[breadcrumb]

آموزش XML | مجموعه یادگیری برنامه نویسی XML

آموزش xml ,قطعا در کامپیوتر یا فضای وب فایل هایی رو با پسوند XML دیدید. در واقع زبان پشتیبنی این نوع فایل هایی که این پسوند را دارند زبان نشانه گذاری XML یا همان Extensible Markup Language که به معنای زبان نشانه‌گذاری گسترش‌پذیر است.حالا معنی گسترش پذیر به چا معنا است؟ یعنی شما در زبان XML میتوانید هر تگ دلخواهی که میخواهید تعریف کنید. علت استفاده و محبوبیت زبان XML در محدود نبودن نوع فرمت ذخیره است به گونه ای که میتوانید به هر فرمتی که میخواهید ذخیر و آن را حمل کنید و نیاز به هیپچ گونه سخت افزار یا نرم افزاری ندارید. اگر میخواهید تا زبان نشانه گذاری XML را توسط مدرسی مجرب آموزش ببینید حتما آموزش های مداد سبز را در این ضمینه مشاهده و دریافت کنید.

آموزش XML
آموزش XML

مقدماتی تا پیشرفته

سطح آموزش دوره ها

120 روز

پشتیبانی توسط استاد

فارسی

زبان آموزش

آموزش آسان و سریع برنامه نویسی XML 💾

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش xml

ما در آموزش xml وب سایت مداد سبز در این تلاش هستیم تا جامع ترین آموزش ممکن را در اختیار کسانی که به ما اعتماد کرده اند قرار بدهیم و این مورد را از طریق مدرسین مجرب و قیمت به صرفه همراه پشتیبانی 24 ساعته انجام میدهیم.

دوره آموزش xml (ایکس ام ال)

هر زبان برنامه نویسی که در مداد سبز دارای حداقل ترین درخواست را هم برای آموزش داشته باشد را موجود میکنیم تا دیگر برای آموزش نیازی به هیچ منبع دیگری نداشته باشید و به راحتی و آسانی آموزش ببینید. برای همین مجموعه مداد سبز برای یادگیری xml نیز در راستای تهیه کامل ترین مجموعه آموزشی این زبان است.

آموزش xml رایگان

تمام کسانی که در دوره های مداد سبز شرکت کرده اند به این مهم آشنا هستند که در وب سایت آموزشی مداد سبز هر زبان برنامه نویسی دارای آموزش رایگان xml نیز میباشد و آموزش ایکس ام ال هم از این مورد مثتسنا نیست.

آموزش xml pdf

بسیاری از دانشجویان فارغ از آموزش های ویدیویی علاقه مند به آموزش pdf یعنی جزوه هستند. برای همین آموزش xml pdf را در اختیار دانشجویان قرار داده ایم.

آموزش ویدیویی xml

در سایت آموزشی مداد سبز تمام آموزش های به جز بلاگ آموزشی دارای آموزش های ویدیویی با کیفیت بالا هستند که به راحتی میتوانید آن ها را در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید