاد داشته باشید.
 چرا که عدم مرور دوباره مطالب باعث میشود محتوا های اموزشی هر چه سریع تر به دست فراموشی سپرده شوند و همین مورد یعنی آموزش فلاتر pdf باعث میشود تا این اتفاق نیوفتد. اما مضراتی نیز دارد چرا که در آموزش فلاتر pdf شما به طور خود آموز دست به یادگیری میزنید و این مورد میتواند در برخی از اوقات شما را به اشتباه بیندازد. و یا موجب میشود که شما زودتر از کورس آموزشی خود مطالب را بخوانید و باعث سردرگمی شما شود.

 

معرفی دوره‌های آموزشی مداد سبز

همانطور که گفته شد، در مجموعه مداد سبز، زبان های برنامه نویسی مختلف تدریس می شوند و شما می توانید پس از تکمیل دوره فلاتر، برای یادگیری سایر زبانهای برنامه نویسی ثبت نام کنید. لیست دوره های در حال برگزاری مداد سبز به شرح زیر هستند :

بیشتر بخوانید
استاد فلاتر در مداد سبز

امیر سجاد حسین پور مدرس دوره جامع فلاتر

توسعه دهنده بک اند (Back end developer) در UDEMY

توسعه دهنده بک اند (Back end developer) در بتاطرح

توسعه دهنده فرانت اند (Front end developer) در بتاطرح

دارای 4 سال فعالیت تخصصی در زمینه توسعه با فلاتر و دارت 

10 سال سابقه برنامه نویسی و مسلط به زبان های برنامه نویسی

پایتون، اندروید، فلاتر، دارت، HTML و JS

نمایش ویدیو درباره دوره مقدماتی تا پیشرفته فلاتر|مداد سبز

دیدگاهتان را بنویسید