مقالات آموزش PHP | مجموعه مقالات PHP

در صفحه ای مجموعه مقالات آموزشی PHP قصد داریم تا هر آنچه را که مربوط به برنامه نویسی PHP است را با زبانی ساده و آسان در قالب مجموعه مقالات پی اچ پی که در سطح های مختلف تخصصی و عمومی در اختیار علاقه مندان دنیای برنامه نویسی مخصوصا برنامه نویسان PHP قرار دهیم. تا دیگر نیازی نباشد برای مطالعه مقالات پی اچ پی (PHP) و اطلاعات جدید حوزه برنامه نویسی پی اچ پی به جستجو منابع مختلف بپردازید و تنها با نشان کردن این صفحه (BookMark) در مرورگر دسکتاپ و یا با اضافه کردن به صفحه نمایش (Add to Home Screen) در گوشی موبایل خودتان میتوانید در سریع ترین زمان ممکن مقالات جدید این زبان برنامه نویسی را مطالعه کنید و همیشه آپدیت باشید.

آیکون صفحه آموزش مقالات php
آیکون صفحه آموزش مقالات php
ایکون مقالات

مجموعه مقالات آموزش PHP

PHP چیست؟

Php مخفف کلمات Hypertext PreProcessor است. به معنای پیش پردازند فرامتن می باشد. رسموس لردورف این زبان در سال ۱۹۹۴ ایجاد کرد و از آنجایی که یک زبان open source است توسط سایرین توسعه پیدا کرد. در سال ۱۹۹۵ اولین نگارش آن ارائه شد و با نام Personal Home Page راهی بازار شد.

کاربرد PHP در برنامه نویسی

با استفاده از PHP میتوانیم سایت و اپلیکیشن های تحت وب قدرتمندی را برنامه نویسی کنیم.

آموزش های برنامه نویسی PHP

پلتفرم آموزشی مداد سبز مجموعه ای از  آموزش برنامه نویسی را همراه آموزش php توسط مدرسین متخصص و مجرب را در اختیار دارد که شما میتوانید با مراجعه به صفحهات هر کدام از طریق لینک های زیر آموزش مد نظر و مناسب خود را تهیه کنید.

 

لینک صفحه مجموعه آموزش برنامه نویسی

دانلود مقالات پی اچ پی (PHP)

شما میتوانید در اخر هر یک مقالات از طریق فایل دانلود مقالات پی اچ پی pdf مقاله مورد نظر را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید.