مقالات آموزش یادگیری ماشین | مجموعه مقالات ماشین لرنینگ

در صفحه ای مجموعه مقالات آموزشی Machine Learning قصد داریم تا هر آنچه را که مربوط به برنامه نویسی Machine Learning است را با زبانی ساده و آسان در قالب مجموعه مقالات یادگیری ماشین که در سطح های مختلف تخصصی و عمومی در اختیار علاقه مندان دنیای برنامه نویسی مخصوصا برنامه نویسان یادگیری ماشین قرار دهیم. تا دیگر نیازی نباشد برای مطالعه مقالات یادگیری ماشین (Machine Learning) و اطلاعات جدید حوزه برنامه نویسی یادگیری ماشین به جستجو منابع مختلف بپردازید و تنها با نشان کردن این صفحه (BookMark) در مرورگر دسکتاپ و یا با اضافه کردن به صفحه نمایش (Add to Home Screen) در گوشی موبایل خودتان میتوانید در سریع ترین زمان ممکن مقالات جدید این زبان برنامه نویسی را مطالعه کنید و همیشه آپدیت باشید.

آیکون صفحه مقالات یادگیری ماشین
آیکون صفحه مقالات یادگیری ماشین
ایکون مقالات

مجموعه مقالات آموزش یادگیری ماشین

برنامه نویسی یادگیری ماشین (Machine Learning) چیست؟

یادگیری ماشین یا ماشین لرنینگ شاخه‌ای از هوش مصنوعی (AI) است که به سیستم توانایی یادگیری خودکار و بهبود، بدون برنامه ریزی صریح را می‌دهد. یادگیری ماشین بر توسعه برنامه‌های رایانه‌ای متمرکز است. این برنامه‌ها می‌توانند به داده‌ها دسترسی داشته باشند و از آن‌ها برای اهداف مختلف استفاده کنند.

کاربرد یادگیری ماشین در برنامه نویسی

شناسایی تصویر / تحلیل احساسات / تشخیص گفتار / پیش بینی / خدمات رسانه ای و …

آموزش های برنامه نویسی یادگیری ماشین

پلتفرم آموزشی مداد سبز مجموعه ای از  آموزش برنامه نویسی را همراه آموزش یادگیری ماشین توسط مدرسین متخصص و مجرب را در اختیار دارد که شما میتوانید با مراجعه به صفحهات هر کدام از طریق لینک های زیر آموزش مد نظر و مناسب خود را تهیه کنید.

دانلود مقالات یادگیری ماشین (Machine Leaning)

شما میتوانید در اخر هر یک مقالات از طریق فایل دانلود مقالات یادگیری ماشین pdf مقاله مورد نظر را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید.