[breadcrumb]

مقالات آموزش دلفی | مجموعه مقالات زبان دلفی

در صفحه ای مجموعه مقالات آموزشی Delphi قصد داریم تا هر آنچه را که مربوط به برنامه نویسی Delphi است را با زبانی ساده و آسان در قالب مجموعه مقالات دلفی که در سطح های مختلف تخصصی و عمومی در اختیار علاقه مندان دنیای برنامه نویسی مخصوصا برنامه نویسان Delphi قرار دهیم. تا دیگر نیازی نباشد برای مطالعه مقالات دلفی (Delphi) و اطلاعات جدید حوزه برنامه نویسی دلفی به جستجو منابع مختلف بپردازید و تنها با نشان کردن این صفحه (BookMark) در مرورگر دسکتاپ و یا با اضافه کردن به صفحه نمایش (Add to Home Screen) در گوشی موبایل خودتان میتوانید در سریع ترین زمان ممکن مقالات جدید این زبان برنامه نویسی را مطالعه کنید و همیشه آپدیت باشید.

ایکون مقالات دلفی
ایکون مقالات دلفی
ایکون مقالات

مجموعه مقالات آموزش برنامه نویسی دلفی (Delphi)

Delphi چیست؟

زبان برنامه نویسی دِلفی (Delphi) یا به بیانی ویژوال پاسکال – یک زبان برنامه‌نویسی است و بستری برای توسعهٔ نرم‌افزار که شرکت بورلند آن را تولید کرده‌است و بعدها توسط امبارکادرو خریداری شد.

کاربرد Delphi در برنامه نویسی

دلفی یک زبان برنامه‌نویسی قوی سطح بالا است. در اصل بر مبنای زبان برنامه‌نویسی خوب طراحی شدهٔ پاسکال ایجاد شده‌است. دلفی بر خلاف پاسکال مقدمتاً برای اهداف تحصیلی طراحی نشد. اضافه بر ویژگی‌های زبان‌های سطح بالا، برنامه‌نویسی سطح پایین نیز با فعال شدن اسمبلر و بوسیلهٔ کدهای دستورالعمل پردازنده نیز ممکن است.

آموزش های برنامه نویسی Delphi

پلتفرم آموزشی مداد سبز مجموعه ای از  آموزش برنامه نویسی را  همراه آموزش دلفی توسط مدرسین متخصص و مجرب را در اختیار دارد که شما میتوانید با مراجعه به صفحهات هر کدام از طریق لینک های زیر آموزش مد نظر و مناسب خود را تهیه کنید.

دانلود مقالات دلفی (Delphi)

شما میتوانید در اخر هر یک مقالات از طریق فایل دانلود مقالات دلفی pdf مقاله مورد نظر را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید