[breadcrumb]

مقالات آموزش سوئیفت | مجموعه مقالات زبان سوئیفت

در صفحه‌ی مجموعه مقالات آموزشی Swift قصد داریم تا هر آنچه را که مربوط به برنامه نویسی یا آموزش Swift است را با زبانی ساده و آسان در قالب مجموعه مقالات سوئیفت که در سطح های مختلف تخصصی و عمومی است را در اختیار علاقه مندان دنیای برنامه نویسی مخصوصاً برنامه نویسان Swift قرار دهیم. تا دیگر نیازی نباشد برای مطالعه مقالات سوئیفت (Swift) و اطلاعات جدید حوزه برنامه نویسی سوئیفت به جستجوی منابع مختلف بپردازید و تنها با نشان کردن این صفحه (BookMark) در مرورگر دسکتاپ و یا با اضافه کردن به صفحه نمایش (Add to Home Screen) در گوشی موبایل خودتان می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن مقالات جدید این زبان برنامه نویسی را مطالعه کنید و همیشه آپدیت باشید.

آیکون صفحه مقالات آموزش سوئیفت
آیکون صفحه مقالات آموزش سوئیفت
ایکون مقالات

مجموعه مقالات آموزش برنامه نویسی سوئیفت (Swift)

برنامه نویسی سوئیفت چیست؟

سوئیفت توسط اپل ساخته شد و در سال 2014 به جهان معرفی شد. این زبان برنامه نویسی برای توسعه سیستم های ios و mac و watch و tv ساخته شد.

کاربرد swift در برنامه نویسی

توسعه سیستم های ios و mac و watch و tv ساخته شد.

آموزش های برنامه نویسی سوئیفت

پلتفرم آموزشی مداد سبز مجموعه ای از  آموزش برنامه نویسی را همراه با آموزش برنامه نویسی سوئیفت توسط مدرسین متخصص و مجرب را در اختیار دارد که شما می‌توانید با مراجعه به صفحات هر کدام از طریق لینک های زیر آموزش مد نظر و مناسب خود را تهیه کنید.

دانلود مقالات سوئیفت (Swift)

شما می‌توانید در آخر هر یک از مقالات از طریق فایل دانلود مقالات سوئیفت pdf مقاله مورد نظر را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید