[breadcrumb]

آموزش یادگیری عمیق | مجموعه یادگیری Deep Learning

آموزش یادگیری عمیق (Deep Learning) بخشی از روش‌های یادگیری ماشین است که بر روش‌هایی تمرکز دارد که مبتنی بر شبکه‌های عصبی مصنوعی هستند. یادگیری عمیق به رایانه‌ها می‌آموزد آنچه را که به طور طبیعی برای انسان انجام می‌شود، انجام دهند. امروزه یادگیری عمیق به سطح بسیار بالایی از دقت در تشخیص دست پیدا کرده است. این سطح از دقت به وسایل الکترونیکی کمک می‌کند که پاسخگوی انتظارات کاربران باشند. همچنین این سطح دقت، در کاربردهای با حساسیت بالا مانند خودروهای خودران اهمیت زیادی دارد. پیشرفت‌های اخیر در یادگیری عمیق به سطحی رسیده که در کارهایی مانند دسته‌بندی تصاویر، بهتر از انسان عمل می‌کند. اگر شما هم علاقه مند به یادگیری عمیق هستید آموزش های جامع مداد سبز در اختیار شما است. فقط کافی است کلیک کنید!

آموزش یادگیری عمیق | مداد سبز
آموزش یادگیری عمیق | مداد سبز

مقدماتی تا پیشرفته

سطح آموزش دوره ها

120 روز

پشتیبانی توسط استاد

فارسی

زبان آموزش

آموزش آسان و سریع یادگیری عمیق 🤖

<<با مداد سبز همه آموزش ها رو تخصصی یاد بگیر>>

آموزش یادگیری عمیق

تاکنون احتمالا واژه Deep learning  به گوش شما خورده است. Deep learning  یا یادگیری عمیق علمی بسیار مهم و کاربردی می‌باشد که به‌نوعی نحوه یادگیری انسان را تقلید می‌کند. یادگیری عمیق یکی از بخش‌های حائز اهمیت علم داده محسوب می‌شود که در زمینه‌‌هایی مانند جمع‌آوری، تحلیل و تفسیر مجموعه بزرگی از داده به دانشمندان کمک می‌کند. این علم در جهان امروزی بسیار مهم و پرکاربرد می‌باشد و افراد زیادی به دنبال آموزش‌های آن هستند. حال ما در این مقاله به روش و منابع آموزش یادگیری عمیق اشاره خواهیم کرد پس تا پایان مقاله همراه ماباشید. علم یادگیری عمیق همان‌طور که اشاره شد یکی از اجزا یا بخش‌های علم داده می‌باشد. از یادگیری عمیق در یادگیری ماشین و هوش‌مصنوعی هم استفاده‌های زیادی می‌شود. آموزش یادگیری عمیق با استفاده از نرم‌افزارهای مختلفی صورت می‌گیرد که پراستفاده‌ترین آن نرم‌افزار پایتون می‌باشد. پایتون یکی از معروف‌ترین و پراستفاده‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی به‌شمار می‌رود که یکی از کاربردهای مهم آن نیز آموزش یادگیری عمیق می‌باشد. برای آنکه از پایتون برای آموزش یادگیری عمیق استفاده کنید نیاز به داشتن چند کتابخانه شامل Scipy با Numpy، Matplotlib، Theano، Keras و TensorFlow به‌همراه خود نرم‌افزار پایتون دارید. حال پس از آنکه از وجود این منابع برروی سیستم خود مطمئن شدید می‌توانید از منابع مختلفی مانند مدادسبز برای آموزش‌های یادگیری عمیق استفاده کنید.

تاریخچه آموزش یادگیری عمیق

آموزش یادگیری عمیق سالیان زیادی است که در ایران و خارج از کشور انجام می‌شود. اما امروزه با گسترش هوش‌مصنوعی و تکنولوژی و بالا رفتن ضرورت یادگیری عمیق این آموزش‌ها بیشتر شده و افراد بیشتری هم به دنبال یادگیری آن هستند، حتی امروزه در بزرگ‌ترین دانشگاه‌های ایران و جهان هم کلاس‌هایی درخصوص یادگیری عمیق تشکیل می‌شود و در کنار آن‌هم آموزشگاه‌های زیادی یادگیری عمیق را آموزش می‌دهند. با این حال نمی‌توان عنوان کرد که تاریخچه آموزش یادگیری عمیق مربوط به سال‌های اخیر می‌باشد زیرا سالیان زیادی است که این آموزش‌ها در رده‌های مختلف انجام ‌می‌شود و مورد توجه کاربران زیادی هم قرار گرفته است.

آموزش رایگان یادگیری عمیق

امروزه برای هر دوره آموزشی، چه یادگیری عمیق و چه سایر مسائل شما باید هزینه‎های مختلفی را صرف کنید. آموزش‌های یادگیری عمیق هم اکثرا دارای هزینه‌های مختلفی می‌باشد اما در این بین سایت‌هایی وجود دارند تا آموزش‌های مقدماتی‌، پیشرفته و صفر تا صد یادگیری عمیق را به‌صورت کاملارایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهند که یکی از بهترین آن‌ها مدادسبز می‌باشد. مدادسبز در حال حاضر تمامی آموزش‌های مربوط به یادگیری عمیق را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده است و تنها برای این کار کافیست وارد سایت مدادسبز شده تا از این آموزش‌ها بهره لازم را ببرید.

دوره مقدماتی آموزش یادگیری عمیق

آموزش‌های یادگیری عمیق دارای دوره‌های مختلف مانند مقدماتی و پیشرفته می‌باشد و شما نمی‌توانید بدون گذراندن دوره مقدماتی وارد دوره پیشرفته شوید. دوره مقدماتی آموزش یادگیری عمیق بسیار مهم و کاربردی می‌باشد زیرا در صورتی که در دوره مقدماتی ناموفق باشید کار بسیار بسیار سختی در دوره پیشرفته خواهید داشت و نمی‌توانید به‌صورت کامل و اصولی تمام مسائل مربوط به یادگیری عمیق را درک کنید. در حال حاضر دوره‌های مقدماتی زیادی برای یادگیری عمیق وجود دارد که می‌توانید از هرکدام از آن‌ها به اختیار خود استفاده کنید.

دوره پیشرفته آموزش یادگیری عمیق

پس از آنکه در دوره‌های مقدماتی آموزش عمیق شرکت و در آن موفق بودید نوبت به دوره‌های پیشرفته می‌رسد. دوره پیشرفته ادامه دوره مقدماتی بوده که اطلاعات و درک شما را نسبت به یادگیری عمیق کامل می‌کند و شما در این دوره به سطح بالایی از یادگیری عمیق خواهید رسید. اگر شما به دنبال استفاده از دوره‌های پیشرفته آموزش یادگیری عمیق هستید می‌توانید از سایت مدادسبز و از آموزش‌های این سایت برای دوره پیشرفته استفاده کنید. دوره پیشرفته مدادسبز دارای بالاترین کیفیت آموزشی می‌باشد و با استفاده از این دوره شما دیگر نیازی به آموزش‌های دیگری نخواهید داشت.

پیش نیاز لازم برای آموزش یادگیری عمیق

شما معمولا هر دوره آموزشی‌ای که بخواهید طی کنید باید یک سری پیش نیاز و اطلاعاتی داشته باشید. برای دوره پیشرفته آموزش یادگیری عمیق باید دوره‌های مقدماتی آن را گذرانده باشید. حال اگر به دنبال دوره مقدماتی هستید شما بازهم نیاز به یک سری پیش‌نیازهایی دارید. اولین قدم برای یادگیری عمیق درک نحوه کارکرد یادگیری عمیق می‌باشد. همچنین فهمیدن تفاوت‌های بین اصطلاحات نیز بسیار مهم می‌باشد. درکنار مواردی که گفته شد داشتن حداقل اطلاعات در رابطه با هوش‌مصنوعی که شبیه‌ساز هوش انسان در کامپیوتر می‌باشد هم مهم است.

آموزش یادگیری عمیق pdf

معمولا آموزش‌های دوره یادگیری عمیق در سبک‌های مختلفی می‌باشد. برخی از این سبک‌ها و آموزش‌ها به صورت ویدیویی بوده و برخی دیگر نیز به صورت کتاب یا pdf می‌باشند. اگر شما علاقه زیادی به استفاده از کلیپ و ویدیوهای آموزشی ندارید می‌توانید از pdfهای منتشر شده در سایت‌ها استفاده کنید که امکان دسترسی به‌آن‌ها نیز ساده می‌باشد. سایت مدادسبز درکنار آموزش‌های ویدیویی خود pdfهای آموزش یادگیری عمیق راهم برای کاربران منتشر کرده است که با توجه به کیفیت بالایی که دارند می‌توانید از آن‌ها برای یادگیری عمیق استفاده کنید.

دوره صفر تا صد آموزش یادگیری عمیق

در بخش‌های قبل گفته شد که برای آموزش یادگیری عمیق شما باید مراحل مختلفی مانند دوره مقدماتی و پیشرفته را طی کنید. حال امکانی به‌وجود آمده است که شما در یک آموزش کامل و جامع می‌توانید این آموزش‌ها به‌صورت صفر تا صد دریافت کنید. با استفاده از دوره‌های صفر تا صد شما دیگر نیازی به گذراندن دوره‌های مقدماتی و پیشرفته ندارید و در یک دوره کامل تمام آموزش‌های یادگیری عمیق را می‌گذرانید. درحال حاضر دوره‌های صفر تا صد آموزش یادگیری عمیق از طریق سایت‌های زیادی از جمله مدادسبز امکان‌پذیر خواهد بود.

1 Comment

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام
    چند ماهی هست که منتظر این دوره هستیم
    چرا منتشر. نمیشه ؟

دیدگاهتان را بنویسید