[breadcrumb]

آموزش دلفی | مجموعه یادگیری برنامه نویسی Delphi

آموزش دلفی ,زبان برنامه نویسی دلفی یک متود برنامه نویسی است که با کمک آن میتوان در یک محیط گرافیکی ، برای پلتفرم های مختلف مانند ویندوز و اندروید و همچنین IOS نرم افزار تولید کرد.نرم‌افزارهای دلفی در ابتدا به صورت مستقیم از کتابخانه‌های ویندوز و کتابخانهٔ مخصوص خود به نام VCL استفاده می‌کردند، اما پس از نسخه ۶ دلفی، امکانات استفاده از دات‌نت هم به آن اضافه شد. اگر شما هم به دنبال آموزش برنامه نویسی دلفی هستید به شما پیشنهاد میدهیم که آموزش های برنامه نویسی زبان دلفی را در مداد سبز توسط مدرسین مجرب و متخصص تهیه و گردآوری شده است را مشاهده کنید و از آن بهره ببرید.

آموزش برنامه نویسی دلفی مداد سبز
آموزش دلفی مداد سبز

مقدماتی تا پیشرفته

سطح آموزش دوره ها

120 روز

پشتیبانی توسط استاد

فارسی

زبان آموزش

آموزش آسان و سریع برنامه نویسی دلفی 📺

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش دلفی

ما در آموزش دلفی وب سایت مداد سبز در این تلاش هستیم تا جامع ترین آموزش ممکن را در اختیار کسانی که به ما اعتماد کرده اند قرار بدهیم و این مورد را از طریق مدرسین مجرب و قیمت به صرفه همراه پشتیبانی 24 ساعته انجام میدهیم.

دوره آموزش دلفی (Delphi)

هر زبان برنامه نویسی که در مداد سبز دارای حداقل ترین درخواست را هم برای آموزش داشته باشد را موجود میکنیم تا دیگر برای آموزش نیازی به هیچ منبع دیگری نداشته باشید و به راحتی و آسانی آموزش ببینید. برای همین مجموعه مداد سبز برای یادگیری زبان دلفی نیز در راستای تهیه کامل ترین مجموعه آموزشی این زبان است.

آموزش رایگان زبان دلفی

تمام کسانی که در دوره های مداد سبز شرکت کرده اند به این مهم آشنا هستند که در وب سایت آموزشی مداد سبز هر زبان برنامه نویسی دارای آموزش رایگان دلفی نیز میباشد و آموزش delphi هم از این مورد مثتسنا نیست.

آموزش دلفی pdf

بسیاری از دانشجویان فارغ از آموزش های ویدیویی علاقه مند به آموزش pdf یعنی جزوه هستند. برای همین آموزش دلفی pdf را در اختیار دانشجویان قرار داده ایم.

آموزش ویدیویی دلفی (Delphi)

در سایت آموزشی مداد سبز تمام آموزش های به جز بلاگ آموزشی دارای آموزش های ویدیویی با کیفیت بالا هستند که به راحتی میتوانید آن ها را در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید