آموزش آسان و سریع Asp.net core 💻

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش Asp.net core
تکمیل شده

آموزش مقدماتی (MVC) ASP.NET CORE

با دوره رایگان و پروژه محور آموزش asp.net core، کار با این فریم ورک پولساز را در کمتر از یک ماه یاد بگیرید و شروع به کسب درآمد کند.

1:41:00
رایگان
آموزش Asp.net core
تکمیل شده

آموزش پیشرفته (MVC) ASP.NET CORE

آموزش پیشرفته (MVC) ASP.NET CORE که به صورت پروژه محور با ساخت سایت فروشگاهی است که میتوانید با یادگیری آن تبدیل به شماره 1 این حوزه شوید.

25:00:00
790000 

اموزش ASP.NET CORE

زبان برنامه‌نویسی asp.net core یکی از پرکاربردترین،زبان‌های برنامه‌نویسی می‌باشد که استفاده بسیار زیادی از آن می‌شود. زبان net. دارای یک فایل محتوا Trxt تگ‌ها و اسکریپت HTML می‌باشد. این اسکریپت‌ها بر روی سرور‌های مختلفی قابل اجرا است. در صورتی که مایل‌اید آموزش زبان برنامه‌نویسی (asp.net core-asp.net core MVC) را دریافت کنید، تنها لازمه این یادگیری دانلود فیلم آموزش زبان برنامه‌نویسی (asp.net core-asp.net core MVC) یا خرید اموزش فریم ورک (asp.net core-asp.net core MVC) است، البته باید در نظر داشت که بیشتر سایت‌های آموزش برنامه‌نویسی رایگان هستند.

تاریخچه اموزش asp.net core

اولین نسخه asp.net در سال 2002 منتشر شد که محبوبیت بسیاری هم پیدا کرد زیرا که یک زبان برای توسعه وب‌اپلیکیشن‌ها و سایت‌های داخلی بود. هدف اصلی این زبان توسعه برنامه‌های وب بود که از آپشن‌های OOP پشتیبانی می‌کرد. نسخه دوم آن در سال 2005 ارائه شد که بهبود زیادی در زمینه کنترل‌ها، صفحات و کامپایلر‌ها داشته باشد. پس از آن در سال‌های 2006, 2010, و سپس در سال‌ 2016 آخرین نسخه آن منتشر شد که aps.net Core نام دارد. پس از روند تولید و ارتقا این زبان یادگیری فریم ورک (asp.net core-asp.net core MVC) خواهان زیادی پیدا کرد. در همان سال‌های 2010 به بعد هنگامی که اینترنت پیشرفت گسترده‌تری پیدا کرد، اموزش صفر تا صد فریم ورک (asp.net core-asp.net core MVC) نیز به وجود آمد که بیشتر افراد آگاه جویای این زبان بودند. در چنل‌های یوتیوب، افرادی که این زبان را بلدند آموزش می‌دهند و دوره‌های آن را به صورت آنلاین برگزار می‌کنند.

اموزش رایگان asp.net core

در صورتی که به آموزشگاه‌های حضوری دسترسی ندارید، آموزش رایگان مقدماتی asp.net core (MVC) برای شما مناسب است. زبان‌های برنامه‌نویسی در حال تسخیر آینده هستند و نباید از این امر مهم غافل شد که کامپیوتر‌ها نقش اصلی را در زندگی انسان‌ها دارند. از این رو بیشتر افراد به یادگیری زبان برنامه‌نویسی روی آورده‌اند. در سایت‌های ویکی پدیا، مایکروسافت، بلاگ ال‌ماه و تتوریال‌سرچر اموزش صفر تا صد زبان برنامه‌نویسی (asp.net core-asp.net core MVC) قرار دارد که می‌توان از این سایت‌ها بهره برد و تمامی نکات را همانند وقتی که در کلاس نشسته‌اید یاد بگیرید و اجرا کنید. هنرجو‌های مختلفی در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند و نتیجه مطلوبی را دریافت کرده‌اند. بیشتر سبک یادگیری این سایت‌ها با اجرا روند تولید بازی یا یک نرم‌افزار پیش می‌رود که سبب تثبیت در ذهن فرد می‌شود.پس اگر مایل به یادگیری این دوره‌ها هستید تعلل نکنید و در سایت‌های گفته شده ثبت نام کنید.

دوره مقدماتی اموزش asp.net core

بخش مقدماتی زبان asp شامل آشنایی با html و css و ساخت صفحات وب با آن‌ها، آشنایی با Master page و نحوه ایجاد آن، آشنایی با template‌های آماده و طریقه بکارگیری آن‌ها در پروژه‌های مختلف می‌باشد که هنرجو در این قسمت یاد خواهد گرفت چگونه بخش‌های ابتدایی صفحات وب را پایه‌ریزی کند. بخش دوم مقدماتی شامل بررسی کنترل‌های مقدماتی مانند تکست باکس، باتن، رادیو باتن، دراپ داون لیست، چک باکس و اینونت‌های مهم آن است که فرد یاد می‌گیرد چگونه برای مثال کدی را طراحی کند ک بتواند عکسی را در سایت آپلود کند. طریقه ساخت تقویم‌های فارسی را نیز در همین بخش یاد خواهد گرفت. برای یادگیری کلی این زبان شما به آشنایی با این بخش‌ها نیازمند‌اید پس نمی‌توان با جهشی یک دفعه به برنامه‌نویسی ماهر تبدیل شد.

دوره پیشرفته اموزش asp.net core

از بخش سوم به بعد یادگیری وارد آموزش پیشرفته asp.net core (MVC) می‌شوید. بخش سوم شامل؛ استفاده از حالت session، استفاده از  شی session، استفاده از Query String که بخش پایانی این قسمت است. سیشن‌ها بخشی در برنامه‌نویسی هستند که هنگامی که شما در یک سایت اسم‌نویسی می‌کنید در واقع آن کد در حال اجرا و یک نوع حافظه کوتاه مدت ایجاد می‌کند. بخش چهارم شامل آشنایی با Validatorها است. بخش پنجم شامل آشنایی با محیط SQL server و ساخت بانک اطلاعاتی و در آخر ساخت جدول‌ها و شناسایی آن‌ها است. بخش ششم و پایانی زبان asp شامل؛ بررسی کنترل sqlDataSourse، بررسی کنترل GridView و قسمت‌های Edit,Delet, Select، بررسی متد‌های اجرایی و ایجاد صفحه ثبت‌نام و ورودی کاربری با کمک مفاهیم است. در پایان دوره شما به مهارت‌هایی که گفته خواهد شد دست پیدا می‌کنید؛ فرم ثبت‌نام، فرم ورودی کاربر، تماس با سایت، گالری تصاویر پویا، اخبار سایت، نمایش مقاله‌ها، نمایش پروفایل کاربران و حذف آن، ثبت اخبار جدید و در آخر نمایش پیام کاربران و حذف و تایید‌ آن‌ها که به سادگی در هر جایی پیدا نیست. بدون شک شما با تلاش فراوان می‌توانید به این لول از مهارت برسید.

پیش نیاز لازم برای اموزش asp.net core

زبان aps مرتبط به بعضی زبان‌های کلاسیک است که در واقع زبان سی و جاوا مهم‌ترین آن‌ها هستند. لازم است که از قبل حدودی از زبان‌های گفته شده را بلد باشید تا مشکلی در یادگیری زبان aps برای شما پیش نیاید. حتی حرفه‌ای‌ترین برنامه‌نویس‌ها هم در صورتی که به زبان aps مراجعه کنند نیاز دارند از قبل آموزش (asp.net core-asp.net core MVC) به همراه پروژه عملی را فرا بگیرند تا به سهولت این زبان را فرا بگیرند. البته در صورتی که مایل باشند می‌توانند فیلم آموزش فریم ورک (asp.net core-asp.net core MVC) را دانلود کنند یا به سمت خرید آموزش فریم ورک (asp.net core-asp.net core MVC) پیشروی کنند. که خرید این دوره یک نوع حمایت از تولید کننده به صورت مستقیم خواهد بود.

اموزش asp.net core pdf

در صورتی که مایل‌اید یادگیری را به صورت pdf یا صرفا بر اساس کتاب دانلود کنید، تنها لازم است فایل را به صورت فرمت pdf دانلود کنید یا کتاب‌های مخصوص زبان aps را خریداری کنید. نگران لول آموزش در این کتاب‌ها نباشید زیرا به کاملی یک سایت اطلاعات در آن وجود دارد.

دوره صفر تا صد اموزش asp.net core

در سایت‌هایی که ذکر شد، آموزش صفر تا صد برنامه‌نویسی (asp.net core-asp.net core MVC) به صورت ویدیو قرار دارد و هنرجو تمام و کمال اطلاعات درباره این زبان را دریافت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید