[breadcrumb]

آموزش برنامه نویسی لیسپ | مجموعه یادگیری برنامه نویسی Lisp

آموزش لیسپ ,برنامه نویسی لیسپ یکی دیگر از زبان های برنامه نویسی کاربردی در دنیای برنامه نویسان که میتوان لیسپ را دومین و قدیمی‌ترین زبان برنامه نویسی سطح‌بالا معرفی نمود. زبان برنامه نویسی لیسپ در واقع بیشتر برای برنامه‌ نویسی هوش مصنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد و با توجه به اینکه زبان لیسپ از نحو ساده‌ای برخوردار است، تجزیه و پیاده‌سازی آن نسبتاً با سهولت انجام می‌شود. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که میخواهید زبان برنامه نویسی لیسپ را یاد بگیرید و آن را فرا بگیرید پیشنهاد میکنیم تا آموزش های مداد سبز را برای برنامه نویسی لیسپ را مشاهده و دنبال کنید.

آموزش برنامه نویسی لیسپ مداد سبز2
آموزس لیسپ

مقدماتی تا پیشرفته

سطح آموزش دوره ها

120 روز

پشتیبانی توسط استاد

فارسی

زبان آموزش

آموزش آسان و سریع برنامه نویسی لیسپ 🤖

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش برنامه نویسی لیسپ

ما در آموزش لیسپ (lisp) وب سایت مداد سبز در این تلاش هستیم تا جامع ترین آموزش ممکن را در اختیار کسانی که به ما اعتماد کرده اند قرار بدهیم و این مورد را از طریق مدرسین مجرب و قیمت به صرفه همراه پشتیبانی 24 ساعته انجام میدهیم.

دوره آموزش برنامه نویسی لیسپ

هر زبان برنامه نویسی که در مداد سبز دارای حداقل ترین درخواست را هم برای آموزش داشته باشد را موجود میکنیم تا دیگر برای آموزش نیازی به هیچ منبع دیگری نداشته باشید و به راحتی و آسانی آموزش ببینید. برای همین مجموعه مداد سبز برای یادگیری زبان برنامه نویسی لیسپ نیز در راستای تهیه کامل ترین مجموعه آموزشی این زبان است.

آموزش برنامه نویسی لیسپ (lisp) رایگان

تمام کسانی که در دوره های مداد سبز شرکت کرده اند به این مهم آشنا هستند که در وب سایت آموزشی مداد سبز هر زبان برنامه نویسی دارای آموزش رایگان برنامه نویسی لیسپ نیز میباشد و آموزش لیسپ هم از این مورد مثتسنا نیست.

آموزش برنامه نویسی زبان لیسپ pdf

بسیاری از دانشجویان فارغ از آموزش های ویدیویی علاقه مند به آموزش pdf یعنی جزوه هستند. برای همین آموزش lisp pdf را در اختیار دانشجویان قرار داده ایم.

آموزش ویدیویی برنامه نویسی لیسپ

در سایت آموزشی مداد سبز تمام آموزش های به جز بلاگ آموزشی دارای آموزش های ویدیویی با کیفیت بالا هستند که به راحتی میتوانید آن ها را در اختیار داشته باشید.

1 Comment

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید