مقالات آموزش لاراول | مجموعه مقالات Laravel

در صفحه‌ی مجموعه مقالات آموزشی لاراول قصد داریم تا هر آنچه را که مربوط به برنامه نویسی یا آموزش لاروال است را با زبانی ساده و آسان در قالب مجموعه مقالات لاراول که در سطح های مختلف تخصصی و عمومی است را در اختیار علاقه مندان دنیای برنامه نویسی مخصوصاً برنامه نویسان Laravel قرار دهیم. تا دیگر نیازی نباشد برای مطالعه مقالات لاراول (Laravel) و اطلاعات جدید حوزه برنامه نویسی لاراول به جستجوی منابع مختلف بپردازید و تنها با نشان کردن این صفحه (BookMark) در مرورگر دسکتاپ و یا با اضافه کردن به صفحه نمایش (Add to Home Screen) در گوشی موبایل خودتان می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن مقالات جدید این زبان برنامه نویسی را مطالعه کنید و همیشه آپدیت باشید.

آیکون مقالات آموزش لاراول
آیکون مقالات آموزش لاراول
ایکون مقالات

مجموعه مقالات آموزش برنامه نویسی لاراول

لاراول چیست؟

لاراول به طور خلاصه یکی از محبوب ترین فریم ورک های زبان PHP  است که برای توسعه وب اپلیکیشن های PHP و همچنین طراحی رابط کاربری یا UI کاربرد دارد.

کاربرد لاراول در برنامه نویسی

توسعه وب اپلیکیشن و طراحی رابط کاربری در زبان برنامه نویسی PHP

آموزش های برنامه نویسی لاراول

پلتفرم آموزشی مداد سبز مجموعه ای از  آموزش برنامه نویسی را  همراه آموزش لاراول توسط مدرسین متخصص و مجرب را در اختیار دارد که شما می‌توانید با مراجعه به صفحات هر کدام از طریق لینک های زیر آموزش مد نظر و مناسب خود را تهیه کنید.

دانلود مقالات لاراول

شما می‌توانید در اخر هر یک از مقالات، از طریق فایل دانلود مقالات دارت pdf مقاله مورد نظر را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید