آموزش برنامه نویسی سوئیفت | مجموعه یادگیری Swift

آموزش برنامه نویسی سوئیفت ,زبان برنامه نویسی سوئیفت یک زبان برنامه نویسی چند شیوه‌ای و از نوع کامپایلری است. زبان برنامه نویسی سوئیف که توسط شرکت اپل برای توسعه iOS، macOS، watchOS و tvOS استفاده می شود. اگر بخواهیم از ویژگی ها و اهمیت های این زبان برنامه نویسی جالب صحبت کنیم میتوان به پشتیبانی رشته در برنامه نویسی سوئیفت و کنترل دسترسی و همچنین Optionals و chaining در برنامه نویسی سوئیفت اشاره کرد. اگر شما نیز میخواهید این زبان برنامه نویسی مورد استفاده شرکت اپل یعنی زبان برنامه نویسی سوئیفت را یاد بگیرید از آموزش های مداد سبز غافل نمانید.

آموزش سوئیفت
آموزش سوئیفت

65

تعداد دانشجویان

مقدماتی تا پیشرفته

سطح آموزش دوره ها

28 ساعت

زمان کل آموزش ها

فارسی

زبان آموزش

آموزش آسان و سریع برنامه نویسی سوئیفت 📱

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش برنامه نویسی سوئیفت

ما در آموزش زبان سوئیفت وب سایت مداد سبز در این تلاش هستیم تا جامع ترین آموزش ممکن را در اختیار کسانی که به ما اعتماد کرده اند قرار بدهیم و این مورد را از طریق مدرسین مجرب و قیمت به صرفه همراه پشتیبانی 24 ساعته انجام میدهیم.

دوره آموزش برنامه نویسی swift

هر زبان برنامه نویسی که در مداد سبز دارای حداقل ترین درخواست را هم برای آموزش داشته باشد را موجود میکنیم تا دیگر برای آموزش نیازی به هیچ منبع دیگری نداشته باشید و به راحتی و آسانی آموزش ببینید. برای همین مجموعه مداد سبز برای یادگیری زبان سوئیفت  به همراه آموزش صفر تا صد برنامه نویسی ios نیز در راستای تهیه کامل ترین مجموعه آموزشی این زبان است.

آموزش رایگان زبان سوئیفت

تمام کسانی که در دوره های مداد سبز شرکت کرده اند به این مهم آشنا هستند که در وب سایت آموزشی مداد سبز هر زبان برنامه نویسی دارای آموزش رایگان برنامه نویسی سوئیفت نیز میباشد و آموزش swift هم از این مورد مثتسنا نیست.

آموزش سوئیفت pdf

بسیاری از دانشجویان فارغ از آموزش های ویدیویی علاقه مند به آموزش pdf یعنی جزوه هستند. برای همین آموزش زبان برنامه نویسی سوئیفت pdf را در اختیار دانشجویان قرار داده ایم.

پکیج آموزش ویدیویی سوئیفت (swift)

در سایت آموزشی مداد سبز تمام آموزش های به جز بلاگ آموزشی دارای آموزش های ویدیویی با کیفیت بالا هستند که به راحتی میتوانید آن ها را در اختیار داشته باشید.