آموزش لاراول | مجموعه یادگیری برنامه نویسی لاراول

آموزش لاراول , اگر به دنبال یک فریم ورک عالی و جذاب برای توسعه وب اپلیکیشن هایی که با زبان PHP نوشته شده اند لاراول مناسب شما است. در واقع لاراول یک فریم ورک نو ظهور اما با آینده ای درخشان و روشن است که قابلیت توسعه سریع و امن اپلیکیشن های مدرن رو به خوبی دارد. این فریم ورک در سال 2011 معرفی شد و بر پایه مدل MVC طراحی و توسعه داده شده است. آموزش فریم ورک لاراول در سال 2015 محبوب ترین فریم ورک زبان PHP در Github شد و اغگر شما هم به دنبال یادگیری این فریم ورک جذاب و جالب هستید مجموعه آموزش Laravel توسط مدرسین متخصص سایت آموزشی مداد سبز در اختیار شما است. که در طول آموزش نیز این امکان را خواهید داشت که مستقیم توسط مدرس پشتیبانی شوید.

آیکون صفحه آموزش لاراول
آیکون صفحه آموزش لاراول

مقدماتی تا پیشرفته

سطح آموزش دوره ها

120 روز

پشتیبانی توسط استاد

فارسی

زبان آموزش

آموزش آسان و سریع برنامه نویسی Laravel 💻

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش لاراول (laravel)

همه کسانی که در حوزه برنامه نویسی فعالیت می‌کنند و یا علاقه به این موضوع دارند، حتما نام برنامه نویسی php را شنیده‌اند. این زبان فریم ورک‌ها یا بسترهای استاندارد برای طراحی یا توسعه دارد که یکی از آن‌ها لاراول است. این فریم ورک بسیار کاربردی است و به همین دلیل آموزش laravel امروزه بسیار رایج شده است و علاقمندان زیادی وجود دارند تا با آموزش laravel آشنا شده و در آن مشغول به کار شوند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با نحوه آموزش laravel آشنا شوید و مشکلات ورود به بازار کار را برای خود برطرف کنید.

فریم ورک larevel (لاراول) چیست؟

بهتر است قبل از اینکه با نحوه آموزش و یادگیری لاراول آشنا شویم، کمی درباره آن اطلاعات کسب کنیم. آموزش laravel یکی از رایج‌ترین فریم ورک‌های php است که از آن برای ساختن وب اپلیکیشن‌ها استفاده می‌شود. این فریم ورک به صورت رایگان و اوپن سورس ارائه می‌شود که به برنامه نویسان اجازه می‌دهد علاوه بر استفاده از کدهای آماده آن، خود نیز کدهای دلخواه را اضافه کرده و تجربه استفاده از این فریم ورک را لذت بخش کنند. برای اینکه بتوان آموزش laravel را فرا گرفت، بهتر است با php هم آشنا باشید و قبل از آن این زبان برنامه نویسی را هم یاد بگیرید. به علت سرویس‌های کاربردی که این فریم ورک امروزه در اختیار برنامه‌ نویسان قرار داده است، عده زیادی از افراد به این موضوع علاقه پیدا کرده اند تا آموزش laravel را بیاموزند و به صورت حضوری و آنلاین آموزش جامع لاراول را فرا بگیرند. پس امکانات بسیاری برای این کار فراهم شده است.

آموزش زبان برنامه نویسی لاراول کجا انجام می‌شود؟

همان‌طور که در بالا بیان کردیم، این زبان برنامه نویسی و فریم ورک بسیار کاربردی و مهم است. به همین دلیل آموزشگاه‌ها و مراکز یادگیری علوم رایانه‌ای و فناوری اطلاعات از آموزش لاراول به زبان ساده برای افراد مبتدی تا آموزش لارول پروژه محور را ارائه دادند تا امکان آموزش جامع لاراول برای همگان فراهم باشد و تمامی سر فصل های آموزش laravel در آن‌ها استفاده شود. برای پیدا کردن این آموزشگاه‌ها کافی است تا به اینترنت مراجعه کنید و یا اینکه از افراد با تجربه در این زمینه سوال بپرسید. البته کتاب‌هایی نیز در این زمینه وجود دارند که دوره آموزش laravel در آن‌ها قرار گرفته است. این کتاب‌ها معمولا یه عنوان مکمل در کلاس‌های آموزش لاراول مورد استفاده قرار می‌گیرند. می‌توان خرید آموزش لاراول به صورت کتاب و جزوه را از بیشتر کتاب فروشی‌های مربوط به رایانه و زبان‌های برنامه‌نویسی، به صورت اینترنتی یا حضوری انجام داد.

آموزش لاراول به زبان فارسی به صورت غیر حضوری چگونه است؟

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که آموزش غیر حضوری را بیشتر می پسندید و از زمان شیوع بیماری کرونا به آن علاقمند شده‌اید باید بگوییم که برای آموزش برنامه نویسی لاراول امکان یادگیری با استفاده از سایت و آموزش برنامه نویسی لاراول امکان پذیر است. برای این کار بهتر است در اینترنت جستجو کنید و بسیاری از افراد در این مرحله گمان می‌کنند که این آموزش‌ها ممکن است به زبان انگلیسی باشد. اما باید گفت که آموزش laravel فارسی نیز وجود دارد و دوره جامع آموزش برنامه نویسی لاراول (لاراول) به زبان فارسی در بعضی از سایت‌های معتبر ارائه شده است. هم‌چنین بعضی از سایت‌ها امکان آموزش لاراول را فراهم کرده‌اند. به این صورت که شما می‌توانید با پیشینه‌ای که از زبان php دارید به این سایت‌ها مراجعه کرده و ضمن آموزش لاراول آن را به سرعت و به صورت اجمالی فرا بگیرید.

آموزش تصویری لاراول را از کجا تماشا کنیم؟

تعدادی از افراد یادگیری لاراول و آموزش laravel فارسی را به صورت تصویری و ویدیو دوست دارند. لذا برای این افراد نیز فیلم آموزش laravel به صورت آموزش جامع لاراول آماده شده است‌. ویدیو آموزش لاراول را می‌توان از بهترین اموزش لاراول رایگان دانلود کرده و یا اینکه می‌توان این فیلم ها را به صورت آنلاین در یوتیوب تماشا کرد. برای دسترسی به سایت‌های معتبر بهتر است آموزش laravel فارسی را جستجو کنید و موتور جستجوی گوگل را روی قسمت ویدیو بگذارید. در این حالت سایت‌هایی که فیلم ارائه داده‌اند برای شما نشان داده خواهند شد. معمولا سایت‌هایی که در اولین نتایج هستند، مرجع آموزش لاراول اند که بهترین سایت‌ها از دید کاربران و ورود به آن‌ها تلقی می‌شوند. دانلود فیلم آموزش laravel از یوتیوب نیز امکان پذیر است اما نیازمند سایت‌ها یا نرم افزارهای خاصی است که بتوان فیلم را از این پلتفرم دانلود کرد.

آموزش پکیج نویسی لاراول به چه صورت است؟

علاوه بر اینکه شما می‌توانید آموزش برنامه نویسی لاراول را یاد بگیرید و از این زبان برنامه نویسی برای پروژه‌های خود استفاده کنید، در کنار این می‌توان پکیج نویسی را هم انجام داد‌. هما‌ن‌طور که گفتیم بسیاری از افراد آموزش laravel فارسی را به صورت پکیج خریداری کرده و بدین صورت یاد می‌گیرند. به همین دلیل شما می‌توانید این آموزش لاراول با پروژه را به صورت پکیج بسازید و آن را بفروشید. در این صورت کسانی که دانلود آموزش laravel یا دانلود آموزش برنامه نویسی لاراول را جستجو کنند، می‌توانند به پکیج شما دسترسی داشته باشند و خرید اموزش لاراول را از شما انجام دهند. تعدادی از اساتید و متخصصان در این زمینه ضمن آموزش فریم ورک laravel (لاراول) به زبان ساده، پکیج نویسی را هم آموزش می‌دهند و شما از این طریق نیز می‌توانید کسب درآمد داشته باشید.

اموزش لاراول همان‌طور که مشاهده کردید یکی از پولسازترین فریم ورک‌های php است و به همین دلیل بهترین سایت آموزش laravel در اینترنت به وجود آمده است که خرید اموزش laravel را فراهم کرده است و هم‌چنین می‌توانید اموزش پروژه محور فریم ورک laravel (لاراول) و اموزش laravel (لاراول) به زبان ساده را از این سایت‌ها فرا بگیرید. البته آموزشگاه‌ها و فیلم‌های آموزشی نیز وجود دارند که از طریق دانلود آموزش جامع لاراول یا دانلود فیلم اموزش laravel (لاراول) می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت.