[breadcrumb]

مقالات آموزش لیسپ | مجموعه مقالات زبان لیسپ

در صفحه ای مجموعه مقالات آموزشی Lisp قصد داریم تا هر آنچه را که مربوط به برنامه نویسی Lisp است را با زبانی ساده و آسان در قالب مجموعه مقالات لیسپ که در سطح های مختلف تخصصی و عمومی در اختیار علاقه مندان دنیای برنامه نویسی مخصوصا برنامه نویسان Lisp قرار دهیم. تا دیگر نیازی نباشد برای مطالعه مقالات لیسپ (Lisp) و اطلاعات جدید حوزه برنامه نویسی لیسپ به جستجو منابع مختلف بپردازید و تنها با نشان کردن این صفحه (BookMark) در مرورگر دسکتاپ و یا با اضافه کردن به صفحه نمایش (Add to Home Screen) در گوشی موبایل خودتان میتوانید در سریع ترین زمان ممکن مقالات جدید این زبان برنامه نویسی را مطالعه کنید و همیشه آپدیت باشید.

مقالات آموزش لیسپ
مقالات آموزش لیسپ
ایکون مقالات

مجموعه مقالات آموزش برنامه نویسی لیسپ (Lisp)

برنامه نویسی Lisp چیست؟

Lisp (لیست) یک دسته از زبان های برنامه نویسی است که شامل چند زبان برنامه نویسی است با تاریخچه ای طولانی ، که همه چیز در آن به صورت پرانتز گذاری شده و با نمایش prefix notation  است که در سال ۱۹۵۸ ساخته شد.

کاربرد Lisp در برنامه نویسی

از زبان برنامه نویسی لیسپ میتوان در ساخت اپلیکیشن و طراحی وب بهره برد.

آموزش های برنامه نویسی Lisp

پلتفرم آموزشی مداد سبز مجموعه ای از  آموزش برنامه نویسی را همراه با آموزش برنامه نویسی لیسپ توسط مدرسین متخصص و مجرب را در اختیار دارد که شما میتوانید با مراجعه به صفحهات هر کدام از طریق لینک های زیر آموزش مد نظر و مناسب خود را تهیه کنید.

دانلود مقالات لیسپ (Lisp)

شما میتوانید در اخر هر یک مقالات از طریق فایل دانلود مقالات لیسپ pdf مقاله مورد نظر را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید