[breadcrumb]

آموزش سوئیفت | مجموعه یادگیری آموزش برنامه نویسی سوئیفت

آموزش برنامه نویسی سوئیفت ,زبان برنامه نویسی سوئیفت یک زبان برنامه نویسی چند شیوه‌ای و از نوع کامپایلری است. زبان برنامه نویسی سوئیف که توسط شرکت اپل برای توسعه iOS، macOS، watchOS و tvOS استفاده می شود. اگر بخواهیم از ویژگی ها و اهمیت های این زبان برنامه نویسی جالب صحبت کنیم میتوان به پشتیبانی رشته در برنامه نویسی سوئیفت و کنترل دسترسی و همچنین Optionals و chaining در برنامه نویسی سوئیفت اشاره کرد. اگر شما نیز میخواهید این زبان برنامه نویسی مورد استفاده شرکت اپل یعنی آموزش سوئیفت را یاد بگیرید از آموزش های مداد سبز غافل نمانید.

آموزش سوئیفت
آموزش سوئیفت

مقدماتی تا پیشرفته

سطح آموزش دوره ها

120 روز

پشتیبانی توسط استاد

فارسی

زبان آموزش

آموزش آسان و سریع برنامه نویسی سوئیفت 📱

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش برنامه نویسی سوئیفت

آموزش سوئیفت یکی از زبان های برنامه نویسی تازه و نو در بازار برنامه نویسی است. آموزش برنامه نویسی سوئیفت که در ابتدا توسط اپل استفاده نمیشود و برای برخی مشکلات زبان های objective C ارائه شد. اما بعد ها آموزش برنامه سوئیفت مورد توجه شرکت اپل قرار گرفت. کریس لاتنر که توسعه دهنده زبان برنامه نویسی آموزش swift بود در سال 2010 کار بر روی این زبان برنامه نویسی را شروع کرد. سپس در سال 2014 اپل آموزش برنامه نویسی سوئیفت را در کنفرانس علمی در دسترس عموم قرار گرفت که در نسخه های ابتدایی دارای مشکلاتی بود. سپس اپل با کار بر روی این زبان برنامه نویسی در نهایت نسخه بهتر ان آموزش برنامه نویسی سوئیفت را در 2018 منتشر کرد.

در حال حاضر شرکت آموزش برنامه نویسی سوئیفت زبان رسمی و پر استفاده شرکت اپل است. آموزش swift تقریبا در تمام محصولات این شرکت وجود دارد و مثال ان ها گوشی های ایفون و ویجت های اپل واچ و غیره است که در ان ها از زبان برنامه نویسی آموزش سوئیفت استفاده شده است. آموزش swift بخاطر سادگی و یادگیری اسان ان محبوب برنامه نویسان است اما آموزش برنامه نویسی سوئیفت هم مانند دیگر زبان های برنامه نویسی مشکلاتی را هم به همراه داشته است. از مشکلات آموزش سوئیفت کم بودن کامیونیتی توسعه دهندگان آموزش سوئیفت است. همچنین از دیگر مشکلاتی که سوئیفت دارد عدم پشتیبانی از نسخه های قدیمی تر است که این مورد باعث مشکل برای کاربران محصوولات اپل است که با آموزش swift نوشته شده است.

اما خب آموزش برنامه نویسی سوئیفت هم مزایای خود را دارد از مزایای آن میتوان به توسعه سریع سوئیفت اشاره کرد، در آموزش swift شما نیاز نیست که کلی کد بزنید بلکه بخاطر ویژگی توسعه سریع swift و سادگی سینتکس های ان میتواند با کمترین کد ممکن ان چه را که میخواهید را بسازید. مورد دوم از مزایای آموزش سوئیفت تضمین امنیت توسط سوئیفت است. وقتی که شما پروژه ای را توسط آموزش Swift میسازید بخاطر سیستم امنیتی و خطایابی قوی که swift دارد میتوانید خلاء امنیتی پروژه ای که با آموزش سوئیفت نوشتید را شناسایی کنید. مورد بعدی که از مزایای بزرگ آموزش swift محسوب میشود تولید اپلیکیشن برای تمام دستگاه ها است، در عصر امروز بسیاری از شرکت ها و افراد دوست دارند تا قشر بیشتری از مخاطبانشان نرم‌افزار و برنامه ان ها را نصب داشته باشند و اگر هم شما جز این دسته هستید، برای برنامه های خود میتوانید از آموزش سوئیفت استفاده کنید. پشتیبانی اپل به همراه قابلیت اجرای برنامه های آموزش swift بر روی سیستم عامل های ویندوز و لینوکس و غیره ان را تبدیل به یک زبان برنامه نویسی کامل کرده است.

ویژگی آموزش برنامه نویسی سوئیفت

برای آموزش زبان برنامه نویسی سوئیفت میبایست با ویژگی های ان اشنا باشید تا بتوانید در انتخاب زبان برنامه نویسی که ان را یاد بگیرید اگاهی لازم را کسب کنید. در آموزش برنامه نویسی سوئیفت از ویژگی کد نویسی پروتکل محور برخوردار است، در واقع پروتکل ها همان کلاس ها در زبان های برنامه نویسی شی گرا هستند اما در آموزش برنامه نویسی سوئیفت پروتکل ها عملکرد بهتری دارند و میشود بیشتر روی ان ها حساب باز کرد. از ویژگی دوم آموزش برنامه نویسی سوئیفت میتوان به توانایی انتخاب متغیر ها اشاره کرد این ویژگی در آموزش برنامه نویسی سوئیفت این کمک را به ما میکند تا بتوانیم ازهنگ کردن و ایستادن برنامه حین آموزش برنامه نویسی سوئیفت جلوگیری کنیم. ویژگی سوم آموزش برنامه نویسی سوئیفت رمزگذاری و رمز گشایی کد ها است، این ویژگی در آموزش برنامه نویسی سوئیفت این امکان را میدهد تا امنیت برنامه حین کد زنی افزایش یابد و اطلاعات برنامه به خطر نیوفتد. ویژگی اخر آموزش برنامه نویسی سوئیفت استفاده از محیط یکپارچه است که این امکان را میدهد تا بتوانید مسکلات آموزش برنامه نویسی سوئیفت را به راحتی حل کنید.

مزیت آموزش سوئیفت

مزیت آموزش سوئیفت در این است که شما میتوانید به یکی از زبان های جوان و پرکاربردی که غول تکنولوژی یعنی اپل از استفاده میکند مسلط شوید و همچنین از طریق ان انواع اپلیکیشن ها و سیستم هایی که بر این زبان برنامه نویسی یعنی اموزش سوئیفت پایه‌گذاری شده اند مسلط شوید. هم چنین سوئیفت بخاطر داشتن شرکتی مانند اپل که شرکت مادر برای ان محسوب میشود میتواند یک گزینه عالی برای شما باشد تا با آموزش swift یکی از مهم ترین زبان ها را یاد بگیرید. هم چنین آموزش سوئیفت این کمک را میکند تا تولید اپلیکیشن های ios را در پروژه های مختلفی در دست بگیرید چیزی که در حال حاضر هر کسب و کاری به یک متخصص که بر آموزش سوئیفت مسلط باشد نیاز دارد. چرا که بسیاری ازشرکت ها و استارتاپ ها در حال حاضر به صورت اینترنتی هم عرضه میشوند و هر کدام ازر ان ها نیازمند اپلیکیشن هایی بر بستر ios هستند که آموزش سوئیفت میتواند شما را در رسیدن به این بازار کار جذاب همراهی کند.

دوره آموزش swift

در مجموعه آموزشی مداد سبز تمام زبان های برنامه نویسی که تدریس میشود تمام ان ها به صورت پروژه محور هستند. آموزش سوئیفت نیز به همین صورت است شما با آموزش سوئیفت پروژه محور میتوانید به تمام روش ها و چالش ها و تکنیک هایی که میتواند برای شما در یک پروژه واقعی اتفاق بیوفتد را تجربه کنید. همچنین مزیت دیگری آموزش swift پروژه محور همراهی شما توسط یک مدرس غنی و پر مهارت است چرا که در طول آموزش سوئیفت ممکن است سوالات متعددی داشته باشید که در طول مسیر برای شما پیش بیاید برای همین پس از ثبت نام در دوره آموزش سوئیفت به راحتی میتوانید با استاد ارتباط برقرار کنید. اموزش swift پروژه محور شانس شما در ورود به بازار کار و اشنایی به تمام جوانب یک پروژه واقعی را به شما میدهد.

آموزش سوئیفت رایگان

در مجموعه مداد سبز تمام اموزش ها دارای یک اموزش رایگان هستند که آموزش سوئیفت نیز این ویژگی را دارد. آموزش سوئیفت رایگان به شما این امکان را میدهد تا بتوانید آموزش های مقدماتی مربوط به آموزش سوئیفت را یاد بگیرید و بتوانید به ان ها مسلط شوید تا در آموزش پیشرفته سوئیفت بهتر بتوانید مسایل را درک کنید. همچنین یکی از ویژگی های آموزش سوئیفت رایگان بودن ان است که میتوانید بدون پرداخت هزینه این اموزش را دریافت کنید همچنینی آموزش سوئیفت رایگان نیز دارای پشتیبانی استاد هم میباشد.

آموزش سوئیفت pdf

بسیاری از دانشجویان فارغ از آموزش های ویدیویی علاقه مند به آموزش pdf یعنی جزوه هستند. برای همین آموزش زبان برنامه نویسی سوئیفت pdf را در اختیار دانشجویان قرار داده ایم.

پکیج آموزش ویدیویی سوئیفت (swift)

در سایت آموزشی مداد سبز تمام آموزش های به جز بلاگ آموزشی دارای آموزش های ویدیویی با کیفیت بالا هستند که به راحتی میتوانید آن ها را در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید