[breadcrumb]

مقالات آموزش برنامه نویسی اندروید | مجموعه مقالات Android

در صفحه‌ی مجموعه مقالات آموزشی Android قصد داریم تا هر آنچه را که مربوط به آموزش برنامه نویسی Android است را با زبانی ساده و آسان در قالب مجموعه مقالات اندروید که در سطح های مختلف تخصصی و عمومی است را در اختیار علاقه مندان دنیای برنامه نویسی مخصوصاً برنامه نویسان Android قرار دهیم. تا دیگر نیازی نباشد برای مطالعه مقالات اندروید (Android) و اطلاعات جدید حوزه برنامه نویسی اندروید به جستجوی منابع مختلف بپردازید و تنها با نشان کردن این صفحه (BookMark) در مرورگر دسکتاپ و یا با اضافه کردن به صفحه نمایش (Add to Home Screen) در گوشی موبایل خودتان می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن مقالات جدید این زبان برنامه نویسی را مطالعه کنید و همیشه آپدیت باشید.

آیکون صفحه مقالات آموزش اندروید
آیکون صفحه مقالات آموزش اندروید
ایکون مقالات

مجموعه مقالات آموزش Android

اندروید (android) چیست؟

اندروید سیستم‌ عاملی متن‌ باز است که بر پایه هسته لینوکس توسط شرکت گوگل توسعه داده شده است. متن باز بودن اندروید به این معنا است که سورس کد اصلی آن در دسترس عموم قرار دارد. یعنی برای استفاده از آن نیازی به دریافت مجوز و یا صرف هزینه نیست.

کاربرد اندروید در برنامه نویسی

توسعه سیستم عامل های موبایل مبتنی برا اندروید / بازی سازی / توسعه وب

آموزش های برنامه نویسی اندروید

پلتفرم آموزشی مداد سبز مجموعه ای از  آموزش برنامه نویسی را همراه با آموزش برنامه نویسی اندروید توسط مدرسین متخصص و مجرب را در اختیار دارد که شما می‌توانید با مراجعه به صفحات هر کدام از طریق لینک های زیر آموزش مد نظر و مناسب خود را تهیه کنید.

 

دانلود مقالات اندروید (Android)

شما می‌توانید در آخر هر یک از مقالات از طریق فایل دانلود مقالات اندروید pdf مقاله مورد نظر را دانلود کرده و در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید