[breadcrumb]

آموزش لاراول Laravel | مجموعه آموزش برنامه نویسی لاراول

آموزش لاراول , اگر به دنبال یک فریم ورک عالی و جذاب برای توسعه وب اپلیکیشن هایی که با زبان PHP نوشته شده اند لاراول مناسب شما است. در واقع لاراول یک فریم ورک نو ظهور اما با آینده ای درخشان و روشن است که قابلیت توسعه سریع و امن اپلیکیشن های مدرن رو به خوبی دارد. این فریم ورک در سال 2011 معرفی شد و بر پایه مدل MVC طراحی و توسعه داده شده است. آموزش فریم ورک لاراول در سال 2015 محبوب ترین فریم ورک زبان PHP در Github شد و اغگر شما هم به دنبال یادگیری این فریم ورک جذاب و جالب هستید مجموعه آموزش Laravel توسط مدرسین متخصص سایت آموزشی مداد سبز در اختیار شما است. که در طول آموزش نیز این امکان را خواهید داشت که مستقیم توسط مدرس پشتیبانی شوید.

آیکون صفحه آموزش لاراول
آیکون صفحه آموزش لاراول

مقدماتی تا پیشرفته

سطح آموزش دوره ها

120 روز

پشتیبانی توسط استاد

فارسی

زبان آموزش

آموزش آسان و سریع برنامه نویسی Laravel 💻

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش لاراول laravel

آموزش لاراول همه کسانی که در حوزه برنامه نویسی فعالیت می‌کنند و یا علاقه به این موضوع دارند، حتما نام برنامه نویسی php را شنیده‌اند. این زبان فریم ورک‌ها یا بسترهای استاندارد برای طراحی یا توسعه دارد که یکی از آن‌ها آموزش پروژه محور لاراول است. این فریم ورک بسیار کاربردی است و به همین دلیل آموزش laravel امروزه بسیار رایج شده است و علاقمندان زیادی وجود دارند تا با آموزش laravel آشنا شده و در آن مشغول به کار شوند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با نحوه آموزش laravel آشنا شوید و مشکلات ورود به بازار کار را برای خود برطرف کنید. اگر بخواهیم درباره فریم ورک ها صحبت کنیم در واقع فریم ورک ها بستر یا چارچوبی منظم از استاندارد ها کد ها و دیگر چیز های مربوط به هر زبان برنامه نویسی است. در زبان php هم فریم ورک مربوط به ان آموزش laravel است، در واقع هر وقت از توسعه وب اپلیکیشن ها صحبت میکنیم ناخودآگاه یاد آموزش لاراول میوفتیم. در وداقع وقتی که از آموزش پروژه محور لاراول رونمایی شد هیچ وقت به این زمان فکر نمیکردیم که آموزش لاراول تبدیل به یک فریم ورک تمام عیار در حوزه طراحی و توسعه وب اپلیکیشن شود. درواقع آموزش لاراول یکی از محبوب ترین فریم ورک های php است که برنامه نویسان علاقه زیادی به یادگیری ان دارند. همچنین استفاده و کار با آموزش پروژه محور لاراول بسیار اسان و ساده است و اگر کمی با آموزش مقدماتی php اشنا باشید میتوانید آموزش لاراول را بیاموزید.

هم چنین حین رونمایی از آموزش پروژه محور لاراول ، ان را یک پروژه اوپن سورس معرفی کردند که به این معنی است که برای استفاده از آموزش لاراول شما لازم نیست هزینه ای را پرداخت کنید و به راحتی میتوانید از این فریم ورک جذاب در توسعه وب اپلیکیشن ها استفاده کنید. اگر بخواهیم درباره ویژگی های آموزش پروژه محور لاراول صحبت کنیم باید به مواردی متعدد اشاره کنیم چرا که ویژگی های آموزش لاراول ان را به این فریم ورک جذاب بدل کرده است. اولین ویژگی آموزش laravel این است که از امنیت و سرعت توسعه‌ی بیشتری برخوردار است و از طریق آن شما قادر خواهید بود بدون اینکه تغییری در کدهای اصلی ایجاد کنید، عملکرد بسیاری از بخش‌ها را تغییر دهید. مورد دیگری از ویژگی های آموزش لاراول داشتن و استفاده از کتابخانه های مختلف است که هر کدام ویژگی خاصی را در دسترس توسعه دهنده قرار میدهد و در کنار این موارد آموزش laravel سرویس هایی را در اختیار برنامه نویسان قرار میدهد که نمونه این سرویس ها صورتحساب و کش میتوان اشاره کرد.

در کل آموزش لاراول رایگان یکی از رایج‌ترین فریم ورک‌های php است که از آن برای ساختن وب اپلیکیشن‌ها استفاده می‌شود. این فریم ورک به صورت رایگان و اوپن سورس ارائه می‌شود که به برنامه نویسان اجازه می‌دهد علاوه بر استفاده از کدهای آماده آن، خود نیز کدهای دلخواه را اضافه کرده و تجربه استفاده از این فریم ورک را لذت بخش کنند. برای اینکه بتوان آموزش laravel را فرا گرفت، بهتر است با php هم آشنا باشید و قبل از آن این زبان برنامه نویسی را هم یاد بگیرید. به علت سرویس‌های کاربردی که این فریم ورک امروزه در اختیار برنامه‌ نویسان قرار داده است، عده زیادی از افراد به این موضوع علاقه پیدا کرده اند تا آموزش laravel را بیاموزند و به صورت حضوری و آنلاین آموزش جامع لاراول را فرا بگیرند. پس امکانات بسیاری برای این کار فراهم شده است.

ویژگی آموزش لاراول

آموزش laravel ، فریم ورکی که میتوان در مقابل دریای کاربرد های ان سر تعظیم فرود اورد. آموزش لاراول رایگان به قدری کاربردی و دارای ویژگی های خاص است که بسیاری از توسعه دهندگان ان را جادوگر دنیای وب میشناسند. بسیاری از برنامه نویسان وقتی از فریم ورک ها استفاده میکنند، گاهی انقدر کد نویسی میکنند که خسته میشوند اما ویژگی که در آموزش laravel وجود دارد این است که شما با کمترین میزان کد نویسی میتوانید چیزی که میخواهید را بنویسید. در واقع سینتکس های آموزش laravel به قدری اسان است که لازم نیست برای ساخت پیچیده‌ترین برنامه ها هم به خود زحمت بدید و با کمی خلاقیت میتوانید از طریق آموزش لاراول رایگان ان را خلق کنید. نمونه این امر در ساخت فرم های عضویت و ورد در آموزش laravel است که با کمترین کد میتوان ان ها را ساخت.

همچنین آموزش برنامه نویسی لاراول از قابلیت اعتبار سنجی نیز پشتیبانی میکند، گاهی در کد نویسی اعمال اعتبار سنجی بسیار سخت میشود اما در آموزش برنامه نویسی لاراول شما میتوانید مشخص کنید هر فیلدی که در آموزش برنامه نویسی لاراول مشخص کردید چگونه با چه چیزی اعتبارسنجی شود. مرود دیگری که میتواند برای برنامه نویسان مطرح شود سینک بودن با ایمیل است در حال حاضر هیچ برنامه ای نیست که قادر به ارسال نکردن ایمیل باشد و این مورد نیز در آموزش برنامه نویسی لاراول رعایت شده است. در آموزش برنامه نویسی لاراول شما قابلیت یک جادوگر را دارید به گونه ای که میتوانید هر چیزی را شخصی سازی کنید با اینکار شما به اسانی میتوئانید ایده های خود را پیاده‌سازی کنید ان هم با کمترین زحمت لازم.  یکی دیگر از ویژگی های آموزش برنامه نویسی لاراول وجود جامعه هدف زیاد ان است شما با آموزش برنامه نویسی لاراول جز جامعه هدف این فریم ورک میشوید و میتوانید با همکاران خود فعالیت کنید.

آموزش زبان برنامه نویسی لاراول کجا انجام می‌شود؟

همان‌طور که در بالا بیان کردیم، این زبان برنامه نویسی و فریم ورک بسیار کاربردی و مهم است. به همین دلیل آموزشگاه‌ها و مراکز یادگیری علوم رایانه‌ای و فناوری اطلاعات از آموزش لاراول به زبان ساده برای افراد مبتدی تا آموزش لاراول پروژه محور را ارائه دادند تا امکان آموزش جامع لاراول برای همگان فراهم باشد و تمامی سر فصل های آموزش laravel در آن‌ها استفاده شود. برای پیدا کردن این آموزشگاه‌ها کافی است تا به اینترنت مراجعه کنید و یا اینکه از افراد با تجربه در این زمینه سوال بپرسید. البته کتاب‌هایی نیز در این زمینه وجود دارند که دوره آموزش laravel در آن‌ها قرار گرفته است. این کتاب‌ها معمولا یه عنوان مکمل در کلاس‌های آموزش لاراول مورد استفاده قرار می‌گیرند. می‌توان خرید آموزش لاراول به صورت کتاب و جزوه را از بیشتر کتاب فروشی‌های مربوط به رایانه و زبان‌های برنامه‌نویسی، به صورت اینترنتی یا حضوری انجام داد.

معرفی محصولات مجموعه آموزشی مداد سبز

آموزش لاراول به زبان فارسی به صورت غیر حضوری چگونه است؟

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که آموزش غیر حضوری را بیشتر می پسندید و از زمان شیوع بیماری کرونا به آن علاقمند شده‌اید باید بگوییم که برای آموزش برنامه نویسی لاراول امکان یادگیری با استفاده از سایت و آموزش برنامه نویسی لاراول امکان‌پذیر است. برای این کار بهتر است در اینترنت جستجو کنید و بسیاری از افراد در این مرحله گمان می‌کنند که این آموزش‌ها ممکن است به زبان انگلیسی باشد. اما باید گفت که آموزش پروژه محور لاراول فارسی نیز وجود دارد و دوره جامع آموزش برنامه نویسی لاراول (لاراول) به زبان فارسی در بعضی از سایت‌های معتبر ارائه شده است. هم‌چنین بعضی از سایت‌ها امکان آموزش لاراول رایگان را فراهم کرده‌اند. به این صورت که شما می‌توانید با پیشینه‌ای که از زبان php دارید به این سایت‌ها مراجعه کرده و ضمن آموزش لاراول رایگان آن را به سرعت و به صورت اجمالی فرا بگیرید.

همانطور که گفتیم بسیاری از دانشجویان علاقه‌مند هستند تا آموزش laravel را به صورت غیر حضوری ادامه دهند خوشبختانه در این بین آموزش لاراول رایگان مداد سبز نیز غیر حضوری میباشد. ما در آموزش laravel به شما تمام سرفصل های لازم برای یادگیری را خواهیم اموخت تا به یک متخصص تمام عیار تبدیل شوید همچنین در آموزش لاراول رایگان نیاز است که یک مدرس حرفه ای را در کنار خودتان داشته باشید تا بتوانید این فریم ورک عالی را بهتر از همیشه یاد بگیرید. چرا که در آموزش برنامه نویسی سهم مدرس در مسیر اموزش دانشجویان بسیار زیاد است و شما در آموزش laravel میتوانید با تکیه بر مدرسین متخصص مداد سبز تمام سرفصل های این فریم ورک را که مطابق با سرفصل های آموزش جهانی آموزش laravel است را بیاموزید.

همچنین شما در آموزش laravel غیر حضوری میتوانید از سرویس انلاین یا برخط مداد سبز استفاده کنید و به راحتی فیلم های آموزش laravel دانلود کنید و به تماشای ان بنشینید. در این شرایط این امر باعث میشود تا شما با تمرکز بیشتر و کیفیت صدا و تصویر بیشتری آموزش laravel زا دنبال کنید و دیگر درگیر حواشی مربوط به این زمینه نباشید. پس با خیال راحت میتوانید در آموزش laravel غیر حضوری مداد سبز شرکت کنید و در این زمینه به یک متخصص تبدیل شوید.

آموزش لاراول رایگان

ما در مجموعه مداد سبز برای رعایت عدالت اجتماعی و دسترسی همگی به آموزش های رایگان ، تعداد زیادی از آموزش ها را در دسترس قرار دادیم. آموزش پروژه محور لاراول نیز جز همین دسته است، آموزش لاراول رایگان که در واقع همان آموزش مقدماتی لاراول است که در این آموزش به بررسی و تدریس مقدمات آموزش برنامه نویسی لاراول میپردازیم. شما با استفاده از آموزش لاراول رایگان میتوانید تمام مباحث مقدماتی را فرا بگیرید و اهمیت آموزش لاراول رایگان زمانی مشخص میشود که شما برای آموزش پیشرفته لاراول میبایست آموزش مقدماتی لاراول را یاد بگیرید. یکی از ویژگی های آموزش لاراول رایگان این است که بدون هزینه میتوانید این اموزش را پشت سر بگذارید و همچنین آموزش لاراول رایگان دارای پشتیبانی استاد است یعنی اگر در آموزش لاراول رایگان شرکت کنید به راحتی میتوانید در صورت بروز مشکل علمی یا اموزشی با استاد دوره آموزش لاراول رایگان در میان بگذارید. سرویس پشتیبانی استاد با وجود اینکه برای مجموعه مداد سبز شامل هزینه میشود اما برای اینکه دانشجویان مداد سبز به راحتی آموزش های خود را فرا بگیرند ان را رایگان در اختیار دانشجویان قرار داده است. هم چنین آموزش پروژه محور لاراول یکی از بهترین آموزش رایگان فریم ورک لاراول است که میتوانید با فراگیری رایگان ان خود را برای آموزش پیشرفته اماده کنید.

همچنین آموزش لاراول رایگان به صورت پروژه محور نیز تدریس شده است ، در آموزش لاراول رایگان شما با یک پروژه واقعی روبه رو خواهید بود که تمام جزئیات ان توسط مجموعه مداد سبز پایه ریزی شده است. در آموزش لاراول رایگان شما میتوانید با چالش هایی که یک پروژه با ان مواجه میشود را میتوانید فرا بگیرید چرا که آموزش لاراول رایگان تماما پروژه محور است و زمانی که وارد بازار کار شدید میتوانید از طریق از اطلاعاتی که در آموزش لاراول رایگان به دست اوردید با چالش های پروژه واقعی اشنا بوده و دیگر مسیر برایتان سخت نباشد. هم چنین آموزش لاراول رایگان توسط بهترین نوع تدریس آموزش داده شده است و کیفیت صدا و تصویر آموزش لاراول رایگان در حد بالایی است.

آموزش تصویری آموزش برنامه نویسی لاراول را از کجا تماشا کنیم؟

تعدادی از افراد یادگیری لاراول و آموزش laravel فارسی را به صورت تصویری و ویدیو دوست دارند. لذا برای این افراد نیز فیلم آموزش laravel به صورت آموزش جامع لاراول آماده شده است‌. ویدیو آموزش لاراول را می‌توان از بهترین اموزش لاراول رایگان دانلود کرده و یا اینکه می‌توان این فیلم ها را به صورت آنلاین در مداد سبز تماشا کرد. برای به این اموزش یعنی آموزش laravel فارسی مداد سبز را تهیه کنید. خوشبختانه آموزش های کامل و جامع سایت مداد سبز برای آموزش لاراول گزینه بسیار خوبی برای یادگیری است.  دانلود فیلم آموزش laravel از مداد سبز نیز امکان‌پذیر است اما نیازمند این است که ابتدا شما در آموزش برنامه نویسی لاراول ثبت نام کنید سپس به راحتی میتوانید وارد پنل کاربری خودتان در سایت مداد سبز شده و اقدام به دانلود آموزش برنامه نویسی لاراول کنید.

در این میان شما به راحتی میتوانید آموزش برنامه نویسی لاراول را با بالاترین کیفیت ممکن تماشا کنید. همچنین در بین آموزش برنامه نویسی لاراول شما دارای تمریناتی خواهید بود که میبایست ان ها را حل کنید این کار که در آموزش برنامه نویسی لاراول انجام میشود به شما این امکان را میدهد تا با تمرین و تکرار بتوانید بهتر از همیشه آموزش برنامه نویسی لاراول را فرا بگیرید. مورد دیگری که وجود دارد این است که آموزش برنامه نویسی لاراول که ویدیویی است از قابلیت تیکت هم برخوردار است و اگر در حین آموزش برنامه نویسی لاراول خواستید تا ان ها را دانلود کنید و به مشکلی برخوردید میتوانید به راحتی با قسمت پشتیبانی فنی آموزش برنامه نویسی لاراول ارتباط برقرار کند و یا با شماره تماس ابلای سایت مشکل دانلود آموزش برنامه نویسی لاراول را مطرح کنید.

آموزش پروژه محور لاراول چه ویژگی دارد؟

آموزش پروژه محور لاراول که جز محبوب ترین آموزش های مجموعه مداد سبز است در یک پکیج تمام پروژه محور که در ان به برر سی و آموزش فریم ورک لاراول به صورت پروژه محور پرداخته شده است. در آموزش پروژه محور لاراول شما با تمام مشکلات یک برنامه نویسی لاراول اشنا خواهید شد و در ان با ترفند هایی که میتواند شما را در آموزش پروژه محور لاراول همراهی کند اشنا خواهید شد. مزیت آموزش پروژه محور لاراول این است که از پروژه شبیه سازی شده استفاده نشده و پروژه ای که در مجموعه آموزش پروژه محور لاراول استفاده شده است یک پروژه واقعی است. این کار باعث ارتباط بیشتر دانشجویان مداد سبز با برنامه نویسی میشود. طبق اماری که در سال 2020 از استک اور فلو منتشر شد آموزش پروژه محور لاراول بیشترین محبوبیت را در بین کورس های آموزش لاراول دارد. همچنین استاد آموزش پروژه محور لاراول مداد سبز فردی است که خود چند سال در حوزه برنامه نویسی لاراول حضور داشته است و شما با شرکت در آموزش پروژه محور لاراول به طور کامل و با تکیه بر تجربه و علم مدرس آموزش پروژه محور لاراول ان را فرا بگیرید.

آموزش صفر تا صد لاراول در مداد سبز وجود دارد؟

آموزش صفر تا صد لاراول که شامل دوره جامع لاراول است که در این دوره به آموزش مقدماتی تا پیشرفته لاراول میپردازیم. در آموزش صفر تا صد لاراول که اکثرا به صورت انلاین برگزار میشود و اموزش به صورت چند استادی است. در دوره آموزش صفر تا صد لاراول با آموزش انلاین که هر جلسه دو ساعت نیز است به آموزش لاراول میپردازیم. یکی از مزیت هایی که آموزش صفر تا صد لاراول دارد موضوعات به روز این فریم ورک است که با وجود تدریس چند استادی در واقع از تجربه چند استاد بهره‌مند میشوید همچنین در آموزش صفر تا صد لاراول شما به صورت پروژه ای هم اموزش خواهید دید. علاوه بر اینکه شما می‌توانید آموزش برنامه نویسی لاراول را یاد بگیرید و از این زبان برنامه نویسی برای پروژه‌های خود استفاده کنید، در کنار این می‌توان پکیج نویسی را هم انجام داد‌. هما‌ن‌طور که گفتیم بسیاری از افراد آموزش laravel فارسی را به صورت پکیج خریداری کرده و بدین صورت یاد می‌گیرند. به همین دلیل شما می‌توانید این آموزش لاراول با پروژه را به صورت پکیج بسازید و آن را بفروشید. در این صورت کسانی که دانلود آموزش laravel یا دانلود آموزش برنامه نویسی لاراول را جستجو کنند، می‌توانند به پکیج شما دسترسی داشته باشند و خرید اموزش لاراول را از شما انجام دهند. تعدادی از اساتید و متخصصان در این زمینه ضمن آموزش فریم ورک laravel (لاراول) به زبان ساده، پکیج نویسی را هم آموزش می‌دهند و شما از این طریق نیز می‌توانید کسب درآمد داشته باشید.

اموزش لاراول همان‌طور که مشاهده کردید یکی از پولسازترین فریم ورک‌های php است و به همین دلیل بهترین سایت آموزش laravel در اینترنت به وجود آمده است که خرید اموزش laravel را فراهم کرده است و هم‌چنین می‌توانید آموزش پروژه محور لاراول و اموزش laravel (لاراول) به زبان ساده را از این سایت‌ها فرا بگیرید. البته آموزشگاه‌ها و فیلم‌های آموزشی نیز وجود دارند که از طریق دانلود آموزش جامع لاراول یا دانلود فیلم آموزش پروژه محور لاراول می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید